Kaut kas nepieredzēts novērots Valmieras "Valleta" tirdzniecības centra veikalā TET cilvēks ieiet kaut ko nopirkt, bet viņu izstumj ārā, jo pārdevējai pica dziest.
Reiz bija laiki, kad jebkur ārpus sava mājokļa mums bija jāvelk medicīniskā maska, jo pasaulē taču plosījās Covid-19. Un veikalnieki, protams, izmantoja izdevību - maskas bija pieprasītas, tāpēc varēja "uzkrūvēt cenu".
TV3 ziņu raidījuma "900 sekundes" laika ziņu moderators, kā arī dažādu TV raidījumu un pasākumu vadītājs Mārtiņš Spuris, pēdējā laikā ir viens no pieprasītākajiem šovbiznesā. Par to liecina viņa paša vadītais pasākums Rīgas pilī.
Viens no gaidītākajiem maija notikumiem mūzikas pasaulē, visnotaļ, bija Eirovīzija. Šogad Latviju pārstāvēt bija tas gods pašmāju talantiem - grupai "Sudden Lights". Diemžēl mūziķi, uzstājoties 9. maijā, Liverpūlē, labi zināmajā dziesmu konkursā, netika līdz kārotajam finālam.
Izdevums "Privātā Dzīve" pirms nedēļas jau vēstīja, ka gandrīz pēc 10 gadu ilgām attiecībām šķīries viens no saskanīgākajiem mūziķu pāriem – pianists un komponists Andrejs Osokins un mūziķe Katrīna Gupalo.
Taizemē 25 gadus vecs vīrietis no Polijas nogalinājis sievieti no Ukrainas, mēģinājis sadalīt līķi un bēgt uz kaimiņos esošo Kambodžu, vēsta vietējais izdevums Bangkok Post.
Latvijā pazīstamā Jolanta Gulbe - Paškevica ikvienam saistījās ar mūzikas lauciņu, taču tagad savu dzīves ceļu ved politikā. Piedalījusies 14. Saeimas vēlēšanās, bet diemžēl deputātu starpā netika ievēlēta. Patlaban aktīvi līdzdarbojas partijā "Latvija pirmajā vietā", iestājoties par dažādām politiskajām tēmām, kā arī paralēli dzied uz dažādām skatuvēm.
Realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” rubrikas “Kas Karsts” vadītāja Katrīne Sauliete pēc ilgāka laika ir beidzot satikusi savu senu paziņu - Indru Salceviču. Lai gan Indra par savu privāto dzīvi skaļi nerunā, Katrīnei pie kafijas krūzes viņa atklāj, ar ko šobrīd ir attiecības, un iepzīstina Saulieti ar jēdzienu "izejamie vīrieši".
Rīgā iet vaļā lielais hokejs un likumsakarīgi, ka pilsētas vizuālajam tēlam jāliecina par lielā hokeja klātbūtni. Taču zinot, ka par pilsētas vizuālo noformējumu iztērēti 100 000 eiro, bet pilsētā hokeja simbolika ir gluži vai nepamanāma, daudziem radies jautājums: kur ir noslēpti pilsētas rotājumi?
“Slavenības. Bez filtra” dalībniece Katrīne Sauliete ir devusies uz karstāko
naktsklubu Rīgā, kurā sapulcējušies visi ietekmīgākie Latvijas influenceri. Tur viņa
tiekas ar influenceri un uzņēmēju Sindiju Bokāni, lai uzzinātu, kas karsts pašas
Sindijas dzīvē.
Latvijā labi zināmā gleznotāja Kristīne Luīze Avotiņa līdz šim ir sevi pierādījusi mākslā, kas ietver gan gleznas, gan apģērbu dizainu pašmāju zīmolam "hebe", kā arī citi radošie projekti, kas saistīti ar glezniecību.
Multimākslinieks nebeidz pārsteigt. Šoreiz eksperimentējot ar savu ārējo izskatu, nonācis pie lēmuma krāsot matus. Turklāt matu krāsa nav tā ikdienišķākā.
Prezidenta amata kandidāte Elīna Pinto atklāj, ko viņas ģimene - trīs bērni un vīrs - domā par viņas kandidēšanu augstajam amatam, vēstīts Edgara Orlova materiālā "Trīs bērnu māmiņa tēmē uz prezidenta amatu" izdevumā "Privātā Dzīve".
Pēc grandiozās “Mīla kemperī” kāzu sērijas Jana Bruk un Dāvids kaldina tālākos nākotnes plānus. Vīrietis kā vienu no mērķiem uzstāda kopdzīves jautājumu, kas varētu būt šķērslis jau pašā sākumā, jo lielāko daļu sava laika pavada ārpus Latvijas. Jana par šo situāciju ir dusmīga.
Šī gada 11. maijs politikā bija nozīmīgs, jo gan "Jaunā vienotība", gan "Progresīvie" paziņoja savus kandidātus, kurus virzīs uz Valsts prezidenta amatu.
Aktieris Andris Daugaviņš raidījumā “Kad viņas satiekas” neslēpj, ka šobrīd
viņam ir attiecības ar gados jaunāku sievieti. Vīrietis iepazīšanās sākumā nav domājis
par sievietes vecumu – abiem bijis interesanti un labi – līdz ar to gadu starpība
mulsumu nav sagādājusi.
Aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa pēc paziņojuma, ka pamet rotu biznesu, Evijas Kalnbērzas materiālā "Slēdz rotu biznesu un tagad tirgos savu pieredzi" izdevumā "Privātā Dzīve" atklāj, ka šobrīd pievērsusies citai, ļoti populārai nišai - iedvesmošanai.