dagmāra legante

31.mai
“Kādu gadu manas acis nesmaidīja. Daudzas lietas, sevišķi kaut kādi sociālie tīkli kļuva pilnīgi maznozīmīgi,” televīzijas raidījumu vadītāja Dagmāra Legante-Celmiņa intervijā žurnālistei Ilzei Annai Vītolai žurnālā ‘Ieva” atklāj, kā pārdzīvojusi brāļa aiziešanu mūžībā.
29.dec 2022
TV personība Dagmāra Legante sociālajā vietnē "Instagram" dalījusies ar fotogrāfijām, kā varētu izskatīties vecumdienās.
20.jun 2022
TV personība Dagmāra Legante sociālajā vietnē Instagram publiskojusi attēlu no pludmales.
15.jun 2022
TV personība Dagmāra Legante sociālajā vietnē Instagram atzinusies, ka viņai patīk arī ceļojumos doties pastaigās vienai, bez pavadoņiem.
23.dec 2021
TV personība un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar video, kurā demonstrē kādu neparastu talantu.
19.sep 2021
TV personība Dagmāra Legante sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar sirsnīgu attēlu, kurā redzama kopā ar tēti.
31.jūl 2021
TV raidījumu un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar burvīgiem kadriem, kuros redzama jaunā tēlā.
11.jūl 2021
TV raidījumu vadītāja Dagmāra Legante sociālajā vietnē Instagram pēc friziera apmeklējuma jutusies iedvesmota un dalījusies ar amizantiem atgadījumiem, kurus piedzīvojusi frieziera krēslā.
11.jun 2021
TV raidījumu vadītāja Dagmāra Legante dalījusies ar dabisku kadru, kurā redzama bez kosmētikas un aplikāciju filtriem.
30.mai 2021
TV raidījumu vadītāja Dagmāra Legante sociālajā bilžu vietnē Instagram dalījusies ar kadriem, kuros redzama kopā ar savu mājas mīluli.
22.apr 2021
TV personība un fotogrāfe Dagmāra Legante atklājusi, kas viņai palīdz izskatīties un justies labi, vēstīts Aivas Alksnes materiālā "Mana veselīgas dzīves formula" žurnālā "Ieva".
10.apr 2021
TV personība Dagmāra Legante kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas" atklājusi, ko darītu, ja uz diennakti varētu pārtapt par vīrieti.
21.mar 2021
TV personība un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante, kas allaž saņēmusi komplimentus par lielisko izskatu, saviem sekotājiem Instagram atrādījusi, cik labā formā ir.
14.mar 2021
Raidījumā "Kad viņas satiekas" tā vadītājas Dagmāra Legante, Kristīne Virsnīte un Sanda Dejus kopā ar pasākumu vadītāju, radio ētera personību Valdi Melderi runājuši par greizsirdību.
7.feb 2021
TV personība Dagmāra Legante sociālajā medijā Instagram dalījās ar jaunu pieredzi. Viņa izlēma ar meitu doties randiņā, savus dienas notikums Dagmāra atklāja saviem sekotājiem.
2.feb 2021
TV personība Dagmāra Legante pārpublicējusi pašas uzņemtu aktrises Ievas Florences- Vīksnes kadru un velta aktrisei sajūsmas pilnus vārdus.
25.jan 2021
TV personība un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar video un foto, kuros redzama uz distanču slēpēm.
24.jan 2021
TV personība un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante, kas allaž saņēmusi komplimentus par lielisko izskatu, saviem sekotājiem Instagram atrādījusi, cik labā formā ir.
23.jan 2021
TV personība un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante soctīklos dalījusies ar pieredzi par TV raidījuma vadīšanu.
16.jan 2021
TV personība un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante soctīklos dalījusies ar kadriem no žurnāla "Santa" vāka fotosesijas, atklājot sīkākas detaļas par tobrīd piedzīvoto.