Ghetto podkāsts

9.jūl
Eiropā vērienīgākais brīvdabas ielu un ekstrēmo sporta veidu festivāls jau divpadsmito reizi notiks Ventspilī. Trīs dienu garumā apmeklētājiem būs iespēja sekot līdzi vērienīgākajām ekstrēmo un ielu sporta kultūras starptautiskajām sacensībām, kā arī baudīt izklaidi visai ģimenei. Šogad festivāls sadarbībā ar Balcia apdrošināšanu norisināsies Ventspilī no 19. līdz 21. jūlijam.
3.jūl
Jau 6. jūlijā Jēkabpils Sporta halles un stadiona teritorijā Brīvības ielā 289B notiks lieli ielu sporta svētki — "Ghetto Games Jēkabpilī". Pasākums notiks no plkst. 12.00 līdz 18.00, un tajā sagaidāma daudzveidīga programma visai ģimenei.
2.jūl
Ghetto Football ar prieku paziņo par futbola pop-up turnīru UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautajā Rīgas Centrāltirgū, kas notiks jau 3. jūlijā.
28.jun
Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks norāda, ka saplānotie biedrības "Ghetto Games" (biedrības "Streetbasket") pasākumi notiks Grīziņkalnā līdz pat sezonas beigām. Šāds lēmums pieņemts pēc šodien notikušās trīspusējās tikšanās starp domi un abām biedrībām - "Streetbasket" un "Grīziņkalna apkaimes biedrību".
26.jun
Eiropā vērienīgākais brīvdabas ielu un ekstrēmo sporta veidu festivāls jau divpadsmito reizi atgriezīsies Ventspilī. Trīs dienu garumā apmeklētājiem būs iespēja sekot līdzi līdz šim vērienīgākajām ekstrēmo un ielu sporta kultūras starptautiskajām sacensībām. Šogad festivāls norisināsies no 19. līdz 21. jūlijam un sadarbībā ar Balcia apdrošināšanu.
19.jun
AB dambis ir ne tikai vēsturiska vieta ģeogrāfiski, bet nu arī ierakstāma vēstures lappusēs, kā 2024. gada Ghetto Football sezonas pirmā pop-up turnīra norises vieta. 5.jūnijā aizvadītais pop-up turnīrs pulcēja vairāk kā 60 komandas, piecās vecuma grupās, lai cīnītos par vērtīgām balvām no Ghetto Games un sadarbības partneriem, kā arī pierādītu sevi spēles laukumā.
5.jun
7. jūnijā Grīziņkalnā "Ghetto Games" kolizejā notiks līdz šim lielākais brīvrunu batls, kurā dalībnieki sacentīsies par vairāku tūkstošu vērtu balvu fondu. Visu zvaigžņu batls iezīmē desmitgades spilgtākos brīvrunas meistarus, kuru prasmes vērtēs skatītāji un Latvijas repa smagsvari.
3.jun
Sestdien, Bauskas novada svētkos, pēc 7 gadu pārtraukuma, "Ghetto Games" kustība atkal pulcēja aktīvos un kustīgos jauniešu, kuri pilsētas rātslaukumā aizvadīja Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņu (PRO sadaļā), regulāro ielu basketbola turnīru “Ghetto Basket”, 3v3 ielu futbola turnīru “Ghetto Football”, cīņu sacensības “Ghetto Fight”, kā arī pirmo posmu spēcīgākās pilsētas noskaidrošanā. Kopumā gan “Ghetto Basket”, gan “Ghetto Football” piedalījās iespaidīgs komandu skaits – 57 komandas basketbolā un 32 futbolā.
27.mai
Jau 1. jūnijā no plkst. 12:00 līdz 18:00 Bauskas pilsētas Rātslaukumā notiks šī gada kustīgākie un karstākie pilsētas svētki, sadarbībā ar “Balticovo”. Par aktivitātēm un aizraujošiem turnīriem parūpēsies Ghetto Games organizētie turnīri - 3x3 ielu futbolā, 3x3 ielu basketbolā unGhetto Fight cīņās
27.mai
Šī gada 2. jūnijā no plkst. 12:00 līdz 18:00 laukumā pie sporta arēnas “Ogre” notiks šī gada kustīgākie pilsētas svētki. Ghetto Games organizētos ielu futbola un basketbola turnīrus papildinās garšīgas aktivitātes, atrakcijas un konkursi visas dienas garumā.
20.mai
Pulcējot dalībniekus no 12 valstīm, aizvadīts jau otrais Ghetto Games festivāls Tallinā. Ideālos, saulainos laikapstākļos piecos sporta veidos tika izcīnītas vērtīgas balvas, godalgas un biļetes uz starptautiskiem turnīriem.
13.mai
Šodien sākas jau 16. "Ghetto Games" sezona. Lielākā daļa aktivitāšu paredzēta tieši rīdziniekiem. Līdz pat 15. augustam gaidāmi 30 ielu futbola, basketbola un florbola pasākumi, no kuriem vairāki pirmoreiz notiks dažādās Rīgas apkaimēs.
11.mai
Jauniešu ielu sporta un kultūras kustība “Ghetto Games” tūliņ atklās savu 16. sezonu: 13. maijā Grīziņkalna sporta kompleksā grandiozo vasaras pasākumu sērija tiks iesākta ar “Ghetto Basket” turnīru, savukārt 15. maijā startēs “Ghetto Football” pirmais šīs sezonas pasākums. Par kustības vasaras plāniem un darbu ar jauno paaudzi “Nra sarunas” plašāk stāsta “Ghetto Games” līderi Raimonds Elbakjans un Antons Semeņaks.
10.mai
Latvijas Basketbola savienība noslēgusi sadarbības līgumu ar biedrību “Streetbasket” (“Ghetto Games”), deleģējot tiesības 2024. gadā organizēt Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņu, kā arī Latvijas jaunatnes čempionātu U16, U17 un U18 vecuma grupās.
10.mai
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas "Ghetto Games” līderi - Raimonds Elbakjans un Antons Semeņaks.
17.apr
Rīgas dome šodien nolēma uz trim gadiem slēgt sadarbības līgumu par "Ghetto Games" pasākumu rīkošanu.
10.apr
13. maijā sāksies jau 16. Ghetto Games sezona, un lielākā daļa aktivitāšu paredzēta tieši rīdziniekiem. Līdz pat 15. augustam gaidāmi 30 ielu futbola, basketbola un florbola pasākumi, no kuriem vairāki pirmoreiz notiks dažādās Rīgas apkaimēs.
3.apr
2024. gada 18. maijā, Ghetto Games atgriežas Tallinā, kur no plkst.12.00 līdz 19.00, kur notiks Ziemeļvalstu basketbola kauss 3x3 basketbolā, starptautisks 3 pret 3 futbols, florbols, cīņas un ielu dejas “Ghetto Dance”! Pasākums notiks blakus Igaunijas Jūras muzejam, Lennusadam.
27.mar
“Ghetto Games” ielūdz uz 2024. gada vasaras GRAND notikumu - desmitgades lielāko brīvrunu batlu! Grīziņkalna skatuve ir bijusi atspēriena punkts daudziem šobrīd populāriem reperiem un brīvrunātājiem, tāpēc šo ēru gribas pasvītrot un nosvinēt ar notikumu, kas iespējams tikai vienu reizi mūžā – tas ir čempionu batls!