Pasaulē, kur lielākā daļa cilvēku seko līdzi laikam, izmantojot viedpulksteni vai tālruni, rokas pulksteņi joprojām ir aktuāli. Papildu laika uzskaitei, rokas pulkstenis ir spēcīgs instruments, kas atspoguļo lietotāja personību un raksturu. Rokas pulkstenis būtībā ir kļuvis par lietotāja personības spoguli.
Laika atskaite oficiāli ir sākusies, jo jau šonakt Latvija, kā arī citas pasaules valstis pāries no vasaras laika uz ziemas laiku, pārgriežot pulksteņus par vienu stundu atpakaļ.
Aizvadītajā naktī plkst.4 Latvijā beidzās vasaras laiks, kas nozīmē, ka pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ, vēsta Ekonomikas ministrija (EM).
Naktī uz svētdienu Latvijā beigsies vasaras laiks, tāpēc plkst.4 pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ, aģentūrai LETA pavēstīja Ekonomikas ministrijā (EM).
Vasaras laiks Latvijā šogad beigsies šā gada 30.oktobrī plkst.04:00 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.
Mājās ir nepieciešams vismaz viens sienas pulkstenis, lai vienmēr zinātu precīzu laiku. Izveidojiet neparastu sienas pulksteni savai virtuvei. Nevienam citam tāds nebūs!
Atsvaidzini interjeru un izveido pats savu sienas pulksteni. Tas ne tikai ir viegli un ātri izdarāms, bet arī izskatīsies ļoti glīti. Tāds nebūs nevienam citam!
Aizvadītajā naktī plkst.4 Latvijā beidzās vasaras laiks, kas nozīmē, ka pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ, vēsta Ekonomikas ministrija (EM).
Vasaras laiks Latvijā beigsies šā gada 31.oktobrī plkst.4 jeb naktī no sestdienas uz svētdienu, kad pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ, informē Ekonomikas ministrija (EM).
Ne tika videi draudzīgs, bet arī tīri glīts pulkstenis var sanākt no plastmasas pudeļu korķiem. Atliek vien veltīt kādu pēcpusdienu nelieliem rokdarbiem.
Šajā nedēļas nogalē notiek pāreja uz vasaras laiku, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu uz priekšu, liecina Ekonomikas ministrijas (EM) sagatavotā informācija.
Lai arī pāreja uz vasaras laiku ir viens no gada siltās sezonas vēstnešiem, pulksteņa pagriešanai var būt arī negatīva ietekme uz cilvēka organismu – tā var pasliktināt pašsajūtu un pat izraisīt miega traucējumus.
Eiropas Savienības (ES) līmenī joprojām nav panākts vienots redzējums par jauniem nosacījumiem attiecībā uz pulksteņa laika maiņu divas reizes gadā, atzina Ekonomikas ministrijā (EM).
Atbilstoši Ārlietu ministrijā (ĀM) no Saeimas Prezidija saņemtajai informācijai Saeimas deputātei Karina Sprūdei (Likums un kārtība) saistībā ar publiski izskanējušo informāciju par mēģinājumu izmantot diplomātisko pasi, lai izvairītos no soda par nedeklarēta "Rolex" pulksteņa ievešanu Polijā, neesot bijis pamata tās izmantošanai, liecina ĀM sniegtā informācija.