Basketbols

11.mai 2014
"Aldara" Latvijas Basketbola līgas finālsērija atgriezīsies Ventspilī. Trīskārtējā čempione VEF un regulārās sezonas uzvarētāja "Ventspils" pirmajās spēlēs apmainījās ar uzvarām savā laukumā. Kura no komandām izvirzīsies sērijā vadībā ar 2-1, varēsiet vērot, jau sākot ar plkst. 17:05.
9.mai 2014
Šovakar pulksten 19:35 Arēnā Rīga Latvijas Basketbola līgas (LBL) zelta finālsērijas otrajā spēlē Rīgas VEF uzņems čempionu izaicinātāju „Ventspili”, lai censtos revanšēties par pamatīgo zaudējumu, kas pirms pāris dienām tika piedzīvot izbraukumā. TV tiešraide kanālā LTV7. "Ventspils" pēdējo uzvaru Arēnā Rīga izcīnīja pirms teju trim gadiem.
7.mai 2014
Šovakar Ventspilī sāksies Latvijas Basketbola līgas izšķirošie notikumi jeb sezonas nagla – finālsērija starp regulārās sezonas uzvarētājiem Ventspils un pērnā gada čempioniem VEF. Pirms gada abu komandu finālā intriga bija minimāla, taču šogad čempiona noskaidrošana solās būt ļoti karsta, jo abu komandu izredzes kļūt par čempioniem ir 50 pret 50.
6.mai 2014
Šovakar 19:30 Latvijas Basketbola līgā (LBL) sāksies cīņa par bronzas medaļām. Mājiniece "Jēkabpils" centīsies pārslēgties no ilgās un saspringtās sērijas pret "Ventspili" uz mačiem pret "Jūrmalu/Fēnikss", kura regulārajā sezonā pret jēkabpiliešiem zaudēja visās četrās spēlēs un zaudēja pārliecinoši.
4.mai 2014
Bēdīgi slavenais Losandželosas "Clippers" kluba īpašnieks Donalds Stērlings gatavojas iesniegt prasību tiesā pret Nacionālo Basketbola Asociāciju (NBA) par 1,7 miljardu dolāru piedziņu.
2.mai 2014
Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā varēja noslēgties trīs pirmās „play-off” kārtas sērijas, taču visās trīs tomēr būs nepieciešama septītā spēle. Pie panākumiem tika Indianas "Pacers', Oklahomas "Thunder" un Goldensteitas "Warriors".
1.mai 2014
Jēkabpilī noslēgusies Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas ceturtā spēle, kur vietājā komanda mērojās spēkiem ar "Ventspils" basketbolistiem. Ventspilnieki pēc iespaidīgās uzvaras savā laukumā rādīja ļoti blāvu sniegumu, kas "Jēkabpilij" ļāva izcīnīt uzvaru ar rezultātu 85:71 un izlīdzināt rezultātu sērijā (2-2), kas finālistu liks noskaidrot piektajā spēlē Ventspilī.
1.mai 2014
Latvijas Basketbola līgā (LBL) šodien 19:00 tiks aizvadīta pusfināla sērijas ceturtā spēle starp "Jēkabpils" un "Ventspils" komandām. "Ventspils" basketbolisti uz Jēkabpili dosies tikai ar vienu domu - uzvarēt un iekļūt LBL finālā.
29.apr 2014
Nacionālās basketbola asociācijas „play-off” pirmajā kārtā trešo zaudējumu cietusi Indianas „Pacers”, kura ar 97:107 savās mājās piekāpās Atlantas „Hawks”, sērijā nonākot iedzinējos 2:3. Savukārt Maiami „Heat” ar ceturto uzvaru Šarlotē (109:98) nodrošināja vietu nākamajā kārtā, bet Sanantonio „Spurs” panāca neizšķirtu pret Dalasas „Mavericks”, uzvarot viesos ar 93:89.
28.apr 2014
Ojārs Siliņš un "Grissin Bon Reggio Emilia" basketbolisti svētdien, 27. aprīlī, vēsturiskajā "PalaDozza" zālē Boloņā kļuva par FIBA Eiropas Izaicinājuma kausa ieguvējiem. Finālspēlē itālieši pārspēja Krievijas klubu "Triumph" ar rezultātu 79:65 un pirmo reizi komandas pastāvēšanas laikā nopelnīja Eiropas vecāko trofeju. Par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Andrea Činčarīni, turklāt klubs nopelnīja tiesības spēlēt ULEB Eiropas kausa izcīņā.
27.apr 2014
Itālijas pilsētā Boloņā norisināsies FIBA Izaicinājuma kausa izcīņas "Final 4" izšķirošās spēles. Plkst. 20:00 pēc Latvijas laika laukumā dosies Ojārs Siliņš un viņa pārstāvētais "Reggio Emilia", kas finālā tiksies ar Krievijas komandu "Triumph".
25.apr 2014
Ukrainas basketbola Superlīgas pusfinālā otro uzvaru izcīnījušas latviešu treneru vadītās komandas. Kārļa Muižnieka Južnijas „Khimik" ar 91:60 pieveica „Doneck”, un Rolands Freimanis ar 15 gūtiem punktiem bija rezultatīvākais komandā, savukārt Ainara Bagatska "Budivelnyk" ar 75:63 pieveica "Azovmash", un Jānis Strēlnieks šajā mačā guva 23 punktus, 12 no tiem - pēdējā ceturtdaļā. Abās pusfinālsērijās, kuras norisināsies līdz trim uzvarām, rezultāts ir 2:0.
23.apr 2014
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā otro uzvaru izbraukumā guva Vašingtonas „Wizards”, kura papildlaikā pieveica Čikāgas „Bulls”. Savukārt Indianas „Pacers” un Toronto „Raptors” savās sērijās panāca izlīdzinājumu 1:1.
22.apr 2014
19 gadus vecais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš pārstāv Spānijas ACB līgas klubu Seviļas "Cajasol", nolēmis nepieteikties šī gada Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) draftam, spēlētājs apstiprinājis ziņu aģentūrai LETA.
22.apr 2014
Noslēgusies arī otra Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla sērija, kurā spēkiem mērojās "Liepāja/Triobet" un "Jēkabpils". Ceturtajā spēlē "Jēkabpils" izbraukumā izmantoja pretinieku nepārliecinošo spēli uzbrukumā un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 87:73, kā arī guva panākumu sērijā ar 3-1, iekļūstot LBL pusfinālā.
21.apr 2014
Šodien noslēgusies Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmā ceturtdaļfināla sērijā. "Jūrmala/Fēnikss" sērijas ceturtajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 82:76 apspēlēja "Valmieru", izcīnot panākumu sērijā ar 3-1 un iekļūstot LBL pusfinālā.
21.apr 2014
Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas spēlēs šovakar spēkosies abi ceturtdaļfināla pāri. "Jūrmalas/Fēniksa" basketbolisti uzņems "Valmieru", bet "Liepāja/Triobet" savā laukumā spēkosies ar "Jēkabpili".
16.apr 2014
Basketbola klubs "Valmiera", pēc vakardien piedzīvotā zaudējuma Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pret „Jūrmala/Fēnikss”, nolēmis mainīt komandas galveno treneri.
16.apr 2014
ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla sēriju ar pārliecinošu triumfu savā laukumā sāka "Barcelona", kas ar 88:61 uzveica Stambulas "Galatasaray". Otrajā spēlē Madrides "Real" ar 88:71 pārspēja pēdējo divu gadu čempionu "Olympiacos".
16.apr 2014
Divkārtējā Eirolīgas čempione Anete Jēkabsone-Žogota otrdien, 15. aprīlī, parakstīja līgumu ar divkārtējo WNBA čempionvienību "Phoenix Mercury". Līgums noslēgts uz vienu sezonu.