Ministru prezidenta alga šogad pirms nodokļu nomaksas būs 5216 eiro mēnesī, ministriem – 4952 eiro. Papildus tam amatpersonas saņems arī piemaksas reprezentācijas izdevumu segšanai: premjeram pie algas ik mēnesi pieskaitīs 1189 eiro, ministriem – 1127 eiro.
Daudziem ārstiem atalgojums šogad nepieaugs par 20%, bet par krietni mazāku summu. Turklāt pirmo lielāko algu daļa ārstniecības personu saņems nevis kā vajadzētu februārī, bet tikai martā, ceturtdien vēstīja raidījums "LNT Ziņas".