Sofija Šellare / Autori

1.jūl
Pavasaris un vasara ir laiks, kad varam atļauties nedaudz vairāk gan pārnestā, gan pavisam burtiskā nozīmē - uzģērbt spilgtākas krāsas apģērbu. Kādas krāsas šosezon ir modē un kā tās gaumīgi savā starpā sakombinēt, nezaudējot stilu.
19.jun
Cik bieži ir nācies secināt, ka modes veikalu plauktos un skatlogos parādījies kas tāds, kas izskatās gluži kā mammas vai omes jaunības laikā, vai pat pašas dzīves laikā jau reiz redzēts un arī valkāts, tikai pirms divdesmit gadiem?
18.jun
Ja ir kaut kas, kas intriģē vairāk par atklāto, tad tas ir tikai daļēji piesegts kailums.
5.jun
 Kā iepirkties gudri un pārdomāti, lai izvairītos no liekiem tēriņiem, padarot pašu iepirkšanās procesu apzinātāku? Atceroties, cik daudzas lietas skapī tikušas iegādātas impulsīvi un joprojām vien aizņem vietu, katru jaunu sezonu gribētos iesākt ar radikālu lēmumu - pārstāt pirkt lieku. Arī šis gads nav izņēmums, bet atzīšos - nu jau ir kļuvis krietni labāk.
3.jun
Kad tad, ja ne tagad? Kalendāra datumi, saule un gaisa temperatūra norāda tikai uz vienu - ir klāt vasara, kas nozīmē jaunu ciklu gan dabā, gan mums, gan attiecīgi skapja satura pielāgošanu vasaras noskaņojumam.
22.mai
Lai gan 2024.gada sezona iezīmējas ar minimālistisku pieeju, spilgtas, kliedzošas apdrukas un audumu raksti modes dizaineru veikumos redzami daudz.
21.mai
Maģija un ezotērika ir vienmēr bijuši cilvēces lietu izpratnes instruments, ar to palīdzību centās izskaidrot cēloņu un seku sakarību kā arī dažādas dzīves situācijas.
8.mai
Savā īpašajā un, ja ne vienā no svarīgākajām, tad noteikti spilgtu mirkļu piepildītākajām dzīves dienām, ikviena līgava vēlas justies un izskatīties tuvu ideālajam.
26.apr
Kleitu un svārku nekad nevar būt par daudz, it sevišķi pavasara-vasaras sezonas garderobē un īpaši tad, ja šis apģērba elements ir iecienītākais jūsu ikdienā.
23.apr
Vai kurpju var būt par daudz? Visās lietās ir labi saglabāt mēra izjūtu, taču apavu var būt arī krietni par maz. Ikdienā nepieciešamais minimums ir vismaz divi pāri, ko var (un ir pat ļoti vēlams) ik pa laikam mainīt, un atkarībā no, piemēram, darba specifikas te var pat pievienoties trešais.
12.apr
Saulesbrilles ir viens no galvenajiem pavasara aksesuāriem, kas ļaus bez bažām ieskatīties saulei tieši acīs, radīs vieglas noslēpumainības efektu un ļaus paslēpties no kaimiņiem.
9.apr
Tas nu ir oficiāli - pavasaris ir sācies! Un tas nozīmē tikai vienu, ka ir laiks siltās jakas un zābakus “ieziemot” un iesoļot modes sezonas gaišākajā pusē.
3.apr
Nav noslēpums, ka skaisti un kopti nagi ir viens no tiem ikdienas priekšnosacījumiem, kas ļauj justies pārliecinātai, un, ja manikīrs vēl arī atbilst modernākajām tendencēm, tad prieks ir dubults.
29.mar
Sākot ar neparastiem, atklāti jocīgiem un reālajā dzīvē nepraktiskiem līdz pat tādiem, kas paliek ar mums ilgtermiņā, modes trendi viennozīmīgi ir uzmanības centrā ik sezonu - atliek vien minēt, vai tā ir dizaineru koķetērija ar skatītāju, pārbaudot potenciālā pircēja robežas, ideju pārdrošais lidojums vai gluži pretēji - to izsīkums.
26.mar
Sagaidīt pavasari bieži nozīmē, ka esi veiksmīgi ticis galā ar mazliet nomācoši tumšo ziemu, un tieši tagad vari atļauties izmēģināt ko jaunu, tai skaitā - frizūru.
19.mar
Pārlaicīgā klasika, garderobes elements visiem dzīves gadījumiem un sezonas obligātais “must have” - ādas jaka vai jebkas cits no ādas. Tā vairs nav tikai tendenču topu priekšgalā, ādas un to imitācijas apģērbs nu jau ieguvis klasikas statusu un ir neiztrūkstošs kapsulas garderobē.
15.mar
 Ja kādreiz esi vēlējies sajust savas bērnības vasaras smaržu ikdienā, ir vērts izmēģināt kādu no neparasto parfīmu zīmoliem - eksistē ražotāji, kas veido visai intriģējošus aromātus, kas ir tālu no klasiskajām ziedu un vaniļas kompozīcijām.
11.mar
Sievišķība tāpat kā stils ir kas daudz vairāk kā tikai konkrēts apģērbs vai ārējais tēls, ko veidojam - tas ir arī smaids, gaita un īpašā dzirksts acīs, citiem vārdiem sakot, tas, kā dzīvojam un pavadām ikdienu.
5.mar
Jā, make-up nav domāts tikai tam, lai notušētu mūsu nepilnības - tas patiesībā ir lielisks veids, kā izpausties radoši, ļauties eksperimentiem un papildināt savu ārējo tēlu.
26.feb
Liels uzsvars 2024. gada sezonas modes tendencēs ir tieši virsdrēbēm un jāsaka, ka mūsu platuma grādos tas ir sevišķi izdevīgi, jo silto sezonu nākas gaidīt ilgi un pat vasarā mēdz būt vēsi.
20.feb
Lai arī šķiet, ka lielāko daļu šo anglicismu labi pārzinām, dažkārt vēl jaucam to nozīmi un vienmēr noderēs neliels skaidrojums, jo tikpat skanīgu apavu veidu nosaukumu latviešu valodā nav.
13.feb
Viņas skapis ir kā atzīšanās mīlestībā sev - katras sevi cienošas francūzietes garderobē ir atrodams viss, kas tev ikdienā tiešām ir nepieciešams, gluži tāpat kā svētā kruasāna, bagetes un šampanieša savienība.