Bojāgājušais

15.jūl
Līdzjutēju svinībās pēc Argentīnas futbola izlases uzvaras svētdien ASV pilsētā Maiami "Copa America" finālā bojā gājis viens līdzjutējs.
6.jūl
Īrijas premjerministrs apgalvo, ka ir "pilnīgi satriekts" par uzbrukumu valsts galvaspilsētā, kura rezultātā gāja bojā tūrists no Monreālas, ziņo Kanādas medijs cbc.ca
29.jun
Šonakt glābēju palīdzība bija nepieciešama vairākiem atpūtniekiem uz ūdens, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.
29.jun
Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 27 cilvēki, kas ir vairāk nekā vidēji ikdienā, liecina Valsts policijas (VP) apkopotie dati.
24.jun
Līgo dienā Latvijā reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gājis bojā viens cilvēks un cietuši vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
2.jun
Vācijā glābšanas operācijas laikā plūdu skartajā Bavārijā gājis bojā ugunsdzēsējs.
1.jun
Sociālajos tīklos nonācis video, kas uzņemts neilgi pēc lidmašīnas nosēšanās lidostā Bangkokā un ilustrē haosu "Boeing 777" salonā pēc traģiskā gadījuma šīs nedēļas sākumā, kad pēc spēcīgas turbulences gāja bojā cilvēks.
16.mai
Ceturtdien ceļu satiksmes negadījumā militāro mācību laikā, gūstot ar dzīvību nesavienojamas traumas, miris Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīrs, aģentūru LETA informēja NBS.
27.apr
Augstākā tiesa (AT) 25.aprīlī daļēji atcēlusi Rīgas apgabaltiesas spriedumu krimināllietā, kurā apsūdzēti Rīgas pašvaldības policijas darbinieki Egils Roziņš un Aivars Kusiņš par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kuras rezultātā gāja bojā kāds vīrietis, līdz ar ko apgabaltiesa lieta būs jāskata atkārtoti.
5.apr
Šonakt plkst. 02.14 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Rīgu, kur četrstāvu ēkas pagrabstāva ražošanas telpā dega matrači un mēbeles 60 m2 platībā. Pārmeklējot telpas, atrasts bojāgājušais. No ēkas evakuēti astoņi cilvēki.
5.apr
Ceturtdien Rīgā, Daugavgrīvā, kravas automašīnai ietriecoties kokā un elektrības stabā, gājis bojā tās vadītājs, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.
12.mar
12. martā, veicot Latvijas-Baltkrievijas robežas izbūves darbus, diemžēl ir gājis bojā SIA “Pamatceļš” ekskavatora vadītājs. Nelaimes gadījums noticis ekskavatoram ieslīdot upē.
17.feb
Piektdien Latvijā reģistrēti 148 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 14 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.
3.okt 2021
Sestdien Užavā, Ventspils novadā, no upes izcelts bojāgājis cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
8.mar 2021
Iecavas novadā no Iecavas upes svētdien izcelts bojāgājis cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.
16.dec 2020
Trešdienas rītā kravas un vieglās automašīnas sadursmē Bauskas šosejas posmā pie pagrieziena uz Dzērumiem gājis bojā cilvēks, informēja Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe.
1.mar 2020
Sestdien, 29.februārī, traģisks ceļu satiksmes negadījums noticis Raiskuma pagastā, informē Valsts policija.
11.jūl 2019
Jauna medmāsa gājusi bojā autoavārijā, braucot mājās pēc nakts maiņas bērnu slimnīcā Īrijā. Atsaucoties uz "Irish Mirror", portāls baltic-ireland.ie ziņo, ka bojā gājusi 24 gadus vecā latviete Madara (Maddie) Sulaine.
1.jan 2019
Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi satiksmes dalībnieki un viens gājis bojā, ziņo "Valsts policija" (VP).
30.dec 2018
Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 66 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi satiksmes dalībnieki un viens gājis bojā. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 438 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 154 par ātruma pārsniegšanu un astoņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.