Pārmeklējot krāsmatas Piltenē, atrasts bojāgājis cilvēks un suns

© Egons Ansbergs / F64

Latvijā pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos dzīvību zaudējuši divi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Neilgi pēc pusnakts glābēji saņēmuši izsaukumu uz Preiļu novadu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas pagrabā dega sadzīves mantas trīs kvadrātmetru platībā.

Pārmeklējot pagrabstāva telpas, tika atrasts cilvēks, kurš nodots mediķiem, kuri konstatēja cilvēka nāvi.

Savukārt piektdienas, 10. janvāra, rītā VUGD saņēmis izsaukumu Piltenē. Notikuma vietā konstatēts, ka deg vienstāva dzīvojamā māja 80 kvadrātmetru platībā.

Pārmeklējot krāsmatas, atrasts bojāgājis cilvēks un suns.

Latvijā

Jaunās darba nedēļas sākums būs saulains, nokrišņu būs mazāk un laiks kopumā kļūs sausāks, tomēr no nedēļas vidus atgriezīsies lietus mākoņi, kā arī vējš kļūs brāzmaināks, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.