Filips Rajevskis par Gausu: Viņš nav dumjš, viņš zināja, ko dara

© Dmitrijs Suļžics/MN

"Viena lieta, ko nevar noliegt, ir tas, ka Gauss ļoti precīzi zināja, ko viņš dara. Viņš neatstāj dumja cilvēka iespaidu. Viņš ir rafināts, gudrs, pieredzējis cilvēks., Rodas jautājums, vai bez viņa vēl kāds saprata, ko viņš domā, ko viņš dara un kādi ir viņa mērķi, " komentējot Martina Gausa atlaišanu no "airBaltic" vadītāja amata, raidījumā "Nra.lv sarunas" sacīja politologs Filips Rajevskis.

"airBaltic" padome pirmdien, 7.aprīlī, nolēma no amata atbrīvot Martinu Gausu. Viņš savu darbu "airBaltic" sāka 2011.gada 1.novembrī.

Ekonomika

Ir jābūt pilnīgai un absolūtai skaidrībai, ka no SIA "Tet" un SIA "Latvijas mobilais telefons" (LMT) daļu iespējamās kotēšanas biržā sabiedrība iegūs vairāk nekā zaudēs, pēc tikšanās ar ekonomikas ministru Viktoru Valaini (ZZS) aģentūrai LETA sacīja Apvienotā saraksta (AS) Saeimas frakcijas vadītājs Edgars Tavars.