Piektdiena, 19.aprīlis

redeem Fanija, Vēsma

arrow_downwardKomercziņas

Ziemeļeiropas reģiona lielākais olu ražotājs “Balticovo” – piemērs tam, kā ir iespējams domāt un strādāt “zaļi”, ne tikai teorijā, bet arī praksē, un, pats galvenais, kā gūt ekonomisko labumu, tieši pateicoties videi draudzīgai ražošanai. “Neatkarīgā” viesojās uzņēmumā, kur guva iespēju savām acīm redzēt, ausīm dzirdēt, saprast, kā strādā videi draudzīgs bizness, un novērtēt uzņēmēju attieksmi pret energoefektivitāti.
9:00 Andis Beitāns
Matu izkrišana ir rūgta un pārliecību graujoša pieredze, kas var izraisīt dusmas, nemieru un arī bailes. Iemesli kāpēc tie paliek trauslāki un sāk izkrist ir ļoti daudz. Tas var būt liels stress kam organisms tika pakļauts, vīrusa saslimšana, hormonālā terapija, grūtniecība, dzemdības, menopauze un vēl daudz citi iemesli, kas organisma līdzsvaru un bioķīmiskos procesus izjauc un ieteikmē matu stāvokli.
Vakar, 15:05 Publicitātes materiāls
Intervija ar ekonomikas ministru, Eiropas Komisijas komisāra amata kandidātu Viktoru Valaini.
16.apr Publicitātes materiāls
Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams atjaunināt operētājsistēmu ar Windows atslēgām, uzlabot produktivitāti ar Office atslēgām vai izzināt neierobežotās rīku iespējas par zemu cenu, Keysoff ir jums pieejams.
11.apr Publicitātes materiāls
Viens no izplatītākajiem redzes zuduma iemesliem gan pasaulē, gan Latvijā ir vecuma izraisīta mākulas deģenerācija, kas neārstēta draud pat ar aklumu.
10.apr SADARBĪBAS PROJEKTS
"Maxima Latvija" izveidojusi unikālu karjeras centru jauniešiem ar mērķi papildus augstskolas zināšanām sniegt praktiskas iemaņas mazumtirdzniecībā un biznesa vadībā.
9.apr Portāls nra.lv
Kā ziņo darba portāls "CVKeskus.ee", Igaunijā pirmajā ceturksnī vispieprasītākā darba vakance bijusi datu ievades operators, uz kuru pieteicās vairāk nekā 1100 cilvēku.
9.apr Portāls nra.lv
Rīgas pilsētas tiesa ir pabeigusi skatīt lietu pret medicīnas centru “Veselības Centrs 4” par matu transplantācijas pacientu maldināšanu, negodprātību un nelikumīgu aizsargātas matu transplantācijas preču zīmes Rubenhair izmantošanu.
8.apr Publicitātes materiāls
Lai gan šampūnu parasti izmanto matu un galvas ādas attīrīšanai, ir alternatīvas metodes, kā uzturēt matus tīrus un veselīgus, nepaļaujoties uz tradicionālo šampūnu. Šajā rakstā piedāvājam vienkāršu glābiņu taviem matiem.
8.apr Portāls nra.lv, Publicitātes materiāls
Latvijā 34,3% lietotu automašīnu ievestas no Vācijas, aģentūrai LETA pavēstīja automašīnu vēstures atskaišu izveides platformas "carVertical" pārstāvji, atsaucoties uz platformas datiem.
31.mar Ziņu aģentūra LETA
Tu jau zini, ka modē galvenais ir zināt kas Tev patīk un mācēt to pareizi pasniegt. Kā mēdz teikt – mode mainās, bet gaume ir mūžīga. Šis princips attiecas uz pilnīgi visu modes sadaļu tavā dzīvē. Arī uz to, kā pareizi sakombinēt kaklarotas ar izvēlēto apģērbu.
19.mar Publicitātes materiāls
Microsoft paziņoja, ka 2025. gada 14. oktobrī pārtrauks atbalstu operētājsistēmai Windows 10, ieskaitot Professional un Home izdevumus. Lai lietotāji varētu būt pilnībā sagatavoti, Microsoft informēja lietotājus vairāk nekā 4 gadus iepriekš. Lielāko daļu Windows 10 lietotāju īpaši neietekmēs Microsoft atbalsta pārtraukšana. Lielākā daļa funkciju joprojām ir pieejamas. Taču drošības ziņā, ja turpināsit lietot operētājsistēmu Windows 10, jūs nevarēsit iegūt ievainojamības ielāpus un sistēmas jaunināšanas atbalstu no Microsoft, kā arī būsiet neaizsargātāks pret vīrusu un hakeru uzbrukumiem.
14.mar Publicitātes materiāls
Daudzās mājsaimniecībās saules enerģijas izmantošana kļūst par pievilcīgu risinājumu. Saules paneļu uzstādīšana mājoklim var būt ieguldījums ilgtermiņā, nodrošinot videi draudzīgu un ilgtspējīgu enerģijas avotu. Tomēr, pirms pieņemat lēmumu par šādu ieguldījumu, ir svarīgi apsvērt gan pozitīvos, gan negatīvos aspektus.
9.mar Publicitātes materiāls
Eiropas Centrālā banka (ECB) procentlikmes, visticamāk, samazinās pavasarī, piektdien paziņoja Francijas centrālās bankas vadītājs un ECB padomes loceklis Fransuā Vilruā de Galo.
8.mar Ziņu aģentūra LETA
Pēdējo gadu laikā, elektriskie automobiļi ir kļuvuši par populāru izvēli starp videi draudzīgiem transportlīdzekļiem, un lietoto elektrisko automobiļu tirgus ir kļuvis aizvien pievilcīgāks.
8.mar Publicitātes materiāls
Dārza siltumnīcu var uzskatīt par jebkura dārznieka vai augu mīļotāja vienu no noderīgākajiem ieguldījumiem. Tā nodrošina iespēju audzēt augus un dārzeņus visa gada garumā, sargājot tos no nelabvēlīgiem laika apstākļiem.
7.mar Publicitātes materiāls
Līdz ar ziemas atnākšanu ir pienācis laiks pārveidot savu dzīves telpu par siltuma un mājīguma ostu. Izpētiet šos padomus, lai, neizejot no mājām, izveidotu mājīgu kaktiņu, kas piepildīts ar sezonas burvību.
1.mar Publicitātes materiāls
Izmaksu samazināšana ilgtermiņā ir jebkura uzņēmuma veiksmes atslēga. Zemākas kredīta izmaksas ne tikai uzlabo uzņēmuma stabilitāti, bet arī sniedz labu pamatu izaugsmei. Lūk, trīs stratēģijas, kā samazināt kredīta izmaksas, padarot uzņēmumu efektīvāku un konkurētspējīgāku.
28.feb Publicitātes materiāls
Lietotām automašīnām ir savas priekšrocības un trūkumi. Pirms pieņem lēmumu, vai iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, ir vērts apsvērt abas iespējas. Šajā rakstā mēs aplūkosim lietotu automašīnu plusus un mīnusus, lai palīdzētu tev izdarīt pareizo izvēli.
28.feb Publicitātes materiāls
Energoefektivitāte ir būtiska tēma, uz kuru ir vērsta uzmanība, apspriežot cīņu pret klimata pārmaiņām un resursu izmantošanas efektivitāti. Tomēr šīs efektivitātes sasniegšana nav vienkārša, jo tā ietver daudzus izaicinājumus, ar kuriem saskaras uzņēmumi, individuālie patērētāji un valsts. No novecojušas infrastruktūras līdz finansiālajiem ierobežojumiem un zināšanu trūkumam, katrs no šiem izaicinājumiem rada barjeru ceļā uz ilgtspējīgu enerģijas izmantošanu.
22.feb Publicitātes materiāls
"Bitcoin" vērtība šonedēļ pirmo reizi vairāk nekā divu gadu laikā pieauga virs 50 000 ASV dolāru, pateicoties investoru optimismam saistībā ar Amerikas Savienoto Valstu (ASV) varas iestāžu atļauju plašākai naudas vienības tirdzniecībai.
18.feb Portāls nra.lv