Aicina neizmest Ziemassvētku eglītes sadzīves atkritumu konteineros

 
©f64.lv, Ģirts Ozoliņš

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Eco Baltia vide" aicina iedzīvotājus Ziemassvētku eglītes pēc svētkiem neizmest sadzīves atkritumu konteineros, bet atbrīvoties no tām videi draudzīgākos veidos, liecina informācija Ādažu novada mājaslapā.

Uzņēmums saviem klientiem jau no 28.decembra nodrošina vairākas iespējas nodot svētku eglītes, lai tās ilgstoši neatrastos pilsētvidē, kā arī lai novērstu to noglabāšanu atkritumu poligonos.

SIA "Eco Baltia vide" saviem klientiem piedāvā eglītes bez maksas nodot kādā no uzņēmuma apsaimniekotajiem atkritumu šķirošanas laukumiem - Getliņu ielā 5, Rumbulā, kā arī pie "Kadagas attīrīšanas ietaisēm" Kadagā, Ādažu novadā.

Tāpat Ādažu novada iedzīvotājiem tiek nodrošināta eglīšu bezmaksas savākšana no klienta adreses. Lai pakalpojumu īstenotu un eglītes nenonāktu kopējā sadzīves atkritumu plūsmā, izveidots atsevišķs maršruts, tāpēc iedzīvotāji aicināti pieteikt eglītes izvešanu, zvanot pa tālruņa numuru 8717 vai rakstot uz e-pastu "info@ecobaltiavide.lv".

Nodošanai pieteikto egli jānovieto pie sava nama uzstādītā sadzīves atkritumu konteinera.

Tie "Eco Baltia vide" klienti, kuriem jau pieejami bioloģisko atkritumu šķirošanas konteineri, eglīti aicināti novietot tiem blakus. Tā tiks savākta bez maksas atbilstoši bioloģisko atkritumu konteinera tukšošanas grafikam un atsevišķa pieteikšana nav nepieciešama.

"Eco Baltia vide" eglīšu savākšanu bez maksas nodrošinās līdz 31.janvārim. Pēc tam pakalpojums tiks sniegts par samaksu - 2,50 eiro par vienu eglīti.