ASV prezidents Donalds Tramps otrdien kritizēja Meksiku, ka tā nedara neko, lai apturētu nelegālo imigrantu iekļūšanu ASV, kā arī atkārtoti pauda priekšvēlēšanu solījumu, ka Meksika maksās par plānoto robežmūri.
Pēc ASV prezidenta Donalda Trampa paziņojuma par 12.jūnijā paredzētās tikšanās ar Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu atcelšanu ieguvēja ir Ziemeļkoreja, pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Artis Pabriks (V).
Ukrainas prezidenta administrācija piedraudējusi sūdzēt tiesā raidorganizāciju BBC par ziņu, ka prezidenta Petro Porošenko starpnieki samaksājuši ASV pusei naudu par tikšanās organizēšanu ar ASV prezidentu Donaldu Trampu pagājušā gada jūnijā.
ASV prezidents Donalds Tramps nevar likumīgi bloķēt tvitera lietotājus, kuriem ir viedokļu atšķirības ar viņu, trešdien nolēma federālā tiesnese lietā, kas var būt ar potenciāli tālejošām sekām sociālo mediju lietošanas praksē no valsts amatpersonu puses.
ASV prezidents Donalds Tramps būtu jāapsver kā Nobela Miera prēmijas laureāts, ja viņš spēs panākt mieru ar Ziemeļkoreju, paziņojis bijušais ASV prezidents Džimijs Kārters.
ASV viceprezidents Maiks Penss pirmdien brīdināja Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu nerotaļāties ar Savienoto Valstu prezidentu Donaldu Trampu, ja abu valstu līderi piedalīsies Simgapūrā paredzētajā samitā.
ASV Tieslietu ministrija un Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) pēc ASV prezidenta Donalda Trampa prasības piekrituši veikt izmeklēšanu par to, vai šīs iestādes politisku mērķu dēļ izspiegojušas viņa kampaņu, pirmdien paziņojis Baltais nams.
ASV prezidents Donalds Tramps svētdien paziņojis, ka pieprasīs Tieslietu ministrijai izmeklēt, vai Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) vai ministrija politisku mērķu dēļ "iefiltrējusies vai izspiegojusi" viņa kampaņu pirms prezidenta vēlēšanām.
ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien piedāvāja Ziemeļkorejas līderim Kimam Čenunam garantijas, ka viņš varēs palikt pie varas, ja atteiksies no kodolieročiem.
ASV prezidents Donalds Tramps devis rīkojumu sagatavot sankciju plānu pret Krieviju, ja tiks pārkāpts Līgums par tuvā un vidējā darbības rādiusa raķešu likvidāciju (INFT), teikts trešdien Baltā nama tīmekļa vietnē publicētajā paziņojumā.
Eiropadomes prezidents Donalds Tusks trešdien kritizēja ASV prezidenta Donalda Trampa "untumaino pašpārliecinātību", vaicājot arī, "vai ar tādiem draugiem maz ir vajadzīgi ienaidnieki".
Baltais nams joprojām cer, ka Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna un ASV prezidenta Donalda Trampa tikšanās notiks, neraugoties uz Phenjanas draudiem to atcelt, trešdien paziņoja Baltā nama preses sekretāre Sara Sandersa.
Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns Dienvidkorejas un ASV kopīgo militāro manevru dēļ piedraudējis atcelt 12.jūnijā paredzēto tikšanos ar Savienoto Valstu prezidentu Donaldu Trampu, trešdien ziņo dienvidkorejiešu aģentūra "Yonhap".
Paužot savu sajūsmu par 45. ASV prezidentu Donaldu Džonu Trampu Izraēlas futbola klubs Jeruzalemes "Betar" nolēmis mainīt nosaukumu un turpmāk komanda jādēvē par "Beitar Trump".
Kā iepriekš ziņots, trīs ASV pilsoņi, kas līdz šim atradās ieslodzījumā Ziemeļkorejā, ir atbrīvoti un kopā ar valsts sekretāru Maiku Pompeo atstāja komunistu pārvaldīto valsti. ASV prezidents Donalds Tramps ar sievu Melāniju sagaidīja atbrīvotos ASV pilsoņus.
ASV prezidenta Donalda Trampa lēmums par izstāšanos no 2015.gada pasaules lielvaru un Irānas kodolvienošanās ir "nopietna kļūda", otrdien atzina bijušais Savienoto Valstu prezidents Baraks Obama, norādot, ka šādi tiek "pagriezta mugura Amerikas tuvākajiem sabiedrotajiem".
Irāna varētu atsākt urāna bagātināšanu "bez ierobežojumiem", atbildot uz ASV prezidenta Donalda Trampa lēmumu par ASV izstāšanos no 2015.gadā noslēgtā Irānas kodollīguma, otrdien paziņoja Irānas prezidents Hasans Ruhani.
Francijas prezidentam Emanuelam Makronam otrdien bijusi telefonsaruna ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, pavēstīja Makrona birojs. Tas noticis tikai dažas stundas pirms gaidāmā Trampa paziņojuma jautājumā par ASV turpmāko līdzdalību Irānas kodollīgumā.