Otrdienas pēcpusdienā daudzviet Latvijas rietumu un centrālajā daļā īslaicīgi līst, vietām stipri un pērkona pavadībā; trešdien valstī gaidāms lielāks mākoņu un nokrišņu daudzums, prognozē sinoptiķi.
Aizejošā ciklona ietekmē naktī uz svētdienu vēl daudzviet uzlīs, savukārt svētdienas pēcpusdienā no dienvidrietumiem Latviju sasniegs jauns ciklons ar stiprām lietusgāzēm, prognozē sinoptiķi.
Agrā sestdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir +15..+18 grādi, relatīvais mitrums sasniedz 90-100%, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.
Šīs nedēļas nogalē un nākamnedēļ Latvijā brīžiem līs, vietām gaidāms stiprs lietus un pērkona negaiss, bet gaisa temperatūra būs nedaudz augstāka, liecina sinoptiķu prognozes.
Piektdien Latvijā, no dienvidiem tuvojoties ciklonam, gaidāma ziemeļaustrumu vēja pastiprināšanās brāzmās līdz 11-16 metriem sekundē, prognozē sinoptiķi.
Šī gada jūlija vidējā gaisa temperatūra Latvijā bija +21,5 grādi - tikpat, cik 2010.gadā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.