Aculieciniece, kurai nejauši gadījās nokļūt specvienības operācijas epicentrā Dārzciemā, visticamāk, redzēto tuvākajā nākotnē nespēs aizmirst. Kāds kungs ieslēdzās savā privātmājā un, turot ieroci pie deniņiem, grasījās izdarīt pašnāvību.
Žurnāliste Aiva Kanepone Edgara Orlova, Ineses Mizovskas, Gitas Vīksnes materiālā "Viņš bija cilvēks - šampanietis" izdevumā "Privātā dzīve" stāsta, par ko bijusi viņas pēdējā telefona saruna ar aizsaulē aizgājušo Rolandu Tjarvi.
Šis ir stāsts par zēnu, kuru nevar cieši apskaut vai paspiest viņam roku. Un tas nekādi nav saistīts ar valstī noteikto karantīnu. Vienkārši Kristers ir "kristāla" puisēns.
Reiz tik slavenais psihoterapeits Anatolijs Kašpirovskis nolēmis izmantot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas un savus "labsajūtas uzlabošanas seansus" pārraidīt interneta vietnē "youtube.com".
Jau vēstīts, ka 11. aprīlī miris Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes pasniedzējs un mediju eksperts Rolands Tjarve. Lai arī daudziem tās bija negaidītas ziņas, Tjarves tuvinieki, draugi un kolēģi zināja, ka pasniedzējs mūžībā aizgājis pēc smagas slimības, iespējams, jaunā koronavīrusa. Atmiņās par Tjarvi dalījies arī žurnālists un politiķis Olafs Pulks.
Mūziķis Andris Kivičs, kurš pēdējā gada laikā īpaši izcēlies ar to, ka atklājis visai privātas dzīves detaļas un nav kautrējies no skaļa viedokļa paušanas, mikroblogošanas vietnē twitter izveidojis aptauju.
Masveida pārbaudes un statistikas datu apkopojumi Amerikas Savienotajās Valstīs koronavīrusa epidēmijas kontekstā atklājuši daudzus negaidītus rezultātus. Galvenais - lielākā daļa slimnieku un mirušo no Covi-19 valsts pilsētās un štatos ir afroamerikāņi, vēsta vairāki ārvalstu avoti.
"Laikam jau biju pelnījusi šo laimestu, jo esmu SuperBingo fane un spēlēju to kopš pirmās dienas," stāsta pensijas vecuma rīdziniece, kura pagājušajā piektdienā latloto.lv gandrīz nejauši nopirka vienu Simtgades loterijas biļeti un zem dzirnakmens zīmes atrada 100 000 eiro laimestu.
Šogad daudziem no mums Lieldienas izvērtās citādākas nekā varbūt bijām plānojuši. Ārkārtējās situācijas laikā šie svētki bija jāpavada mājās un jācenšas atturēties no ciemošanās. Kā šos svētkus aizvadīja Latvijā populāri cilvēki?
Televīzijas kanāla STV Pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra." Magone Šutoviene demonstrē pašas radīto dzērienu vasarai, kas ne tikai lieliski garšojot, bet arī nedaudz reibinot.
Sociālajā vietnē Facebook norūpējusies Talsu iedzīvotāja brīdina līdzcilvēkus par gadījumu, kad vņas suns saindējies pastaigas laikā no atstāta cienasta.
Covid-19 infekcijas plosīšanās laikā sociālā tīkla “Instagram” aktīviste, populāra influencere Elīna Didrihsone reklamē un pārdod pašizgatavotas auduma sejas maskas. Kam tās ir domātas un cik efektīvas tās ir, pētīja raidījums "Bez Tabu".