Sveicam! Leģendārajai aktrisei Intai Tirolei - 85!

 
©Ilze Zvēra/F64

Viņai piemīt īpašs talants ieklausīties citos. Tā varam teikt par šīs dienas gaviļnieci, aktrisi Intu Tiroli. Viņa 26. maijā svin 85. dzimšanas dienu, vēsta lsm.lv. 

Uz lielās skatuves viņa mirdzējusi galvenokārt raksturlomās un komēdijās, bet mazākos spēles laukumos aktrise ne tikai komiskos, bet arī traģikomiskos stāstos aci pret aci nevairījusies uzrunāt publiku monoizrādēs. Inta Tirole pati sevi dēvē par nelabojamu optimisti.

"Jūtos normāli, jo pati es neticu... Es domāju, ārprāts, tas gadu skaitlis man ir liels! Nu, ko lai dara?" dzimšanas dienā saka aktrise Inta Tirole. "Es esmu sevi noskaņojusi, ka vajag domāt pozitīvi un uz visu mēģināt skatīties pozitīvi. Ne vienmēr tas izdodas. Bet piespiest sevi ar varu. Man te šodien zvana un saka - nu kā tu vari būt tāda optimiste? Es saku - es sevi piespiežu, un beigās es pati sev noticu, ka esmu optimiste. Un viss būs labi."

Intu Tiroli jubilejā ieradās sveikt kolēģi no Latvijas Nacionālā teātra. Pēc oficiālām un mazāk oficiālām runām bijušie kolēģi aktrisei veltīja īpaši mīļus vārdus.