Daugavpils

8.mai 2014
Pieminot Otrā pasaules kara upurus un svinot sabiedroto uzvaras pār nacistisko Vāciju 69.gadadienu, 9.maijā Daugavpilī tiks rīkoti vairāki pasākumi.
 
30.apr 2014
Sociālo lietu pārvalde, dienests, nodaļa – kā nu kurā pašvaldībā to pieņemts dēvēt – ir tā vieta, kur cilvēki neiet prieka pēc, bet gan tad, kad saprot, ka paši saviem spēkiem galā netiks.
 
30.apr 2014
Pavasaris ir laiks, kad galvenā ceļu uzturētāju uzmanība ir pievērsta bedrīšu remontam. Pateicoties piemērotajiem laika apstākļiem, bedrīšu remonts beigsies agrāk, nekā plānots, turklāt līdz ar neparasti silto ziemu šogad bedru ir mazāk nekā iepriekšējos gados.
 
30.apr 2014
Viens no veselīga dzīvesveida pamatbaušļiem ir regulāras, savām spējām atbilstošas fiziskās aktivitātes, kas palīdz attīstīt un nostiprināt ķermeni, uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas un citu orgānu darbību un galu galā – rada prieku un gandarījumu par paveikto. Daugavpils Olimpiskajā centrā zem viena jumta draudzīgi sadzīvo dažādi sporta veidi, te trenējas mūsu olimpieši un tiek aizvadīti starptautiski turnīri.
 
30.apr 2014
Pavasaris vidusskolu absolventiem ir vissvarīgākais dzīves brīdis – ir jāpieņem lēmums: kas es būšu, kāda būs mana dzīve, kā es veidošu savu karjeru un kā sasniegt šos mērķus?
 
30.apr 2014
16. maijā jau trešo reizi Daugavpilī norisināsies starptautisks ekonomikas forums – Starptautiskais Austrumbaltijas biznesa forums, kurā piedalīsies vairāk nekā 400 dalībnieku no Latvijas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas, Igaunijas un Moldovas.
 
30.apr 2014
Daugavpils Sporta pārvalde uzsākusi jaunā multifunkcionālā stadiona, kas atradīsies pie Šuņu ezera pilsētas teritorijā, skiču projekta izstrādi. Tehniskā projekta izstrādei naudu ieplānos 2015. gadā.
 
25.mar 2014
Pavasaris ir pieteicis sevi ne vien dabā, bet arī mākslā. Rotko centrs aicina neprātīgi traukties pretī vasarai kopīgā lidojumā, ļaujoties pavasara vieglumam, svaigumam un spilgtajiem krāsu toņiem, kas ir vienojoši nākamajai centra izstāžu sezonai. 2014. gada 24. aprīlī Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā būs jubilejas izstāžu sezonas atklāšana.
 
27.jan 2014
Ik pēc diviem gadiem Daugavpilī līdz šim notika starptautiskais masku tradīciju festivāls, taču šogad tā radošās robežas ir paplašinājušās un jubilejas – desmitais festivāls ir ieguvis jaunu skanējumu. Kā uzsvēra Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes vadītāja Eleonora Kleščinska, šogad tas jau būs X Daugavpils Starptautiskais folkloras festivāls, kas notiks 31. janvārī un 1. februārī.
 
2.jan 2014
Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs (SC) izdevis rīkojumu par to, ka šī gada 7.janvāri - pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētkus - domes administrācijas struktūrvienībām, iestādēm un nozaru pārvaldēm atļauts izmantot kā brīvdienu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
 
1.jan 2014
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) piecās Latvijas pašvaldībās šogad sāks īstenot vienas pieturas aģentūras pilotprojektu.
 
14.dec 2013
Salīdzinājumā ar pagājušā gada novembri šogad apkures maksa Daugavpilī samazinājusies par 19,1% jeb gandrīz vienu piektdaļu, aģentūru LETA informēja pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" administrācijā.
 
13.dec 2013
No rītdienas, 14.decembra, Daugavpilī tiek slēgts vienas no lielākajām restorānu ķēdēm Latvijā "McDonald’s" restorāns, aģentūru LETA informēja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
 
31.okt 2013
Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansētajā projektā visi četrasu tramvaji Daugavpilij tiks piegādāti līdz Ziemassvētkiem, atsaucoties uz Baltkrievijas ģenerālkonsulu Daugavpilī Viktoru Geisiku, aģentūru LETA informēja Daugavpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.
 
23.aug 2013
Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar kolēģiem no Lietuvas policijas aizturējuši narkotiku kurjeru, kādu 1985.gadā dzimušu vīrieti, kurš ar transportlīdzekli no Lietuvas caur Latviju vedis uz Krieviju sevišķi bīstamas narkotikas.
 
4.aug 2013
Tuvāko trīs mēnešu laikā Daugavas promenādē pie Salu tilta, iepretī Puškina ielai, par 99 000 latu, neieskaitot Pievienotās vērtības nodokli, tiks būvēts skeitparks, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētā informācija.
 
26.jūl 2013
Daugavpilī pašlaik īsteno virkni vērienīgu Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansētu infrastruktūras projektu par vairākiem desmitiem miljonu latu. Pilsētā rekonstruē tranzītielas, siltumtrases, tramvaju infrastruktūru, notiek izglītības iestāžu renovācija energoefektivitātes programmas ietvaros.
 
14.jūl 2013
Aizvadītajās trijās dienās Daugavpilī piedzīvotas lietusgāzes, kuru laikā nokrišņu daudzums sasniedzis trešdaļu no mēneša normas.
 
13.jun 2013
Vakar Daugavpils novadā avārijā gājis bojā transportlīdzekļa vadītājs. Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka Naujenes pagastā 1948.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Subaru", nobrauca no ceļa. No gūtajām traumām transportlīdzekļa vadītājs neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīna nomira.
 
10.jun 2013
Ņemot vērā, ka Daugavpils cietoksnis ir Eiropas mēroga vēstures un arhitektūras piemineklis, rekonstruējamo ēku arhitektoniskais risinājums veidots, maksimāli cenšoties saglabāt to autentiskumu. Tajā pašā laikā Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde nodrošināta ar Eiropas prasībām atbilstošām telpām. Līdzšinējā policijas mājvieta Daugavpilī bija novecojusi un neapmierinošā tehniskā stāvoklī.
 
8.jun 2013
Daugavpilī pilsētas svētkos, 8.jūnijā un 9.jūnijā, sabiedriskais transports būs bez maksas, kā arī kursēs papildu reisi, informē Daugavpils domes Sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā redaktore Marina Gorkina.
 
6.jun 2013
Šodien Daugavpilī pērkona negaisa laikā līdz ar vēju un stirpām lietusgāzēm novēroti arī krusas graudi.