Daudzi zina, ka suņiem ir labvēlīga ietekme uz cilvēku labsajūtu. Tomēr tagad tam ir zinātniski pierādījumi. Suņu terapija: jauns pētījums apstiprina, ka četrkājainie draugi var palīdzēt mazināt sāpes.
Šā gada 7. jūlijā Rīgā, Jāņa Asara ielā, dega dzīvojamā māja, nodega četras automašīnas un motocikls, kā arī bojā gāja mājdzīvnieki. Par ļaunprātīgu dedzināšanu uzsākts kriminālprocess, 8. jūlijā aizturēts un šodien, 9. jūlijā, apcietināts 1986. gadā dzimis vīrietis.
Sadzīvē notiek nepatikšanas, piemēram, kaut kas izlīst uz grīdas. Ja ir koka grīda, tad to var diezgan viegli notīrīt. Bet kā ar paklāju? Tas ir cits stāsts, jo katram traipam ir nepieciešams atšķirīgs tīrīšanas process.
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "Bior" no šī gada 1.jūlija līdz 31.oktobrim institūta laboratorijā veiks bezmaksas antivielu noteikšanu suņiem pret boreliozes ierosinātāju, liecina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) publiskotā informācija.
Dienvidāfrikas zinātnieki ievadījuši radioaktīvu materiālu dzīvu degunradžu ragos, lai tos būtu vieglāk atklāt robežpunktos novatoriskā projektā, kura mērķis ir ierobežot malumedniecību.
Karstuma viļņi ir pazīstami kā klusie slepkavas — tie izraisa vairāk nāves gadījumu nekā jebkurš cits ārkārtējs laikapstākļu notikums. Lai gan mēs, cilvēki, varam aiziet uz telpām ar gaisa kondicionētāju vai izģērbties, lai atvēsinātos, mums lielajā karstumā jāņem vērā mūsu pūkaini draugi — gan mājdzīvnieki, gan apkārtējie savvaļas dzīvnieki.
Gaileņu laiks ir sācies. Brīvdienās uz mežu dodas neierasti daudz cilvēku. Tas priecē, jo sēņošana ir viena no labākajām lietām, ko cilvēks var darīt. Tomēr vēlamies atgādināt dažas vienkāršas lietas, kuras nemeža cilvēkiem var būt nezināmas, raksta tūrisma aģentūra Redzēt Debesis.
Ugunsgrēkā, kas nedēļas nogalē izcēlās zirgaudzētavā Francijas ziemeļrietumos, gājuši bojā 70 zirgi, teikts vietējo varas iestāžu sākotnējā paziņojumā.
Zinātnieki reģistrējuši aptuveni 17 miljonus mušu, lapseņu, tauriņu un spāru, kas katru gadu migrē pa vienu 30 metrus platu joslu gaisā uz Francijas un Spānijas robežas.
Reta baltā bifeļa piedzimšana Jeloustonas nacionālajā parkā ir piepildījusi Lakota cilts indiāņu pareģojumu, kas vēsta par labākiem laikiem. Tomēr, saskaņā ar Amerikas indiāņu cilts pārstāvju brīdinājumu, tas ir arī signāls, ka ir vairāk jāaizsargā zeme un tās dzīvnieki.
Saskaņā ar jaunu pētījumu, kas šonedēļ publicēts žurnālā „Nature Ecology and Evolution”, Āfrikas ziloņi sauc viens otru un reaģē uz atsevišķiem vārdiem – ko tādu dara vien retais dzīvnieks savvaļā.
"Viņš esot saucis mammu visu dienu. Mamma neatnāca. Iespējams, sabraukta," ar šādu ierakstu par stirnu mazuli mikroblogošanas vietnē "X" dalījusies Dzīvnieku policija.
Saulkrastos ļoti populāra atpūtas vieta ir Baltā kāpa. Te starp aizliedzošām zīmēm ir piesārņošana, dabas postīšana, uguns, neatļautā sportošana. Suņa starp šīm aizliedzošajām zīmēm nav. Bet gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem līdz galam nav skaidrs, vai suņi tur ir atļauti vai nav, vēsta “360TV ZIŅneši”.