volejbols

15.sep 2021
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs pēc Pasaules tūres fināla neturpinās kopējo sadarbību, liecina dueta ieraksts sociālajā vietnē "Instagram".
8.sep 2021
Latvijas vīriešu volejbola izlase trešdien Tallinā Eiropas čempionāta finālturnīra grupu kārtas pēdējā, piektajā, spēlē ar rezultātu 0-3 (18:25, 14:25, 17:25) zaudēja Tokijas olimpisko spēļu čempionei Francijai.
4.sep 2021
Latvijas vīriešu volejbola izlase sestdien Tallinā otrajā Eiropas čempionāta finālturnīra spēlē sīvā cīņā piekāpās Horvātijai.
13.aug 2021
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš piektdien cīņā par iekļūšanu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā zaudēja Čehijas pārim Ondržejs Perušičs/Davids Šveiners.
13.aug 2021
Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka Eiropas čempionāta pludmales volejbolā ceturtdaļfināla spēlē piektdien uzvarēja Vācijas duetu Šantala Laborere/Sinja Tilmane, iekļūstot pusfinālā.
5.aug 2021
Tokijas olimpisko spēļu pludmales volejbola pusfinālā Austrālijas duets demonstrēja lielisku sniegumu un piespieda Latvijas pāri spēlēt uz riska robežas, kā rezultātā radās daudz kļūdu, pēc neveiksmes sarunā ar žurnālistiem teica Tīna Graudiņa.
5.aug 2021
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka ceturtdien cieta zaudējumu Tokijas olimpisko spēļu turnīra pusfinālā, tādējādi cīnīsies par bronzas medaļu.
4.aug 2021
Ja kāds pirms Tokijas olimpiskajām spēlēm Mārtiņam Pļaviņam teiktu, ka viņš ar pārinieku spēlēs pusfinālā, pludmales volejbolists tam nebūtu ticējis, pēc panākuma ceturtdaļfinālā sarunā ar žurnālistiem no Latvijas teica pieredzes bagātais sportists.
4.aug 2021
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs trešdien sasniedza Tokijas olimpisko spēļu turnīra pusfinālu, atkārtojot iepriekš Tīnas Graudiņas/Anastasijas Kravčenokas iespēto.
2.aug 2021
Tokijas olimpisko spēļu pludmales volejbola izslēgšanas turnīrā jāspēlē prātīgi un pārdomāti, nevis ar spēku un lielu ātrumu, ko pierādīja arī pirmdien izcīnītā uzvara astotdaļfināla spēlē, pēc uzvaras sarunā ar žurnālistiem teica Mārtiņš Pļaviņš.
photo_camera
2.aug 2021
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs pirmdien iekļuva Tokijas olimpisko spēļu turnīra ceturtdaļfinālā.
1.aug 2021
Trešā seta galotnē spēles liktenis tikpat kā bija izšķirts, bet iekšēji bijusi pārliecība, ka tomēr izdosies sasniegt Tokijas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu, pēc panākuma sarunā ar žurnālistiem no Latvijas teica pludmales volejboliste Tīna Graudiņa.
1.aug 2021
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka svētdien sasniedza Tokijas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu.
31.jūl 2021
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs Tokijas olimpisko spēļu astotdaļfinālā saņēmuši pretī spēcīgos brazīliešus Brunu Šmitu un Evandru Oliveiru, noskaidrojās sestdien notikušajā izlozē.
31.jūl 2021
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka Tokijas olimpisko spēļu izslēgšanas turnīra astotdaļfinālā tiksies ar Krievijas Olimpiskās komitejas sportistēm Nadeždu Makroguzovu/Svetlanu Holominu, noskaidrojās sestdien notikušajā izlozē.
31.jūl 2021
Pēdējais grupu turnīra mačs Tokijas olimpiskajās spēlēs nebija tik sarežģīts, cik fiziski grūts, pēc uzvaras pludmales volejbola turnīra trešajā spēlē sarunā ar žurnālistiem no Latvijas teica Tīna Graudiņa.
31.jūl 2021
Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sestdien ar zaudējumu noslēdza Tokijas olimpisko spēļu grupu turnīru, apakšgrupā ieņemot otro vietu.
31.jūl 2021
Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka izcīnīja otro vietu Tokijas olimpisko spēļu apakšgrupā, kvalificējoties astotdaļfinālam.
29.jūl 2021
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs ceturtdien izcīnīja uzvaru Tokijas olimpisko spēļu turnīra otrajā spēlē.
28.jūl 2021
Tokijas olimpisko spēļu pludmales volejbola otrajā mačā lielāko prieku sagādāja trešā seta beigas, kurā izdevās uzvarēt trīs svarīgas izspēles, kas arī ļāva svinēt pirmo panākumu turnīrā, sarunā ar žurnālistiem teica Tīna Graudiņa.