ASV tiesa Sanfrancisko nobloķējusi prezidenta Donalda Trampa izpildrīkojumu par finansējuma apturēšanu tā dēvētajām patvēruma pilsētām, kas neievēro ASV imigrācijas likumus.
ASV prezidenta Donalda Trampa bijušais nacionālās drošības padomnieks Maikls Flinns pārkāpis likumu, jo nav atklājis no Krievijas valdības saņemtos maksājums, atzinuši ASV Kongresa uzraudzības komitejas locekļi.
ANO Drošības padomei jābūt gatavai Ziemeļkorejai noteikt stingrākas sankcijas tās raķešu un kodolprogrammas dēļ, pirmdien sacīja ASV prezidents Donalds Tramps, pašreizējo situāciju raksturojot kā "nepieņemamu".
Ķīnas prezidents Sji Dziņpins telefonsarunā mudinājis ASV prezidentu Donaldu Trampu saglabāt savaldību Ziemeļkorejas jautājumā, pirmdien ziņo Ķīnas mediji.
ASV prezidents Donalds Tramps otrdien parakstīja izpildrīkojumu, vēršoties pret programmu vīzu piešķiršanai kvalificētiem ārzemju strādniekiem, jo tā kaitējot amerikāņu strādniekiem, apdraudot viņu darbavietas.
Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs norobežojies no Kremļa propagandista Dmitrija Kiseļova, kurš televīzijas ēterā nule kā paziņojis, ka ASV prezidents Donalds Tramps esot bīstamāks un neprognozējamāks par Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu.
ASV tomēr ir atsaukušas uz Latvijas 2014. gada tiesiskās palīdzības lūgumu nopratināt tobrīd tikai uzņēmēju un miljardieri, šobrīd jau ASV prezidentu Donaldu Trampu tā dēvētās oligarhu krimināllietas ietvaros, liecina oficiālā informācija, ko Neatkarīgā saņēma no ASV vēstniecības Latvijā.
Bērklijā, ASV Kalifornijas štatā vismaz 21 cilvēks aizturēts pēc sadursmēm, kas sestdien izraisījušās starp prezidenta Donalda Trampa piekritējiem un pretiniekiem. Cietuši divi cilvēki, tai skaitā viens policists. Tūkstošiem protestētāju ASV pilsētās sestdien piedalījās demonstrācijās, aicinot Trampu beidzot publiskot savas nodokļu deklarācijas.
Saskaņā ar ASV likumiem 15.aprīlis ir pēdējā diena, kad amerikāņiem jāiesniedz gadskārtējās nodokļu deklarācijas, vēsta aģentūra LETA.
NATO ir "starptautiskā miera un drošības balsts", bet alianses dalībvalstīm Eiropā ir "jāsamaksā, ko tās ir parādā", trešdien paziņoja ASV prezidents Donalds Tramps, piedaloties preses konferencē kopā ar alianses ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu.
ASV paliks nelokāms Latvijas draugs un sabiedrotais, uzsver Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps vēstulē Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, kurā izsaka pateicību par Latvijas apsveikumu, stājoties ASV prezidenta amatā. Donalds Tramps apliecina, ka transatlantiskās drošības attiecības ir ļoti svarīgas un ASV paliek uzticīgas uzņemtajām saistībām drošības jomā gan Ziemeļatlantijas līguma organizācijas, gan ASV un Latvijas divpusējo attiecību ietvaros, vēsta Valsts prezidenta kanceleja.
ASV prezidents Donalds Tramps trešdien Japānas premjeram Sindzo Abem pavēstīja, ka Vašingtona turpinās stiprināt savas militārās spējas aizsardzībai pret Ziemeļkorejas uzbrukumu.
Miljardiera Donalda Trampa (šobrīd jau ASV prezidents) neveiksmīgais nopratināšanas mēģinājums tā dēvētajā oligarhu krimināllietā pretēji iztapīgajai Latvijas pilsoņa, IT speciālista Denisa Čalovska izdošanai ASV apliecina, ka Latvijas un ASV divpusējie līgumi tiesiskās palīdzības jomā tiek piemēroti pēc radikāli atšķirīgiem standartiem, kas liek apšaubīt to darbības jēgu.
ASV prezidents Donalds Tramps trešdien preses konferencē Baltajā namā no jauna apstiprināja savu solījumu iznīcināt džihādistu grupējumu "Islāma valsts" un "aizsargāt civilizāciju".
ASV prezidents Donalds Tramps pirmdienas vakarā telefoniski sazinājies ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, lai nosodītu Sanktpēterburgā notikušo sprādzienu metro stacijā, kurā gāja bojā 11 cilvēki, un piedāvājis palīdzību atrast vainīgos.
ASV ir gatavas vienpusēji reaģēt uz Ziemeļkorejas radītajiem kodoldraudiem, ja Ķīna nevēlēsies Vašingtonai palīdzēt, intervijā laikrakstam "Financial Times" paziņojis ASV prezidents Donalds Tramps.
Tā dēvētās oligarhu krimināllietas ietvaros Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētāji vēlējušies nopratināt pašreizējo ASV prezidentu Donaldu Trampu, liecina Neatkarīgās iegūtās ziņas par šīs odiozās, nu jau pilnībā izbeigtās krimināllietas 117 sējumu saturu.