ASV Pensilvānijas štata kara komisariāts izsūtījis pavēstes Pirmā pasaules kara dalībniekiem, vēsta BBC news.
Pakļaujoties Vašingtonas prasībām veikt stingrākas pārbaudes pirms tiešajiem lidojumiem uz ASV, Francija ir pastiprinājusi drošības pasākumus lidostās, piektdien paziņojušas aviācijas amatpersonas.
Ceturtdienas vakarā viesuļvētra "Artūrs" sasniegusi ASV piekrasti Ziemeļkarolīnā, draudot miljoniem amerikāņu izjaukt piektdien iecerētās Neatkarības dienas svinības.
3.jūl 2014
ASV militārie padomnieki slepeni darbojas Somālijā kopš 2007.gada, un Vašingtona plāno vēl vairāk palielināt savu palīdzību kara plosītajai valstij cīņā pret islāmistu teroristisko grupējumu "Al Shabaab", atzinušas ASV amatpersonas.
2.jūl 2014
ASV izlase vakar piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pret Beļģijas izlasi, vārtus ielaižot vien papildlaikā. Fantastisku spēli amerikāņu vārtos demonstrēja vārtsargs Tims Hovards, pa kura vārtiem tika izdarīti 27 sitieni. Pēc spēles vārtsargs saņēma neviltotu cieņu pat no pretinieku komandas spēlētājiem.
2.jūl 2014
Aizvadīts Pasaules kausa pēdējais 1/8 fināls. Beļģija pamatlaikā neizmantoja ļoti daudz vārtu gūšanas iespēju, novedot maču ar ASV līdz papildlaikam. Tā pirmajā puslaikā beļģi divreiz pārspēja lieliski spēlējošo ASV vārtsargu Timu Hovardu, bet otrajā amerikāņi vienus vārtus atguva un bija tuvu arī neizšķirta izraušanai. Beļģijai tomēr izdevās noturēt uzvaru ar 2:1. 1/4 finālā tā tiksies ar Argentīnu.
1.jūl 2014
Pasaules kausa izcīņā tiks aizvadītas abas atlikušās astotdaļfināla spēles. Līdz šim dueļu favorītēm klājies diezgan smagi, tomēr visu sešu grupu uzvarētājas spēja iekļūt ceturtdaļfinālā. Vai G grupas uzvarētāja Argentīna un H grupas uzvarētāja Beļģija spēs turpināt tradīciju? Argentīna un Šveice tiksies plkst. 19:00 pēc Latvijas laika, bet Beļģija un ASV cīkstēsies plkst. 23:00.
1.jūl 2014
ASV sieviešu portāls FitPregnancy sastādījis hipsterīgāko bērnu vārdu topu. Eksperti no topa izslēguši populārākos vārdus un tādus, kuri ir novecojuši. To vietā tiek piedāvāti desmit hipsterīgākie bērnu vārdi.
27.jun 2014
Meksikas armijas helikopters pārkāpjot ASV gaisa telpu,apšaudījis ASV robežsargus Arizonas štatā, vēsta telekanāls KVOA News 4.
23.jun 2014
ASV izlase kompensācijas laika piektajā minūtē izlaida no rokām uzvaru pār Portugāli, kad neizšķirtu nesošos vārtus guva Silvestrs Varela. Spēles gala rezultāts (2:2) saglabā abām izlasēm izredzes iekļūt astotdaļfinālā, tiesa, daudz labākā situācijā ir ASV.
17.jun 2014
ASV futbola izlase jau pirmajā spēle minūtē atklāja rezultātu Pasaules kausa finālturnīra G grupas spēlē pret Ganu, taču 83. minūtē šo pārsvaru izlaida no rokām. Bez uzvaras gan ASV nepalika, jo vārtus guva uz maiņu nākušais aizsargs Džonss Brukss, kuram tie bija pirmie vārti izlases sastāvā, bet ASV līdz ar to uzvarēja ar 2:1 un revanšējās par 2010. gada astotdaļfināla zaudējumu.
17.jun 2014
Tornado ASV Nebraskas štatā pirmdien gājis bojā viens cilvēks un vēl vismaz 19 ievainoti.
17.jun 2014
ASV nosūtījusi uz Irāku aptuveni 270 militārpersonas, lai aizsargātu ASV vēstniecību un pilsoņus, pirmdien paziņojis ASV prezidents Baraks Obama.
9.jun 2014
Irāna un ASV pirmdien Ženēvā sākušas tiešas sarunas par pretrunīgi vērtēto Teherānas kodolprogrammu, cerībā panākt saprašanos pirms 20.jūlija, kad beigsies Irānas un sešu pasaules lielvaru starpā novembrī panāktās vienošanās termiņš.
6.jun 2014
Mājsaimniecību turības līmenis ASV šā gada pirmajā ceturksnī sasniedzis jaunu rekordaugstu līmeni, pateicoties pieaugumam akciju biržās un situācijas uzlabojumiem nekustamo īpašumu tirgū, liecina ASV Centrālās bankas apkopotā informācija.
6.jun 2014
Ķīnas aizsardzības budžets pagājušajā gadā pārsniedzis 145 miljardus dolāru (107 miljardus eiro), ceturtdien paziņojis Pentagons, nosaucot par 21% lielāku summu, nekā oficiāli paziņojusi Ķīna.
5.jun 2014
ASV Aizsardzības spēki apstiprinājuši informāciju, ka trešdien vakarā (pēc vietējā laika) mēģinot nosēsties uz bāzes kuģa pie Kalifornijas krastiem avarējusi un okeānā iegāzusies jau otrā kara lidmašīna, vēsta aģentūra Associated Press.