Lauris Strautmanis

29.jūl
Latvijas šāvēji Agate Rašmane un Lauris Strautmanis pirmdien Šatorū ierindojās 16.vietā Parīzes olimpisko spēļu duetu sacensībās šaušanā desmit metru distancē ar pneimatisko pistoli.
27.jūl
Latvijas šāvējam Laurim Strautmanim olimpisko spēļu debijā neizdevās sasniegt finālu mazo kļūdu dēļ, sarunā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) atzina sportists.
22.jūl
Straujiem soļiem tuvojas XXXIII Vasaras Olimpiskās spēles, kas sāksies 26. jūlijā. Šaušanā Latviju pārstāvēs divi sportisti – Agate Rašmane un Lauris Strautmanis, kurš sevi pārbauda šajā sporta veidā kopš 2009. gada.
16.feb
Šodien, 16.februārī Lauris Strautmanis Pasaules kausā Granadā, Spānijā izcīnīja sudraba medaļu šaušanā ar pneimatisko pistoli. Kvalifikācijā Lauris sasniedza 584 punktu un pirms fināla tas bija ceturtais labākais rezultāts. Ar finālsērijā sašautiem 242,4 punktiem Lauris izcīnīja 2.vietu. Otram mūsu izlases dalībniekam Emīlam Vasermanim pamatvingrinājumā 580 punkti, kas deva 14.vietu. Pirmo vietu izcīnīja Slovākijas sportists Jurajs Tužinskis, bet bronzu -Turcijas pārstāvis Bugra Selimzade.
16.feb
Latvijas šāvējs Lauris Strautmanis piektdien Granadā Pasaules kausa posmā sasniedza finālu un izcīnīja sudraba godalgu vingrinājumā ar pneimatisko pistoli desmit metru distancē.