Rita Lazda / Autori

15.jūl 2020
Kādam pensionāram no Latvijas uzsmaidījusi īsta veiksme, un viņš kļuvis par vairākiem tūkstošiem bagātāks.
14.jūl 2020
Kāda nama pagalmā Čiekurkalnā, Rīgā, nakts melnumā atskanējis sprādziens. Mājas iemītnieki raidījumam "Degpunktā" pastāstījuši par notikušo.
13.jūl 2020
Pagājušajā nedēļā, iespējams, daļu Latvijas iedzīvotāju satrauca jaunākie statistikas dati, kas liecina, ka nedēļas laikā Latvijā krietni palielinājies koronavīrusa Covid-19 slimnieku skaits. Kamēr Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) darbinieki pieliek visas pūles, lai izsekotu šo cilvēku inficēšanās gaitu, tikmēr cilvēki sociālajos tīklos spriež, vai tik pie vainas saslimušo skaita pieaugumam nav tas, ka ne visiem Latvijā ierodoties no ārvalstīm, jāievēro 14 dienu pašizolācija.
13.jūl 2020
Paparaci izdevies iemūžināt Saseksas hercogu pāra gaitas ASV, vēsta medijs "The Sun".
11.jūl 2020
Jaunietis Latgalē, Zilupē, uzstādījis rekordu, pusmēneša laikā apzogot vietējo veikalu 14 reižu. Veikalnieki un vietējie iedzīvotāji pārsteigti par šādu “varoņdarbu”, vēsta raidījums "Bez Tabu".
10.jūl 2020
Labdarības organizācijas, kuras nodarbojas ar dzīvnieku labklājības uzlabošanu, aicina suņu īpašniekus īpaši uzmanīt savus mīluļus, jo ārkārtīgi strauji pieaug suņu pazušanas un zādzību gadījumu skaits Īrijā un Apvienotajā Karalistē, vēsta portāls "Baltic-Ireland".
8.jūl 2020
Kādam negadījumā cietušam vīrietim Rīgā krietni paveicies, jo viņu izglābuši nejauši garām braucoši policisti.
8.jūl 2020
Britu prese raksta par jaunu pavērsienu prinču Viljama un Harija dzīvēs. Proti, jau iepriekš tika runāts par nesaskaņām abu brāļu starpā. Jaunākie notikumi liek domāt, ka tās līdz šim īsti atrisināt nav izdevies.
photo_camera
8.jūl 2020
Šīs nedēļas sākumā vairāk nekā 4000 sociālā tīkla facebook lietotāji dalījās ar fotoattēlu, kurā redzams, ka pie kāda ezera Latvijā iemūžināti vairāki bruņurupuči. Ņemot vērā, ka šo rāpuļu kārtas pārstāvju mitināšanās mūsu dabā nav visai ierasta, portāls nra.lv sazinājās ar speciālistiem, kas sniedz sīkākus komentārus par situāciju.
8.jūl 2020
Bijušais latviešu basketbolists Sandis Valters komentējis bijušās mīļotās Elīzas Kaurātes pārmetumus par alimentu nemaksāšanu bērniem.
7.jūl 2020
Četru cilvēku kompānijai no Lietuvas, kura aizvadītās nedēļas nogalē ieradās Latvijā, ar traģēdiju beigusies atpūta pie jūras, vēsta raidījums "Degpunktā".
7.jūl 2020
Aizvadītajā nedēļas nogalē, iespējams, daudziem pārsteigumu sagādāja mūziķis un grupas "Prāta Vētra" solists Renārs Kaupers, kurš sociālajā tīklā instagram ievietoja foto, kuros redzams, ka kļuvis par blondu matu cirtu īpašnieku. Vakar mūziķis atklājis šādu pārvērtību iemeslu.
7.jūl 2020
Žurnāliste un ziņu raidījuma "900 sekundes" vadītāja Kristīne Garklāva kļuvusi par krāpnieku upuri.
7.jūl 2020
Lai gan dziedātājas Samantas Tīnas gaitas vēl nesen bija vērojamas raidījumā "Slavenības. Bez filtra" un tur netrūka arī kadru, kuros redzams viņas mīļotais vīrietis Nauris, izskanējušas runas, ka abu attiecības sašķobījušās.
7.jūl 2020
Izdevums "Life&Stiyle" vēsta, ka anonīms avots pavēstījis, ka Megana Mārkla esot otrā mazuļa gaidībās. Karaliskajai ģimenei par to esot pavēstīts neilgi pēc mazā Ārčija pirmās dzimšanas dienas.
7.jūl 2020
Vasara rit pilnā sparā, un kas gan būtu Latvijas iedzīvotāji, ja sociālajos tīklos neatrādītu, kādas sēnes jau atrodamas mežos.
6.jūl 2020
Jāņu nedēļā piedzīvojām tiešām karstas vasaras dienas, tomēr šonedēļ laikapstākļi ir diezgan krasi mainījušies. Tiesa, meteorologs Toms Bricis mierina un norāda, ka šī gada karstākās dienas mums vēl ir priekšā.
6.jūl 2020
Lai gan publiskos pasākumos šķiet, ka britu karaliskās ģimenes locekļu attiecības ir teju nevainojamas, tikai aiz sabiedrībai slēgtām durvīm redzams, ka realitāte ir nedaudz savādāka. Piemēram, kāda karaļnamam pietuvināta persona, kura vēlējusies palikt anonīma pastāstījusi par spriedzi, kas valdījusi prinča Viljama sievas Ketrīnas un prinča Harija sievas Meganas starpā.
6.jūl 2020
Par nopietnu problēmu daudzos īpašumos Latvijā kļuvuši Spānijas kailgliemeži, kas nu apdraud arī Salaspils Botānisko dārzu, vēsta "900 sekundes".
6.jūl 2020
Lai gan līdz gada aukstajiem mēnešiem vēl kāds brīdis jāpagaida, laika zīmju vērotājs V.Bukšs klāsta, ko liepu ziedēšanas laiks stāsta par gaidāmo ziemu un rudeni.
photo_camera
6.jūl 2020
Kādam zvejniekam Latvijā uzsmaidījusi lielā veiksme, un viņš ticis pie tiešām iespaidīga loma.
3.jūl 2020
Vakar, 2.jūlijā, pulksten 2.30 Rīgas pašvaldības policisti, patrulējot Vecmīlgrāvī, ievēroja kādu BMW markas transportlīdzekli. Automašīnas vadītājs ceļu satiksmē piedalījās nepārliecinoši, līdz ar to likumsargi pievērsa viņam pastiprinātu uzmanību. Piebraucot tuvāk, ievērots, ka viens no automašīnas gaismas lukturiem ir izkritis, informē Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Lāsma Greidāne.