Pludmale

5.jūl
Pierīgas iedzīvotāja Mišela lielā neizpratnē par atpūtnieku uzvedību publiskā vietā – pludmalē. Par piedzīvoto viņa pastāstīja raidījumam “Bez tabu”.
4.jūl
Ne katrs atpūtnieks, kurš dodas uz jūrmalu, meklēs tualeti, lai nokārtotu dabiskās vajadzības - tomēr vai par čurāšanu jūrā var sodīt? Stāsta tv3.lt.
1.jūl
Lai gan publiskajās pludmalēs lielākoties ir aizliegts doties pastaigā ar suņiem, ne vienmēr tas tiek ievērots, turklāt liela daļa suņu tiek palaisti skriet bez pavadas.
11.jun
CNN žurnālisti izveidojuši labāko nūdistu pludmaļu reitingu. Sarakstā ir arī Latvijas un Lietuvas pludmales.
1.jun
Saulkrastos ļoti populāra atpūtas vieta ir Baltā kāpa. Te starp aizliedzošām zīmēm ir piesārņošana, dabas postīšana, uguns, neatļautā sportošana. Suņa starp šīm aizliedzošajām zīmēm nav. Bet gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem līdz galam nav skaidrs, vai suņi tur ir atļauti vai nav, vēsta “360TV ZIŅneši”.
17.mai
Sākot peldsezonu, Rīgas oficiālajās peldvietās izvietoti jauni peldvietu elementi atpūtai un sporta aktivitātēm, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļā.
31.mar
Liepājas pludmales kopšanu un uzturēšanu šosezon par 237 978 eiro nodrošinās SIA "Hagberg", liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.
6.okt 2023
Bruņoti uzbrucēji ceturtdien Brazīlijas Riodežaneiro pilsētas pludmalē nošāva trīs ārstus un vēl vienu ievainoja, kad upuri atradās pludmales ēstuvē.
29.sep 2023
Latvijas kukaiņu faunas fotogrāfs un dabas vērotājs Mareks Ieviņš vietnē "X" ievietojis fotogrāfiju ar kādu unikālu atradumu.
9.sep 2023
Spānijas likumsargi slēguši populāru pludmali. Smiltīs atrasta aprakta cilvēka kāja, vēsta "The Sun".
3.sep 2023
"X" ievietots foto pludmalē - iespējams, ka fotografēti kāzinieki, taču skatienu vairāk piesaista jaunas sievietes tēls rozā apakšbiksītēs.
30.aug 2023
Saulkrastu novada dome pašvaldības pludmalē noteikusi vairākus ierobežojumus, liecina pašvaldības izdotie saistošie noteikumi "Par Saulkrastu novada pašvaldības pludmales un peldvietas lietošanu".
17.aug 2023
Ceturtdienas rītā ūdens temperatūra ir +13 grādi Kauguros un +15 grādi Majoros un Bulduros, liecina Jūrmalas pludmales glābšanas dienesta veiktie mērījumi.
9.aug 2023
Ņujorka otrdien slēdza savu populāro Rokvejas pludmali pēc tam, kad 50 gadus vecai sievietei pirmdienas vakarā uzbruka haizivs, ziņo bbc.co.uk.
5.aug 2023
Spānijas varasiestādes aizliegušas vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem apmeklēt divas populāras peldvietas baktēriju dēļ, vēsta "The Sun".
2.aug 2023
Nūdisms un natūrisms kā sava ķermeņa pieņemšanas prakse.
29.jūl 2023
Atpūšoties pie ūdenstilpnēm reizēm var kļūt pavēss. Izveido pavisam vienkāršu pončo, kurš palīdzēs ne tikai uzsūkt mitrumu pēc peldes, bet arī sasildīties.
23.jūl 2023
Rīgas peldvietās ūdens temperatūra kopš sestdienas rīta nav būtiski mainījusies - joprojām vissiltākais ūdens ir Bābelītī un Ķīpsalā, bet aukstākais - Vakarbuļļos un Daugavgrīvā, liecina galvaspilsētas pašvaldības apkopotie dati.
22.jūl 2023
"Twitter" ievietots video no Melnās jūras pludmales Krasnodaras apkaimē - cilvēki sauļošanās krēslos un vienkārši uz dvielīšiem guļ starp nenosakāmas izcelsmes atkritumiem, tostarp jūrā peldošām "noslīkušām" automašīnām.
21.jūl 2023
Šis triks noderēs ikvienam, lai atpūta pludmalē nebeigtos bēdīgi! Pasargā savas vērtīgās mantas no zaglīgām rokām!