Jānis Dombrava

7.jun
Latvijā gaisa temperatūras amplitūda ir ļoti plaša: no -30 grādiem līdz +30 grādiem un pat vairāk. Liekot un nostiprinot dzelzceļa sliedes, tas tiek ņemts vērā, taču sliedēm piemīt savas fizikālās un ķīmiskās īpašības. Proti, aukstumā sliedes saraujas, bet karstumā – izplešas, savā mājaslapā skaidro "Latvijas dzelzceļš".
12.mar
"Gan jautājumā par skolu slēgšanu, gan jautājumā par pasta nodaļu slēgšanu, pašvaldību problēmām. Jautājumi, kuri iet pret reģionu iedzīvotāju interesēm," TV24 raidījumā "Kārtības rullis" saka Saeimas deputāts, partijas "Nacionālā apvienība" priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dombrava.
8.jan
Uzņēmumiem pašiem ir jāuzņemas pilna atbildība par saviem aktīviem tādā nedrošā valstī kā Krievija, tādu uzskatu aģentūrai LETA pauda opozīcijas politiķis Jānis Dombrava (NA).
8.dec 2023
Tiks sagatavoti atbilstoši likuma grozījumi, lai īstenotu Saeimas deputāta Jāņa Dombravas (NA) priekšlikumu par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atlaižu nepieļaušanu sankcionētiem īpašumiem, šodien Saeimas sēdes debatēs apliecināja ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš (JV) un finanšu ministrs Arvils Ašeradens (JV).
27.nov 2023
14. Saeimas deputāts Jānis Dombrava vietnē "X" publicējis savas pārdomas par ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa kādreizējiem privātajiem avioreisiem.
30.okt 2023
Saeimas deputāts, Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja biedrs Jānis Dombrava (NA) raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” (TV24) izteicās, ka Rietumeiropā drošības situācija ir krietni sliktāka nekā Latvijā, jo tur daudzās valstīs terorakti esot teju vai ikdienas parādība. Reakcija ilgi nebija jāgaida: Dombravam uzklupa “Re:Check” pētnieki un pētnieces, lai pierādītu, ka viss ir tieši otrādi.
7.okt 2023
Saeimas deputāts Jānis Dombrava savā profilā mikrovietnē "X" paziņojis jaunumus, kas saistīti ar valsts drošību.
15.aug 2023
Nacionālā apvienība (NA) tā dēvētās "sarkanās līnijas" pret Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) nevelk, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina NA pārstāvis Jānis Dombrava.
10.aug 2023
Šī gada 7. augusts Latvijai atnesa negaidītu postažu. Latvijā tika izsludināts oranžais brīdinājums. Diemžēl vētra izpostīja daudz.
11.jun 2023
Saeimas deputāts Andrejs Ceļapīters (JV) rosina noteikt, ka valsts pārvaldē strādājošiem būtu jāparaksta īpašs lojalitātes solījums Latvijai un Satversmei.
25.mai 2023
Nacionālās apvienības (NA) Saeimas deputāts Jānis Dombrava atturas vērtēt Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmuma par interneta portāla "Tvnet" sodīšanu pamatotību, taču vienlaikus norāda, ka Latvijā nedrīkst pieļaut ņirgāšanos par piedzīvotajām deportācijām un citām tautas traģēdijām.
10.mai 2023
Nacionālās apvienības (NA) valdes loceklis Jānis Dombrava esošā Valsts prezidenta Egila Levita lēmumu nekandidēt atkārtoti uz valsts augstāko amatu vērtē kā konsekventu.
24.apr 2023
Saeimas frakcijas "Nacionālā apvienība" priekšsēdētāja vietnieks un Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Jānis Dombrava TV24 raidījumā "Preses klubs" komentē skandālu ap Ogres mēru Egilu Helmani.
11.mai 2022
Likuma nosacījumu izpildes nenodrošināšana Pārdaugavā, Uzvaras parkā, ir valsts izpildvaras, izpildinstitūciju un Rīgas pašvaldības atbildības jautājums, saka Nacionālās apvienības (NA) Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dombrava.
14.apr 2022
Nevajag vilcināties un jāiet strauji uz priekšu ar Uzvaras parkā esošā objekta pilnīgu vai daļēju demontāžu, saka Nacionālās apvienības (NA) Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dombrava.
8.feb 2022
Šodien Saeimas Mandātu ētikas un iesniegumu komisijas sēdē parlamenta deputāts Mārtiņš Bondars (AP) atvainojās deputātam Jānim Dombravam (NA) par kolēģim veltīto izteikumu.
8.feb 2022
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien skatīs Saeimas deputāta Jāņa Dombravas (NA) iesniegumu, kurā aicināts izvērtēt parlamentārieša Mārtiņa Bondara (AP) rīcību, kurš "aizskaroši un nepatiesi" izsakoties par kolēģiem un šādā veidā uz viņiem izdarot spiedienu.
5.feb 2022
Saeimas deputāts Jānis Dombrava (NA) ir iesniedzis iesniegumu Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai, aicinot izvērtēt Saeimas deputāta Mārtiņa Bondara (AP) rīcību, kurš aizskaroši un nepatiesi izsakoties par kolēģiem un šādā veidā uz viņiem izdarot spiedienu. Abi deputāti darbojas valdošajā koalīcijā.
30.sep 2021
Pieņemot Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likumprojektu, līdzekļi tiks iedoti "naudas atmazgātājiem, personām, kas sadarbojas ar krievu oligarhiem, un tādām personām, kurām reputācija ir tālu no labas", šādu viedokli šodien Saeimas sēdē pauda Nacionālās apvienības deputāts Jānis Dombrava.
19.mai 2021
Pagājušajā nedēļā Saeimas deputāts Jānis Dombrava zaudēja savu mammu žurnālisti Elitu Evarti-Dombravu. Viņš atklāj, ka piepildījis mammas pēdējo vēlēšanos, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Piepilda mammas pēdējo vēlēšanos" izdevumā "Privātā Dzīve".