Dzīvības glābšana

10.jun
Jūsu bērna peldkostīma krāsa var ietekmēt viņa drošību peldbaseinā vai pludmalē. Tā norāda ūdens drošības eksperti, kuri ir rūpīgi izpētījuši, kā peldkostīma tonis var ietekmēt bērna redzamību zem ūdens.
24.feb 2022
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests sociālajos tīklos publicējis stāstu par savu kolēģi Rustamu Junusovu, kas izglāba vairāku cilvēku dzīvības.
6.feb 2020
Tās dežurē katru dienu un uz izsaukumiem gatavas doties jebkurā diennakts laikā. Katru gadu neonatologu brigādes palīdzība nepieciešama trim procentiem jaundzimušo, un pagājušajā gadā tie bija 562 mazuļi.
15.nov 2019
Pērn Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) reģistrējis 279 izsaukumus pie pacientiem, kuriem sabiedriskā vietā apstājusies sirdsdarbība un bijusi nepieciešamība veikt atdzīvināšanas pasākumus. Šādos gadījumos līdzcilvēku iesaiste ir ļoti svarīga, jo tās ir situācijas, kad izšķirošas ir pirmās minūtes un tūlītēja pirmās palīdzības sniegšana dod lielākas iespējas glābt cilvēka dzīvību.
22.feb 2017
Vakar mediķiem veiksmīgi izdevies atdzīvināt vīrieti, kuram bijis infarkts, turklāt līdz ātrās palīdzības ierašanās brīdim pirmo palīdzību cietušajam darbavietā snieguši viņa kolēģi, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.