Bērnu riteni un leļļu māju

Mani sauc Raivita Muižniece (25 gadi). Ģimenē esam četri: es, vīrs un divas meitiņas – sešus gadus un gadu veca.

Ar nožēlu jāatzīst, ka esam trūcīgo ģimeņu sarakstā. Mūsu Ziemassvētki tāpēc būs pieticīgi, bet nevēlamies dāvanu prieku atņemt saviem bērniem. Saprotu, ka neesam vienīgie, kas nonākuši šādā situācijā.

Mīļo Ziemassvētku vecīti, lūdzu, iepriecini mūsu mazo Emīliju, kurai ir gadiņš, ar bērnu ritenīti, bet sešgadīgo Andželu – ar leļļu māju. Paldies jau iepriekš!

Adrese: R. Muižniece, „Puķukalni”, Novadnieku pag., Saldus novads; mob. tālr. 26044148.

Māja

Pieņemot lēmumu par dzīvokļa iegādi un apskatot potenciālos mājokļus, varam nonākt situācijā, kad uzmanību pievēršam vien dzīvokļa izskatam un platībai, taču aizmirstam par daudzām nozīmīgām detaļām. Ko nepieciešams pārbaudīt, lai pēcāk nenonāktu nepatīkamās situācijās saistībā ar jauniegādāto mājokli, stāsta Luminor bankas mājokļu kreditēšanas eksperts Kaspars Sausais.