Parīze 2024

6.aug
Latvijas šķēpmetējs Patriks Gailums otrdien Parīzes olimpiskajās spēlēs kvalifikācijas sacensībās savā grupā ieņēma 11.vietu un pagaidām finālsacensībām nav kvalificējies.
6.aug
Pēc Parīzes olimpisko spēļu desmitās dienas sacensībām medaļu vērtējuma līderpozīcijas saglabā ASV.
6.aug
Parīzes olimpisko spēļu sacensību 11.dienā Patriks Gailums un Gatis Čakšs startēs šķēpmešanas kvalifikācijas sacensībās, bet Gunta Vaičule aizvadīs 400 metru distances gandarījuma skrējienu, cīnoties par vietu pusfinālā.
5.aug
Latvijas 3x3 basketbolisti Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Francis Lācis un Zigmārs Raimo pirmdien cieta zaudējumu Parīzes olimpisko spēļu sacensību pusfinālā un cīnīsies par bronzas medaļām.
5.aug
Latvijas vieglatlēts Valters Kreišs pirmdien Parīzes olimpiskajās spēlēs kārtslēkšanas finālā ieņēma 12.vietu.
5.aug
Latvijas 3x3 basketbola izlases pretinieku pusfinālā francūžu spēles plāns nostrādāja, pēc zaudējuma sarunā ar žurnālistiem secināja Nauris Miezis.
5.aug
Latvijas vīriešu 3x3 basketbola izlases pretinieki Parīzes olimpisko spēļu turnīra pusfinālā ir francūži. Turam īkšķus par mūsējiem.
5.aug
Uz olimpiskajām spēlēm izlido pēdējie olimpieši: Pāvels Švecovs, Mihails Jefremenko, Aleksandrs Šakurovs. Savukārt No olimpiskajām spēlēm atgriezās Jeļena Maļuka, Ieva Maļuka, Kristens Krīgers.
5.aug
Latvijas jātnieks Kristaps Neretnieks ar zirgu "Palladium KJV" pirmdien Parīzes olimpisko spēļu konkūra sacensību kvalifikācijā nesasniedza finālu.
5.aug
Sporta līdzjutēji aicināti uz kopīgu spēļu publisko skatīšanos lielajos ekrānos VEF kvartāla promenādē (Ūnijas iela 8 k-6) un Grīziņkalnā (Pērnavas iela 42), kur pirmdien, 5.augustā, tiks noskaidroti 3x3 basketbola olimpiskie čempioni.
5.aug
Japānas vingrotājs Šinnosuke Oka pirmdien izcīnīja savu trešo zelta medaļu Parīzes olimpiskajās spēlēs, triumfējot vīriešu sacensībās vingrojumā uz stieņa.
5.aug
Latvijas sportiste Gunta Vaičule pirmdien Parīzes olimpisko spēļu priekšsacīkstēs 400 metros savā skrējienā finišēja piektā un pagaidām pusfinālam nekvalificējās.
5.aug
Latvijas sportiste Džeja Delanija Patrika pirmdien izcīnīja 22.vietu Parīzes olimpisko spēļu sacensībās daiļlēkšanā no desmit metru torņa.
5.aug
Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova pirmdien Parīzes olimpisko spēļu pludmales volejbola sacensībās sasniedza ceturtdaļfinālu.
5.aug
Parīzes olimpisko spēļu sacensību desmitajā dienā Latvijas sportisti startēs pludmales volejbolā, 400 metru sprintā, daiļlēkšanā, konkūrā, kārtslēkšanā un 3x3 basketbolā, pēdējā no tiem latviešiem cīnoties par medaļām.
5.aug
Latvijas vīriešu 3x3 basketbola izlases pretinieki Parīzes olimpisko spēļu turnīra pusfinālā pirmdien būs francūži, bet par otru ceļazīmi uz finālu cīnīsies Nīderlande un Lietuva.
4.aug
Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlases pretiniece Polija Parīzes olimpisko spēļu grupas turnīra noslēdzošajā mačā bija citādāka komandā nekā visas iepriekšējās pretinieces, sarunā ar aģentūru LETA atzina Latvijas 3x3 basketbolists Zigmārs Raimo.
4.aug
Latvijas šosejas riteņbraucēja Anastasija Karbonāri svētdien finišēja 69.vietā Parīzes olimpisko spēļu grupas braucienā, kurā par čemioni kļuva amerikāniete Kristena Folknere.
4.aug
Pēc Parīzes olimpisko spēļu astotās dienas sacensībām medaļu vērtējuma līderpozīcijas saglabā Ķīna.
4.aug
Olimpiskie čempioni Latvijas 3x3 basketbolisti ar Zigmāru Raimo, Franci Lāci, Kārli Lasmani un Nauri Miezi sastāvā svētdien izcīnīja uzvaru Parīzes olimpisko spēļu grupas turnīra pēdējā, septītajā spēlē, pamatturnīrā iekrājot nevainojamu bilanci.