\\Autori

JPJuris Paiders

24.jūl
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Arnis Cimdars, bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs (1997–2019).
 
15.jūl
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija turpina reklamēt administratīvi teritoriālās reformas iespējamos ieguvumus. Publiskai vērtēšanai ir nodots ziņojums Par sabiedriskai apspriešanai izvirzāmo administratīvi teritoriālā iedalījuma modeli. Šo dokumentu ir parakstījis vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce.
 
10.jūl
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Sociāldemokrātiskās partijas Saskaņa Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.
 
25.jun
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Čehijas Republikas ārlietu ministrs Tomāšs Petržīčeks (Tomáš Petříček).
 
20.jun
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes valdes loceklis, Latvijas Ebreju kopienas restitūcijas fonda valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Krupņikovs.
 
13.jun
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Latvijas Bankas padomes loceklis Mārtiņš Kazāks.
 
6.jun
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Audita, nodokļu, grāmatvedības un finanšu konsultāciju biroja BDO Latvia vadošais partneris Jānis Zelmenis.
 
30.mai
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Ķīnas Tautas Republikas vēstniecībā Latvijā pilnvarotā lietvedis Sans Jinglajs (Sun Yinglai).
 
17.mai
Tie, kas mani nav redzējuši pēdējos trīs gadus, ir šokēti par manu ārējo izskatu, jo šajā laikā esmu atbrīvojies no liekiem 30 kilogramiem svara. Tradicionālais jautājums, ko man uzdod, ir par manu diētu. Taču mana atbilde ir daudz vienkāršāka.
 
14.mai
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Sociāldemokrātiskās partijas Saskaņa Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.
 
8.mai
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Eiroparlamenta deputātu kandidāte no sociāldemokrātiskās partijas Saskaņa, politoloģe Inese Tenberga.
 
25.apr
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild AS 4finance izpilddirektors Gvido Endlers.
 
17.apr
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītājs Māris Kučinskis (Zaļo un zemnieku savienība).
 
4.apr
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild, atbilstoši Latvijas Uzņēmumu reģistra 2. aprīlī pieņemtajam lēmumam, bijušais Olainfarm padomes priekšsēdētājs Pāvels Rebenoks.
 
3.apr
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājs Vjačeslavs Dombrovskis (Saskaņa).
 
1.apr
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild SIA Eiropas dzelzceļa līnijas valdes loceklis Andris Linužs.
 
26.mar
20. martā Rīgā notika Kaspersky caurredzamības konference, kurā tika sniegta jaunākā informācija par kiberdrošību un apdraudējumu Baltijas valstīs, kā arī Latvijas sabiedrība tika informēta, ka līdz 2019. gada pēdējam ceturksnim Kaspersky Lab pabeigs pārvietot Latvijas lietotāju datu apstrādes infrastruktūru uz datu centriem Cīrihē (Šveice). Uz Neatkarīgas jautājumiem atbild Kaspersky Lab Starptautiskās pētniecības un analīzes grupas drošības pētnieks Jornts van der Vīls (Jornt Van Der Weil).
 
13.mar
Latvijas Reklāmas asociācijas valdes locekle Baiba Liepiņa intervijā Neatkarīgajai par reklāmas nozari, tās melnajām avīm un Saeimas plāniem reklāmas ierobežošanā.
 
5.mar
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Valsts ieņēmumu dienesta vadītāja Ieva Jaunzeme.
 
27.feb
Šonedēļ noslēdzas termiņš kārtējam ASV prezidenta Donalda Trampa ultimātam Ķīnai, izvirzot prasību piekrist ASV izdevīgākiem eksporta un importa nosacījumiem.
 
12.feb
Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Finanšu nozares asociācijas valdes priekšsēdētāja Sanda Liepiņa.
 
7.feb
31. janvārī biržas Nasdaq izcilības balvu Nasdaq Baltic Awards 2019 nominācijā Gada notikums biržā saņēma valstij piederoša akciju sabiedrība. Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild AS Attīstības finanšu institūcija Altum valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš. Ilgajā valdības veidošanas procesā, kad partijas nevarēja vienoties par valdības modeli, viņš tika minēts kā politiski neitrāls kandidāts uz premjera amatu.