Uz vasaru pārcelts Zvaigžņu festivāls ar operdziedātāju Kovaļevskas un Antoņenko piedalīšanos

© Oksana Džadana/F64 Photo Agency

Sakarā ar pagarināto ārkārtas situāciju valstī Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) atkal pārceļ jau aizvadītā gada Zvaigžņu festivālā neizskanējušos koncertus ar operdziedātājas Maijas Kovaļevskas un pianista Armanda Ābola piedalīšanos.

Kā aģentūru LETA informēja LSO pārstāve Iveta Vēvere, šie divi koncerti kopā ar aktuālā festivāla plānotajiem koncertiem notiks vasarā.

Kamermūzikas koncerts ar Kovaļevsku "Dziesmas un noktirnes" tiek pārcelts uz 1.jūliju, tādējādi pārtopot par 29.Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla atklāšanas koncertu. Savukārt kopā ar LSO plānotais Kovaļevskas un Ābola koncerts tiek pārcelts uz 3.jūliju.

Vēvere norādīja, ka iepriekš iegādātās biļetes uz šiem koncertiem joprojām ir derīgas, tomēr tuvojoties koncertu datumiem, klausītāji lūgti sekot līdzi aktuālajai informācijai orķestra tīmekļvietnē "liepajassimfoniskais.lv", vai vietnē "bilesuparadize.lv".

Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls kopā ar pieciem koncertiem šogad norisināsies jūlijā un augustā. Bez jau pārceltajiem koncertiem festivālā šogad gaidāms arī pianista Georgija Osokina solo koncerts, apvienības "Xylem trio" koncerts ar gruzīnu dziedātāju Lizu Kereselidzi, kā arī LSO koncerts ar latviešu tenoru Aleksandru Antoņenko un maestro Gintaru Rinkeviču pie diriģenta pults.