Basketbols

14.nov 2016
Dāvis Bertāns savā pirmajā NBA Attīstības līgas jeb D-līgas mačā Ostinas ”Spurs” sastāvā guva 22 punktus, turklāt visus jau spēles pirmajā puslaikā. Viņa komanda gan cieta pārliecinošu zaudējumu „Blue” vienībai ar 95:118.
13.nov 2016
Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, kurš aizvada pirmo pilnvērtīgo sezonu NBA komandas Sanantonio ''Spurs'' rindās, pēc septiņām aizvadītām spēlēm nosūtīts uz vienības fārmklubu - NBA Attīstības līgas komandu Ostinas ''Spurs''.
13.nov 2016
Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas ''Knicks'' Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārās sezonas spēlē aizvadītajā naktī ar 107:118 piekāpās Toronto ''Raptors''. Kristaps pēc vienas spēles pārtraukuma atkal guva vairāk nekā 20 punktus.
11.nov 2016
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība pirms "EuroBasket 2017" izlozes iekļauta otrajā grozā kopā ar Grieķiju, Itāliju un Čehiju, ceturtdien, 10. novembrī, raksta Rumānijas izdevuma 24secunde.ro apskatnieks Adrians Mičiničs. Izloze notiks 22. novembrī Stambulā.
10.nov 2016
Kristaps Porziņģis ar 21 punktu un astoņām atlēkušajām bumbām palīdzēja "Knicks" pieveikt Bruklinas "Nets" (110:96). Porziņģis ceturtās ceturtdaļas sākumā guva deviņus punktus pēc kārtas un pirmoreiz savā karjerā trīs spēlēs pēc kārtas sametis vismaz 20 punktus.
9.nov 2016
Ņujorkas ''Knicks'' prezidents Fils Džeksons paudis savu neapmierinātību ar komandas demonstrēto sniegumu aizsardzībā, un pieņēmis lēmumu, ka turpmāk par ''Knicks'' spēli aizsardzībā atbildību uzņemsies treneris Kurts Rembiss.
8.nov 2016
Pirmoreiz NBA vēsturē viens spēlētājs vienā spēlē trāpījis 13 tālmetienus. Par to parūpējās neviens cits kā Stefens Karijs, uzstādot jaunu līgas rekordu un sametot 46 punktus "Warriors" uzvarā pār "Pelicans" (116:106).
7.nov 2016
“Jūtu, ka ne tikai es varu palīdzēt šai komandai, bet arī komanda var palīdzēt man personīgajā izaugsmē,” iemeslu piekrist Bonnas “Telekom Baskets” piedāvājumam pagarināt līgumu uz visu sezonu Sportacentrs.com skaidroja Latvijas valstsvienības uzbrucējs Ojārs Siliņš.
6.nov 2016
Basketbola klubs "VEF Rīga" (2-2) svētdien, 6. novembrī, VTB Vienotās līgas mājas spēlē pagarinājumā uzvarēja "Tsmoki Minsk" (2-3) ar rezultātu 88:85. Nākamajā spēlē 13. novembrī rīdzinieki "Elektrum" Olimpiskajā centrā uzņems Saratovas "Avtodor".
6.nov 2016
6. novembrī Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas ''Knicks'' vienība NBA regulārās sezonas ietvaros uzņēma Jūtas ''Jazz'' vienību, atzīstot tās pārākumu ar 114:109.
6.nov 2016
Kristaps Porziņģis un Ņujorkas „Knicks” šovakar laukumā dosies jau 19:00 pēc Latvijas laika, uzņemot Jūtas „Jazz” vienību.
2.nov 2016
Kristaps Porziņģis un Ņujorkas "Knicks" pēc vakardienas zaudējuma Detroitai šonakt 1:30 uzņems Hjūstonas "Rockets" ar Džeimsu Hārdenu priekšgalā.
2.nov 2016
Kristaps Porziņģis un Ņujorkas „Knicks” piedzīvoja otro zaudējumu NBA sezonas sākumā, ar 89:102 atzīstot „Pistons” pārākumu.
1.nov 2016
Basketbola klubs "Ventspils" savā "Twitter" kontā publicējis informāciju, ka pirmdien veiksmīgi aizritējusi Andreja Gražuļa savainotās kājas operācija un spēlētājs tiekot gaidīts atgriežamies laukumā jau šajā sezonā.
31.okt 2016
Dāvis Bertāns NBA mačā pret "Heat" nospēlēja 17 minūtes un ar diviem precīziem tālmetieniem palīdzēja Sanantonio "Spurs'" gūt ceturto uzvaru (106:99) jaunās sezonas četrās spēlēs.
30.okt 2016
Iepriekš Eiropas līgās spēlējušais Dāvis Bertāns sāks izjust NBA ikdienas dzīves intensitāti, viņa pārstāvētajai „Spurs” šonakt tieši pusnaktī uzsākot izbraukuma maču pret „Heat”, kas būs komandas otrais mačs 20 stundu laikā un ceturtais sešu dienu periodā.
30.okt 2016
Vakar pirmo zaudējumu OlyBet Latvijas Basketbola līgā aizvadītajās astoņās spēlēs piedzīvoja "Ventspils", turklāt smagā savainojumā iedzīvojās viens no līderiem – 23 gadus vecais uzbrucējs Andrejs Gražulis.
30.okt 2016
NBA sezonas pirmajā "Knicks" mājas spēlē Kristaps Porziņģis guva 21 punktu un palīdzēja Ņujorkas komandai ar 111:104 pieveikt Memfisas ”Grizzlies”.
26.okt 2016
Negaidīti pārliecinoši jauno Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonu iesākusi Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs", kas šonakt viesos Oklendā droši tika galā ar 2015. gada čempioni un pagājušās sezonas finālisti "Warrios" - 129:20. Latviešu uzbrucējs laukumā devās ceturtās ceturtdaļas izskaņā un nepilnās četrās minūtēs pamanījās gūt piecus punktus.
26.okt 2016
Jauno Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonu ar pārliecinošu zaudējumu iesākusi Ņujorkas "Knicks", kas, neskatoties uz Kristapa Porziņģa 16 punktiem, bez ierunām viesos kapitulēja čempionei "Cavaliers" - 88:117.