Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs piektdien Rīgas pilī sveica Parīzes paralimpisko spēļu sportistus un pateicās viņiem par panākumiem, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra komunikācijas speciāliste Elīna Kresa.
13.sep
Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sveic Parīzes paralimpisko spēļu sportistus.
9.sep
Parīzes paralimpiskajās spēlēs medaļu kopvērtējumā pārliecinoši uzvarēja Ķīna, kamēr Latvija ierindojās 36.vietā.
9.sep
Pirmdienas vakarā pie Brīvības pieminekļa notiks Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sagaidīšana, informē Rīgas dome.
9.sep
Svētdien "Stade de France" stadionā tika noslēgtas Parīzes vasaras paralimpiskās spēles.
4.sep
Latvijas peldētājs Jurijs Semjonovs trešdien ieņēma devīto vietu Parīzes paralimpisko spēļu sacensībās 50 metru distancē brīvā stila peldējumā S7 klasē.
4.sep
Latvijas paravieglatlēts Raivo Maksims trešdien ieņēma desmito vietu Parīzes paralimpisko spēļu lodes grūšanas sacensībās F46 grupā.
4.sep
Parīzes paralimpisko spēļu sacensībās šodien no Latvijas sportistiem startēs Jurijs Semjonovs peldēšanā, Raivo Maksims lodes grūšanā un Oskars Gailišs šosejas riteņbraukšanā.
4.sep
Latvijas paravieglatlēts Raivo Maksims ir apmierināts ar astoto vietu Parīzes paralimpiskajās spēlēs šķēpa mešanā, sarunā ar Latvijas Televīziju (LTV) atzina Maksims.
3.sep
Latvijas paravieglatlēte Diāna Krūmiņa otrdien Parīzes paralimpiskajās spēlēs kļuva par čempioni F-55 grupā šķēpmešanā, atkārtojot 2016.gadā Riodežaneiro iespēto.
3.sep
Latvijas paravieglatlēte Diāna Krūmiņa otrdien Parīzes paralimpiskajās spēlēs sasniedza jaunu paralimpisko rekordu F-55 grupā šķēpmešanā un ir līdere, sacensībām vēl turpinoties.
3.sep
Latvijas peldētājs Jurijs Semjonovs otrdien Parīzes paralimpiskajās spēlēs 100 metru peldēšanā S-7 klasē priekšacīksētēs ieņēma piekto vietu un kvalificējās finālam.
3.sep
Šodien Parīzes paralimpiskajās spēlēs startēs četri Latvijas pārstāvji.
2.sep
Latvijas parasportists Aigars Apinis jau iesildīšanās laikā juta, ka Parīzes paralimpiskajās spēlēs diska mešanā izdosies sasniegt augstu rezultātu, sarunā ar Latvijas Televīziju (LTV) atzina Apinis.
1.sep
Latvijas parasportists Aigars Apinis svētdien kļuva par Parīzes paralimpisko spēļu vicečempionu diska mešanas sacensībās F-52 medicīnas grupā, taču latvietim vēl ir iespēja izcīnīt arī zelta medaļu.
1.sep
Šodien Parīzes paralimpiskajās spēlēs diska mešanā startēs Aigars Apinis.
31.aug
Latvijas sportiste Margita Kanopka sestdien Parīzes paralimpiskajās spēlēs šaušanā ar pistoli desmit metru distancē ierindojās 16. vietā.
31.aug
Jurijs Semjonovs sestdien Parīzes paralimpiskajās spēlēs S-7 grupā ieņēma devīto vietu 200 metru kompleksajā peldējumā.
31.aug
Latvijas sportists Oskars Gailišs sestdien Parīzes paralimpiskajās spēlēs treka riteņbraukšanā C-4 grupā izcīnīja 11. vietu 4000 metru iedzīšanas braucienā.
31.aug
Latvijas sportists Emīls Dzilna sestdien Parīzes paralimpiskajās spēlēs izcīnīja piekto vietu F-12 medicīnas grupā.