Ghetto Games

9.jūl
Eiropā vērienīgākais brīvdabas ielu un ekstrēmo sporta veidu festivāls jau divpadsmito reizi notiks Ventspilī. Trīs dienu garumā apmeklētājiem būs iespēja sekot līdzi vērienīgākajām ekstrēmo un ielu sporta kultūras starptautiskajām sacensībām, kā arī baudīt izklaidi visai ģimenei. Šogad festivāls sadarbībā ar Balcia apdrošināšanu norisināsies Ventspilī no 19. līdz 21. jūlijam.
9.jūl
Eiropā vērienīgākais brīvdabas ielu un ekstrēmo sporta veidu festivāls jau divpadsmito reizi notiks Ventspilī. Trīs dienu garumā apmeklētājiem būs iespēja sekot līdzi vērienīgākajām ekstrēmo un ielu sporta kultūras starptautiskajām sacensībām, kā arī baudīt izklaidi visai ģimenei. Šogad festivāls sadarbībā ar Balcia apdrošināšanu norisināsies Ventspilī no 19. līdz 21. jūlijam.
6.jūl
TV24 raidījumā "Preses klubs" žurnālists Ivo Kiršblats atklāj neoficiālu informāciju par patiesajiem iemesliem, kāpēc no Grīziņkalna vēlas izdzīvot "Ghetto Games".
3.jūl
Jau 6. jūlijā Jēkabpils Sporta halles un stadiona teritorijā Brīvības ielā 289B notiks lieli ielu sporta svētki — "Ghetto Games Jēkabpilī". Pasākums notiks no plkst. 12.00 līdz 18.00, un tajā sagaidāma daudzveidīga programma visai ģimenei.
2.jūl
Ghetto Football ar prieku paziņo par futbola pop-up turnīru UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautajā Rīgas Centrāltirgū, kas notiks jau 3. jūlijā.
28.jun
Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks norāda, ka saplānotie biedrības "Ghetto Games" (biedrības "Streetbasket") pasākumi notiks Grīziņkalnā līdz pat sezonas beigām. Šāds lēmums pieņemts pēc šodien notikušās trīspusējās tikšanās starp domi un abām biedrībām - "Streetbasket" un "Grīziņkalna apkaimes biedrību".
26.jun
Eiropā vērienīgākais brīvdabas ielu un ekstrēmo sporta veidu festivāls jau divpadsmito reizi atgriezīsies Ventspilī. Trīs dienu garumā apmeklētājiem būs iespēja sekot līdzi līdz šim vērienīgākajām ekstrēmo un ielu sporta kultūras starptautiskajām sacensībām. Šogad festivāls norisināsies no 19. līdz 21. jūlijam un sadarbībā ar Balcia apdrošināšanu.
20.jun
Pozitīvā gultnē ievirzījies Grīziņkalna iedzīvotāju dialogs ar Ghetto Games organizētājiem un spēļu dalībniekiem.
19.jun
AB dambis ir ne tikai vēsturiska vieta ģeogrāfiski, bet nu arī ierakstāma vēstures lappusēs, kā 2024. gada Ghetto Football sezonas pirmā pop-up turnīra norises vieta. 5.jūnijā aizvadītais pop-up turnīrs pulcēja vairāk kā 60 komandas, piecās vecuma grupās, lai cīnītos par vērtīgām balvām no Ghetto Games un sadarbības partneriem, kā arī pierādītu sevi spēles laukumā.
19.jun
Konflikts starp Grīziņkalna apkaimes biedrību un “Ghetto Games” (GG) ir nonācis tuvu kulminācijai. Tiesa ir lēmusi par pagaidu noregulējumu, tiesas process vēl nav pabeigts, un ir arī cerības, ka konfliktējošās puses varētu vienoties par kompromisu. Abas iesaistītās puses izrāda šādu vēlmi, tomēr viedokļi dalās. Rīgas dome meklē juridiski taisnīgus risinājumus, un par to “Neatkarīgās” saruna ar Rīgas vicemēru Edvardu Ratnieku.
18.jun
Panākta vienošanās starp biedrību "Streetbasket" un Grīziņkalna apkaimes biedrību par "Ghetto Games" pasākumu rīkošanu Grīziņkalnā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes ārējās komunikācijas nodaļa.
14.jun
Administratīvā tiesa noraidījusi biedrības "Streetbasket" pagaidu aizsardzības lūgumu atjaunot Rīgas domes lēmumu par daļu Grīziņkalna parka nodošanu bezatlīdzības lietošanā jauniešu sacensību "Ghetto Games" rīkošanai, aģentūrai LETA apliecināja tiesā.
13.jun
Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks norāda, ka Rīgas dome meklē juridiski taisnīgus risinājumus strīdā starp Grīziņkalna biedrību un “Ghetto Games”, izvirzot jauniešu intereses kā prioritāti.
5.jun
7. jūnijā Grīziņkalnā "Ghetto Games" kolizejā notiks līdz šim lielākais brīvrunu batls, kurā dalībnieki sacentīsies par vairāku tūkstošu vērtu balvu fondu. Visu zvaigžņu batls iezīmē desmitgades spilgtākos brīvrunas meistarus, kuru prasmes vērtēs skatītāji un Latvijas repa smagsvari.
27.mai
Jau 1. jūnijā no plkst. 12:00 līdz 18:00 Bauskas pilsētas Rātslaukumā notiks šī gada kustīgākie un karstākie pilsētas svētki, sadarbībā ar “Balticovo”. Par aktivitātēm un aizraujošiem turnīriem parūpēsies Ghetto Games organizētie turnīri - 3x3 ielu futbolā, 3x3 ielu basketbolā unGhetto Fight cīņās
27.mai
Šī gada 2. jūnijā no plkst. 12:00 līdz 18:00 laukumā pie sporta arēnas “Ogre” notiks šī gada kustīgākie pilsētas svētki. Ghetto Games organizētos ielu futbola un basketbola turnīrus papildinās garšīgas aktivitātes, atrakcijas un konkursi visas dienas garumā.
14.mai
13. maijā, "Ghetto Games" līderis Raimonds Elbakjans, svinēja ne tikai savu dzimšanas dienu, bet arī atzīmēja 16. sezonu, pulcējot jauniešus un zelta izlasi basketbola turnīros.
11.mai
Jauniešu ielu sporta un kultūras kustība “Ghetto Games” tūliņ atklās savu 16. sezonu: 13. maijā Grīziņkalna sporta kompleksā grandiozo vasaras pasākumu sērija tiks iesākta ar “Ghetto Basket” turnīru, savukārt 15. maijā startēs “Ghetto Football” pirmais šīs sezonas pasākums. Par kustības vasaras plāniem un darbu ar jauno paaudzi “Nra sarunas” plašāk stāsta “Ghetto Games” līderi Raimonds Elbakjans un Antons Semeņaks.
10.mai
Latvijas Basketbola savienība noslēgusi sadarbības līgumu ar biedrību “Streetbasket” (“Ghetto Games”), deleģējot tiesības 2024. gadā organizēt Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņu, kā arī Latvijas jaunatnes čempionātu U16, U17 un U18 vecuma grupās.
10.mai
Raidījumā "Nra.lv sarunas" viesojas "Ghetto Games” līderi - Raimonds Elbakjans un Antons Semeņaks.