andris bulis

12.okt 2023
Jaunākajā žurnāla "UNA" numurā aktieris Andris Bulis atklāj savas tradīcijas.
29.jun 2023
Aktieris savā "Facebook" profilā velta sirsnīgus vārdus skolai, ko absolvējis 2000. gadā un dāvina kādai absolventei 500 eiro naudas summu.
30.mai 2023
Aktieris Andris Bulis sarunā ar Katrīni Saulieti atklāj, ko būtu vēlējies pateikt vectēvam pirms viņš devās aizsaulē. Bulis atzīst, ka mēs pārāk maz saviem tuvajiem sakām sirsnīgus paldies vārdus, gan par mazām, gan par lielām lietām.
27.mai 2023
Dailes teātra aktieris Andris Bulis mikroblogošanas vietnē "Twitter" dalījies ar savām dusmām par redzēto pie teātra.
26.mai 2023
Šova “Slavenības. Bez filtra” dalībniece Katrīne Sauliete devās satikt Andri Buli. Tikšanās vieta ir sporta zāle, jo abi piedalīsies kanāla STV jaunā seriāla “No naida līdz mīlestībai” filmēšanā. Kā izrādās, Saulietei šī nav pirmā reize filmēšanas laukumā, bet viņa ir gatava uzklausīt Andra Buļa padomus aktiermākslā, jo viņš ir aktieris ar 19 gadu pieredzi.
28.nov 2022
Aktieris un dzejoļu grāmatu autors Andris Bulis kanāla 360TV raidījumā "Pasaki to skaļi" atklājis plašāku informāciju par to, cik emocionāla bijusi viņa tēta aiziešana.
12.sep 2022
Nesen aktieris Andris Bulis aizdomājies par tēva nozīmi viņa dzīvē. Bulis tēvu zaudēja, nepaspējot no viņa atvadīties, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Es nepaspēju no viņa atvadīties" izdevumā "Privatā Dzīve".
16.aug 2022
Latviešu aktieris Andris Bulis publicējis kadrus no vēsturiskās spēlfilmas "Zeme, kas dziedz" uzņemšanas. Tajos tautā iemīļoto aktieri grūti atpazīt.
12.jūl 2022
Aktieris un raidījumu vadītājs Andris Bulis "Twitter" profilā dalās ar viedokli par karu, kuru dzirdējis, viesojoties Vācijā.
25.feb 2022
Aktieris Andris Bulis sociālajā vietnē Instagram dalījies ar kadru, kurā ir gluži neatpazīstams.
23.jan 2022
Piektdien Latviju pāršalca sēru vēsts, mūžībā devās aktieris Arnis Līcītis. Ar atmiņām par Arni Līcīti sociālajā medijā "Facebook" dalās aktieris Andris Bulis.
23.jan 2022
Aktieris Andris Bulis šokējis savus fanus, vietnē Instagram publicējot vēstījumu, ka seriālā "Viņas melo labāk" viņš vairs nebūs redzams.
20.jun 2021
Radioteātrī gaidāmi divi muzikāli pirmatskaņojumi, kuros aktieris Andris Bulis runās kaislīgu mīlas dzeju.
19.apr 2021
Dailes teātra aktiera Andra Buļa ģimenē dzīvo divi mīluļi – 10 gadus vecais zeltainais retrīvers Roko un pusgadu vecā vācu bokseru meitenīte Grēta. «Esmu absolūts suņu cilvēks!» saka Andris, uzsverot, ka par otra suņa ņemšanu izlēmuši tāpēc, ka dzīvo ārpilsētas mājā ar dārzu, netālu ir mežs, kur vismaz divreiz dienā ar suņiem var doties kārtīgā pastaigā, lai «suņiem būtu jēdzīga dzīve». Abus mīluļus Andris ņem līdzi, arī apciemojot vectēvu, kurš dzīvo Salacgrīvā. Starp citu, nesenajās brīvdienās viņš vectēvam sarūpējis jauku pārsteigumu – uzdāvināja no patversmes paņemtu runčuku: «Vectēvam patīk kaķi, tā ka viņam tagad būs, par ko parūpēties.»
11.dec 2020
7. decembrī nākamās paaudzes televīzijā dots starts oriģinālseriālam ‘’Tunelis’’. Filmēšana notika reālā vidē Brasas cietumā. Par filmēšanas aizkulisēm sarunā ar Skaties.lv stāsta galvenās lomas atveidotājs aktieris Andris Bulis.
6.dec 2020
Vērmanes dārzā novietots cietuma kameras prototips, lai neļautu aizmirst par seriālu «Tunelis».
3.dec 2020
Aktieris Andris Bulis raidījumā "Pāļa bazars" atklājis, kādas ir viņa attiecības ar sievu pēc neuzticības.
21.nov 2020
Savā Instagram profilā aktieris Andris Bulis dalījies ar divdomīgu kadru. Tajā redzams akrieris noskrandušās un netīrās drēbēs, guļot ārā uz zemes. Tomēr vairāku iemeslu dēļ domājams, ka tas ir tikai kadrs no gaidāmā seriāla.
17.okt 2020
Aktieris Andris Bulis pirms vairākiem gadiem kopā ar režisori Gaļinu Poļiščuku iestudēja monoizrādi «Lidojums», kurā skatītāji tika aicināti iejusties reāla lidmašīnas pasažiera lomā, bet Andris atklāti stāstīja par savām «pirmajām reizēm» – pirmo skolas dienu, pirmo mīlestību utt. Nu aktieris pirmoreiz mūžā iejutīsies gida lomā, jo ar prieku piekritis tūrisma firmas «Balt Go» un nacionālās aviokompānijas «airBaltic» piedāvājumam doties nepilnu pusotru stundu garā tūrisma lidojumā tepat uz Kurzemi.
24.aug 2020
Aktieris Andris Bulis Martas Martinsones materiālā "Vairs nav izvēlīgs" izdevumā "Kas Jauns" atklāj, kādas ir pasākumu vadītāja darba aizkulises.