Automašīnu stāvvietu operatora SIA "Europark Latvia" pamatkapitāls samazināts par 500 000 eiro - līdz 5,332 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
No nākamā mācību gada Ogres Valsts ģimnāzijā īstenos jaunu interešu izglītības programmu, kurā skolēni varēs apgūt dronu būvēšanu un pilotēšanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pirmdien, 3.jūnijā, Latvijas centrālajos un austrumu rajonos iespējams īslaicīgs lietus un pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.
Risku apdrošinātāja "If P&C Insurance" ("If") Latvijas filiāle pērn atlīdzībās par dabas stihijām kopumā izmaksājusi 319 000 eiro un šogad jau ir saņēmusi vairāk nekā 30 pieteikumus, aģentūru LETA informēja "If" pārstāvji.
AS "Latvijas gāze" no 2024.gada 1.jūlija mainīs norēķinu rekvizītus, un norēķiniem vairs nebūs pieejams "Swedbank" konts, liecina informācija "Latvijas gāzes" mājaslapā.
Latvijā 38% iedzīvotāju no nekustamā īpašuma iegādes attur situācija valsts ekonomikā un raizes par finansiālo stabilitāti, aģentūrai LETA pavēstīja būvkompānijas un nekustamo īpašumu attīstītāja SIA "Yit Latvija" pārstāvji, atsaucoties uz veiktās aptaujas datiem.
"Tonybet" Latvijas futbola virslīgas klubs "Valmiera" ir pārtraucis darba attiecības ar komandas galveno treneri Jurģi Kalnu, svētdien savā kontā tīmekļa vietnē "X.com" informēja klubs.
Lietuvas robežsargi aizvadītajā diennaktī piespieduši doties atpakaļ deviņus nelegālos imigrantus, kas nelikumīgi mēģināja iekļūt Lietuvā no Baltkrievijas, svētdien paziņojis Lietuvas Valsts robežsardzes dienests.
Šobrīd galvenie Eiropas Savienības (ES) paplašināšanas faktori meklējami ģeopolitiskajos un drošības apsvērumos, tomēr arī reformu nepieciešamība nekur nav zudusi, intervijā aģentūrai LETA norādīja Berlīnes Eiropas politikas institūta direktore, profesore Funda Tekina.
Valdība varētu lemt par 10 miljonu eiro piešķiršanu projekta "Liepāja - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027.gadā" ("Liepāja 2027") nodrošināšanai, izriet no Kultūras ministrijas (KM) sagatavotā informatīvā ziņojuma, kas pieejams Tiesību aktu portālā.
Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā arī šodien turpināsies tradicionālais tautas lietišķās mākslas izstrādājumu gadatirgus, aģentūru LETA informēja muzeja pārstāve Līga Rimšēviča.
Latvijas koka mēbeļu eksports šogad pirmajos trijos mēnešos salīdzinājumā ar 2023.gada attiecīgo periodu samazinājies par 26,6%, tostarp visvairāk koka mēbeļu joprojām realizēts Dānijā, liecina Zemkopības ministrijas apkopotie dati.
Saeimas deputāts Edmunds Teirumnieks (NA) rosinājis piespiedu dalītajā īpašumā zemes lietošanas maksu uz laiku palielināt no 4% līdz 5% no kadastrālās vērtības.
Galvenais iemesls vājai hipotekārās kreditēšanas aktivitātei reģionos ir zemās nekustamo īpašumu cenas, vietnē "Makroekonomika.lv" raksta Latvijas Bankas ekonomisti Kārlis Vilerts un Artūrs Jānis Ņikitins.