\\Autori

Rita Lazda

Vakar, 18:30
Šī gada 21.maijā Čečenijas prezidents Ramzans Kadirovs hospitalizēts aizdomās par inficēšanos ar jauno koronavīrusu Covid-19. Nedēļu vēlāk viņš nācis klajā ar paziņojumu, ka ir vesels.
 
Vakar, 11:40
Princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla ir ārkārtīgi satraukušies par mazā dēla Ārčija drošību. Pāris jau vairākkārt piefiksējis, ka pie viņu mājas Losandželosā lidinās droni, kas mēģina uzņemt foto ar slavenībām, raksta "The Sun".
 
27.mai
Pēc vairāk nekā 10 gadu ilgas izpētes, kādā vīnadārzā Itālijā atrasts sens romiešu grīdas mozaīkas fragments.
 
26.mai
Dziedātājs Mārtiņš Ruskis koronavīrusa Covid-19 radītās krīzes laikā atradis jaunu nodarbošanos. Viņš kļuvis par "Kantero Kafija" īpašnieku. Kanāla RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs" viņš atklājis kādas vēl pārdomas radušās šajā laikā.
 
25.mai
Analizējot jaunu ar Covid-19 saslimšanas gadījumu skaitu, vairākas valstis pasaulē pieņēmušas lēmumu par iepriekš noteikto ierobežojumu mīkstināšanu. Portāls "Business Insider" apkopojis vairākas stratēģijas tam, kas varētu tikt īstenotas, lai novērstu otro Covid-19 vilni.
 
25.mai
Laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā blogā aprakstījis, ko norises dabā šobrīd liecina par to, kāda būs gaidāmā vasara.
 
24.mai
Varbūt atceraties, ka pirms dažiem gadiem kāda Latvijas iedzīvotāja brīdināja, kas var notikt, ja saulainā dienā spēkratā atstāsiet plastmasas pudele ar ūdeni. Izrādās, ka drauds drošībai ir arī automašīnā atstāta stikla pudele.
 
24.mai
Fotogrāfam Kasparam Daleckim šonedēļ Latvijā izdevies iemūžināt pilnu varavīksnes apli, informē sinoptiķis Toms Bricis.
 
24.mai
Dabas pētnieks Vilnis Skuja ar svarīgu ieteikumu uzrunājis suņu īpašniekus.
 
23.mai
Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iemanto dažādas produktu un ēdienu alternatīvas, kuras, iespējams, spēj veiksmīgi aizstāt mums līdz šim tik ierastos produktus. Man ārkārtīgi interesanti šķiet uzturā ieviest risinājumus, kas līdz šim bijuši aktuāli, piemēram, vegāniem. Nē, es neaicinu par tādiem kļūt, bet gan paskatīties, cik patiesībā produktu un ēdienu gatavošanas pasaule ir daudzveidīga.
 
22.mai
Tuva Meganas Mārklas draudzene Geila Kinga medijiem pastāstījusi, kā Saseksas hercogu pāris un viņu dēls Ārčijs jūtas ASV.
 
22.mai
91 gada vecumā miris Baltā nama sulainis, kurš līdz šim strādājis pie 11 ASV prezidentiem, vēsta britu raidsabiedrība BBC.
 
21.mai
Maija mēnesis ar laikapstākļiem mūs līdz šim nav īpaši lutinājis, jo bijis krietni vien vēsāks par normu. Tiesa, sinoptiķis Toms Bricis ir optimistisks un sola, ka ziemas drēbes drīz varēsim atstāt skapī.
 
20.mai
Šobrīd spēkā esošie noteikumi Spānijā paredz, ka jau iespējama sociālā distancēšanās, tad sejas maskas jāvelk gan ieštelpās, gan ārā. Šodien noteiktas vēl striktākas sejas masku nēsāšanas prasības, vēsta britu raidsabiedrība BBC.
 
20.mai
Kāds picu darbnīcas īpašnieks ASV atradis neparastu veidu kā nopelnīt. Izrādās, ka sūtot savā uzņēmumā gatavoto caur kādu aplikāciju, viņš vēl pamanās gūt peļņu.
 
20.mai
19.maijā Saseksas hercogu pāris svinēja laulību otro gadadienu. Tikai šogad plašākai publikai pastāstīts, kas tad noticis skaistā dzīves notikuma neoficiālajā daļā.
 
19.mai
Kāda sieviete no Latvijas Īrijā izcīnījusi 45 000 eiro kompensāciju pēc tam, kad atgriežoties no dzemdību atvaļinājuma viņa nolikta izvēles priekšā- vai nu pieņemt zemāk apmaksātu amatu, vai tikt atlaistai no darba, vēsta portāls "Baltic-Ireland".
 
19.mai
Sākoties siltākiem laikapstākļiem, iedzīvotāji, protams, steidz sakopt pagalmus. Tiesa, biedrība "Dzīvnieku Policija" aicina cilvēkus tomēr aizdomāties un neaizrauties ar pērno lapu kaudžu dedzināšanu.
 
19.mai
Otrdien, 19.maijā, aprit divi gadi kopš aktrises Meganas Mārklas un Lielbritānijas prinča Harija karaliskajām kāzām.
 
18.mai
2.maija vakars daudziem Latvijas iedzīvotājiem paliks atmiņā ar vēsti, ka debesīs virs Latvijas nekontrolēti lido drons. Kamēr daži toreiz pēc ziņas parādīšanās steidza ironizēt, cik gan tas ir neparasti un, iespējams, pat smieklīgi, tikmēr citi atgādināja, ka šāds nekontrolēti lidojošs objekts tomēr rada raizes. 10 dienas vēlāk pazudušā drona īpašnieks paziņoja, ka pārtrauc tā meklēšanu, tomēr, iespējams, laimīgas sagadīšanās dēļ to aizvadītajā nedēļas nogalē izdevās atrast.
 
18.mai
TV raidījuma vadītājs Roberto Meloni, kurš Latvijā mīt jau 18 gadus, Maijas Rozītes raidījumā "PERSONĪBA" nosaucis, kuri ir viņa mīļākie latviešu mūziķi.
 
18.mai
Princis Harijs un viņa sieva Megana beidzot atmaksās līdzekļus, kas tērēti viņu Lielbritānijas kotedžas remontam. Tāpat pārim katru mēnesi būs jāmaksā īres maksa par to, lai nams arī turpmāk paliktu viņu lietošanai, raksta "The Sun".