Sestdiena, 20.aprīlis

redeem Mirta, Ziedīte

arrow_right_alt Kultūra \ Mūzika

Ziemassvētki Rīgas Domā

© Publicitātes foto

Rīgas Doms aicina uz četru Ziemassvētku koncertu ciklu, kas aizsāksies jau šo svētdien, 19. decembrī līdz pat vecgadam 31. decembrī!

Rīgas Doms aicina uz četru Ziemassvētku koncertu ciklu, kas aizsāksies jau šo svētdien, 19. decembrī līdz pat vecgadam 31. decembrī! Šogad Ziemassvētku noskaņu radīs gan Zvanu ansamblis PRIMUS (vad. Kristaps Karps), gan izcilie aizrobežu un pašmāju dziedātāji Perīne Madefa (Francija), Jānis Apeinis, Juris Vizbulis, Aija Veismane-Garkeviča, kā arī, protams, lieliskie Latvijas ērģelnieki - Vita Kalnciema, Larisa Bulava, Kristīne Adamaite, Ligita Sneibe, Ilze Reine, Aigars Reinis, Liene Andreta Kalnciema un Larisa Carjkova. Īpaši gaidām ansambli TRIO TRESENSUS, kas priecēs ar neparastām - kokles, sitaminstrumentu un saksofona - kopskaņām. Krāšņās programmas veidotas daudzveidīgas, ietverot gan klasiskas vērtības, gan jaunradi un protams neiztrūkstoši skaistākās ziemassvētku melodijas. Ziemassvētku egle jau izpušķota un gaida katru klausītāju baudīt brīnišķīgu mūziku senajās Rīgas Doma velvēs.

Svētkus sāksim svinēt jau šo svētdien, 19. decembrī pl. 17:00, kad tenors Juris Vizbulis, Zvanu ansamblis PRIMUS un ērģelniece Larisa Carjkova satiksies kopā koncertprogrammā “Ziemassvētku zvani”. Pirmajos Ziemassvētkos - 25. decembrī pl. 19:00 - izskanēs programma “Eņģeļus mēs dzirdējām”. Mūzikā vienosies izcilie Latvijas Nacionālās Operas solisti Perīne Madefa un Jānis Apeinis, kā arī flautiste Ieva Pudāne un ērģelniece Ilze Reine. Turpretī Otrajos Ziemassvētkos - 26. decembrī pl. 17:00 - trīs talantīgi jaunieši: Aigars Raumanis (saksofons), Līga Griķe (kokle) un Uģis Upenieks (sitaminstrumenti) satiksies ar Rīgas Doma mūzikas direktoru un galveno ērģelnieku Aigaru Reini.

Vecgada dienā aicinām uz nu jau par ilggadīgu tradīciju kļuvušo koncertu “Ērģeļu skaņās atvadās gads”, kas notiks 31. decembrī pl. 16:00. Muzicēs ērģelnieces Larisa Bulava, Vita Kalnciema, Liene Andreta Kalnciema un Kristīne Adamaite. Viņām pievienosies lieliskā flautiste Ilona Meija un brīnišķīgā dziedātāja Aija Veismane-Garkeviča.

Vairāk info www.doms.lv

Biļetes www.bilesuparadize.lv un Rīgas Doma kasēs

Atbalsta Rīgas Domes izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Radio, Latvijas Radio Klasika.

Ieeja ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un sejas maskām.