Komentāri / Palmu eļļa ir neveselīga
 

27 komentāri

ppar
pasakiet razotajiem
7.marts 2011, 8:59 Atbildēt
OOnka
Vajag draudzēties ar smadzenēm.
23.oktobris 2013, 0:18 Atbildēt
oola
šito te sacerējuši sviesta ra;zotāji,lai nepērk margarīnu
7.marts 2011, 17:03 Atbildēt
oola
šito te sacerējuši sviesta ra;zotāji,lai nepērk margarīnu
7.marts 2011, 17:04 Atbildēt
oola
šito te sacerējuši sviesta ra;zotāji,lai nepērk margarīnu
7.marts 2011, 17:04 Atbildēt
oola
šito te sacerējuši sviesta ra;zotāji,lai nepērk margarīnu
7.marts 2011, 17:04 Atbildēt
oola
šito te sacerējuši sviesta ra;zotāji,lai nepērk margarīnu
7.marts 2011, 17:04 Atbildēt
oola
šito te sacerējuši sviesta ra;zotāji,lai nepērk margarīnu
7.marts 2011, 17:05 Atbildēt
NNja
Tur aizmirsa pieminet vienu buutisku faktu. Lai razhotu vajadziigajos daudzumos palmu ellju, tur, kur to nedara ar ilgtspeejiigu attiistiibu padomaa, tur tikai izceert mezhus/dzunglus un staada palmu plantaacijas, un izceert, un staada... Taapeec ir jaanjem razhotaaji pie riikles, lai atbalsta arii mezhu/dzunglu atjaunoshanu. Savaadaak dazhas salinjas, piemeeram, Borneo, driiz jau buus paarveertushaas par palmu plantaacijaam un orangutanus vareesim veerot tikai zoodaarzos..
8.marts 2011, 14:01 Atbildēt
ppircēja
Tas, ka palmu eļļa un vēl daudzas citas vielas, ko pievieno produktiem ražošanas procesaā ir kaitīgas vielas veselībai ir pasaulē sen atzīts fakts.Tikai diemžēl pie mums par veselīgas pārtikas ražošanu runā maz un cilvēkiem ir vēl mazāka iespēja tos iegādāties. Pirmkart veselīgu un tīru produktu ir tiešām maz, bet vēl ir otra problēma, liela daļa cilvēku šos tīros produktus nevar atļauties iegādāties. Tādēļ ražotāji to izmanto un pievieno produktiem visādas draņķības un reklamē kā labus produktus. Interesants atklājums, pat visur reklamētā, slavenā LĀČU MAIZE, arī tai ir pievienota palmu eļļa.
9.marts 2011, 9:54 Atbildēt
mmodra
Sviests, ja netiek ražots no palmu eļļas, ir pats labākais.
9.marts 2011, 9:55 Atbildēt
MMery
Latvijai ir linsēklas un kaņepes - viss ko mūsu organismam vajag. Palmau ražu lai ēd tie, kur tās aug. Skrienam pēc visa eksotiskā kā Švauksti, neizvērtējot, kādiem nolūkiem der vai ne, un tad brīnāmies ka jūtamies ne visai mundri.
Mums bija ļoti augstā līmenī savas tautas gudrība, ko vīzdegunīgi noniecinājām un tagad no jauna jāmeklē, kas būtībā ir resursu un laika patēriņš.
Bērnībā klausījos visu, ko vecmāmiņa stāstīja un mācīja un būtībā no tā arī pārtieku. Un ik pa laikam uzzinu, ka šo to no tad jau uzņemtajām zināšanām (ko man deva kā tautas gudrību, mutiski pārnnesamu, bet ikdienā ievērojamu) tagad pasniedz kā citur atklātu jaunumu.
Prieks, ka sākam domāt un izvērtēt, bet tik daudz laika un līdzekļu vējā palaists...
9.marts 2011, 10:20 Atbildēt
AAigars Vīksna
Palmu eļļa nav holesterīna, ka jebkurā citā augu eļļā.
Visas augu elļas sastāv no glicerīdiem (piesātināto un nepiesātināto taukskābju izteiksmē).
Ir pierādīts, ka piesātinātajām taukskābēm ir neitrala iedarbība uz holesterīna paaugstināšanos vai samazināšanos.
Sarkanā Palmu eļļa ir vienīgā augu eļļa, kas satur lielā koncentrācijā karotenoīdus un vitamīna E divas formas.
ir daudz publikāciju internetā, kas pierāda palmu eļļas nekaitīgumu cilvēka veselībai, vēl jo vairāk, daudz pozitīvu aspektu cilvēka veselībai.
Papildus informācija www.carotino-latvia.lv
www.mpob.gov.my
http://mpob.gov.my/index.php?option=com_content&view=category&id=130&Itemid=142&lang=en
4.aprīlis 2011, 15:17 Atbildēt
LLins
Viksnam.
Ēd palmu eļlu, tikai neaimirst it uz pārbaudēm onkologiskajā dispanserā. Latvijas pienam arī it kā pieliek šo PALMENI
23.septembris 2012, 17:57 Atbildēt
ffuck:DFN dirsaa menti ss:S:S:S
jā tas tiesa ka palmu eļļa tiešām ir draņķis gejiem skolieniekiem ej:D
30.jūnijs 2014, 21:57 Atbildēt
AAugusts Bautra
Labi, ka Anša Kīza (Ancel Keys) hipotēze, ka tauki uzturā veicina aterosklerozes attīstību nekad nav parādīta kā atbilstoša realitātei. Tā bija knapi ticama sešdesmitajos un tā ir pilnīgi smieklīga tagad. Palmu eļļas sastāvā nav nekas tāds, kas nav speķī vai sviestā un arī šie produkti aplami tiek ķengāti kā neveselīgi. Piesātinātās tauksābes ir ne tikai nekaitīgas, tās ir vesela organisma pamats. Šī raksta ziņojums ir pilnīgas muļķības, fuj!
5.februāris 2013, 23:43 Atbildēt
ttici vien
tam, kam gribi ticēt...
10.aprīlis 2015, 20:58 Atbildēt
ĀĀris
Ko lai saka. Daktere ieteica bērnam pārtiku ar to dranķi.
2.marts 2013, 22:06 Atbildēt
IIlva
dakteriem tak vajag darbu . Ja buus veseli pacienti tad viniem bezdarbs. Elementari. Es dakteriem sen vairs neticu-man ir sava galva uz pleciem.
1.februāris 2016, 13:32 Atbildēt
iikss
KĀ DRĪKST ATĻAUT IZPLATĪTĀJFIRMĀM NOGRŪZT UZ VEIKALU PLAUKTIEM,PIEM.,VAFELES AR KRĒJUMA KREMA PILDĪJUMU, JA UZ IEPAKOJUMA NAV MINĒTS RAŽOTĀJS,SASTĀVĀ- AUGU TAUKI! KĀDI TAUKI????????SAZVANOT TEL.NR., KAS MINĒTS UZ IEPAKOJUMA-TIESOT PALMU TAUKI,BET RAŽOTS-POLIJĀ!!!!!!!pOLIJA IR LIELA.TĀTAD MĒS VARAM ĒST VISĀDUS MĒSLUS.FIRMAI-SŪDS PAR BITĒM,KA TIK KABATĀ NAUDIŅA.VAI MŪSU LATVIJĀ GADĪJUMĀ TĀDA IESTĀDE KĀ PVD NEPASTĀV?,KURAI BŪTU JĀAIZLIEDZ ŠO MĒSLU PĀRDOŠANA.UN TAS PATS ARĪ PAR TIEM KŪPINĀJUMU PULVERĪŠIEM,GAĻĀM, KURAS TIEK SUTINĀTAS UZ SĀLSŪDENS TVAIKIEM?jEB VARBŪT ŠĪS LIETIŅAS NOTIEK AR MĪĻU MŪSU VARASBRĀĻU GĀDĪBU??????????cILVĒKI-LŪDZU LASIET UZ IEPAKOJUMIEM, KO JŪS PĒRCIET UN LIEKAT MUTĒ.tĀPĒC NAV JĀBRĪNĀS,KA PĒC DAŽIEM GADIEM,ĒDOT DAŽĀDA VEIDA ,,IZSTRĀDĀJUMUS",KUR GĀŽ KLĀT ŠO EĻĻU-IESIET UZ APTIEKĀM UN PELNĪSIET MILJARDUS FARMĀCIJAS ĪPAŠNIEKIEM UZ SAVAS TUVĀS NĀVES RĒĶINA.mARGARĪNU JAU TAGAD TAUTĀ DĒVĒ PAR KROPĻU TAUKIEM.
31.jūlijs 2014, 7:19 Atbildēt
EES
SĀKSIM AR TO ,KA PALMU EĻĻA SĶĪST 42 GRĀDU TEMP. ORGANISMAM IR 36.6 AR TO LAIKAM PIETIEK, BEZ ZINĀTNISKIEM PĒTĪJUMIEM.
13.janvāris 2015, 9:54 Atbildēt
KK
Tā ir ārējā temperatūra jo dziļāk iekšā ja vēl karstāks un ja krūzi tējas izdzer tad vel karstāks pa to kuņģī, ja sporto vel vairāk to pašu tekstā minēto tempretūru var mierīgi sasniegt vai nesasniegt ja saprot organisma darbību
30.aprīlis 2016, 16:25 Atbildēt
XXXL
Nu ja praktiski jebkurā pārtikas produktā var sastapt šo ''lēno nāvi''. Izmeklējos šokolādes konfektes bez palmu eļļas, nevienā veikalā nebij. Pat slavenā (kādreiz) Laima nespēj izgatavot neko bez palmu eļļas. Toties šī eļļa nodrošina darbu kardiologiem un onkologiem, kā arī apbēdīšanas birojiem. Varbūt tādā veidā paredzēts samazināt iedzīvotāju skaitu uz Zemes ? Kur šajā gadījumā ir Eiropas regulas, kur pārtikas kvalitātes uzraugi, PVD ? Pats daudz ēdu šokolādi un sieriņus Kārums līdz nonācu uz operācijas galda ar nosprostotiem sirds asinsvadiem pirmsinfarkta stāvoklī.
25.janvāris 2015, 17:51 Atbildēt
KKika
Ko lai eest.. Ko dariit ? Visam ir gruuti sekot lidz.. Visu tik labi pasniedz.. Ka galva aizkeras doma: nu shodien no viena kumosinja sliktak nekljuus.. Bet mes pashi nepamanam kas jau daraas apkart.. Pats trakakais ka mes pashi neko nevaram ar to iesaakt!!!!
17.augusts 2015, 20:05 Atbildēt
vvis ir ok!
Tiko internetá izlasíju visu par kokoseļļu un tur otrādi ,viņa tiuek salvēta un rakstīts ka piesātinātinātās taukskābes nav ka dzīvnieku valsts taukskabēm ,bet ir viegli organismam pārstradat un nekaitē cilvēka asimsvadiem un holesterīns nepaliek organismā! Šajā rakstā vis otrādi,domāju no sākuma ,ka tās ir dažādas eļļes palmu un kokoseļļa,bet izradās viena,jo kokosrieksti aug palmā un tāpēc viņu sauc gan par palmu eļļu gan par kokoseļļu! Man liekas ,ka kurš koncerns ko ražo ,tas pasūta ,,mūziku,, ārstu atzinumus par veselīgumu vai otrādi ,kaitīgumu!
2.februāris 2016, 12:38 Atbildēt
KKiks
Kokosriekstu eļļa kūst 24 grādos celsija; tātad nav tas pats...
27.janvāris 2017, 22:49 Atbildēt
KKurš daunis izmurgoja to tekstu
Nav minēts nevien pierādījums vai konkrēta kaitīga viela, un neredzēju nevienu atsauci, te būtībā teica ka eļa veicina holesterīnu, bet to pašu dara tei vai viss ka tā kūst pavisam piemērotā tempretūrā lai cilvēks varētu to sagremot un ka dzert eļu ar pienu nav laba ideja, tātad vispār pieņemtu faktu, saskaņā ar to kas te ir teikts var mierīgi katru dienu vismaz vienu pilnu muti ņemt un ja neņem pienu lai noskalotu tas nekā neietekmēs dzīves kvalitāti, ja raksta šādas lietas tad vaig stāstīt konkrētas lietas saistībā ar tā ķīmisko saturu kur visas vielas ir minētas un ir atsauces no kādas buļa pakaļas to informāciju ņēmis, vai ņēmusi
30.aprīlis 2016, 16:20 Atbildēt