Pinnes var veidoties ne tikai uz sejas, bet arī citviet uz ķermeņa. Lasiet tālāk un uzziniet, kādi faktori veicina piņņu veidošanos uz dažādām ķermeņa vietām.
Visbiežāk pūtītes parādās ģenētikas vai hormonālu izmaiņu dēļ, tomēr nozīmīga loma ir arī uzturam. Britu uztura speciāliste Harieta Smita nosaukusi trīs produktus, no kuriem der atturēties, lai izvairītos no ādas problēmām.
Pinnes jeb acne vulgaris ir visbiežāk sastopamā ādas slimība, kas izpaužas kā tauku dziedzeru saslimšana. Sabiedrībā ir dažādi mīti gan par to, kas provocē piņņu rašanos, gan to, kā visvienkāršāk no tām atbrīvoties.
Šķiet, pinnes ir nepārejoša aktualitāte, kas allaž kādam sagādā raizes. Mediķi to sauc par multifaktoriālu slimību, jo pinnes ietekmē gan hormonālie procesi organismā, gan ģenētiski faktori, gan uzturs, dzīvesveids un higiēna, gan arī cilvēka paša attieksme pret šo problēmu.
Izrādās, ābolu etiķi var izmantot arī skaistumkopšanā, turklāt tas ļoti iedarbīgi attīra sejas ādu no pinnēm un pūtītēm. Tomēr, ja āda ir ļoti jūtīga, vai no ābolu etiķa iespējama alerģija, iesakām šo metodi neievērot. Tāpat vēlamies uzsvērt, ka ar šo metodi seju nevajadzētu tīrīt biežāk kā reizi divās nedēļās.