Ārējie Nr.1

8:15
«Jau tagad zinu, ka tad, kad man paliks sešdesmit, es svinēšu nevis dzimšanas dienu, bet mājas kredīta nomaksāšanu. Četrdesmit gados šo kredītu paņēmu, un pēc trim gadiem tas būs nomaksāts,» saka pazīstamais horeogrāfs Agris Daņiļevičs. Pirmdien, 26. oktobrī, viņam 57. dzimšanas diena.
 
Vakar, 13:18
Leģendārais latviešu mūziķis, viens no grupas “Jumprava” dibinātājiem, Aigars Grāvers nācis klajā ar dziesmu “Goda lieta”, kurā aicina tautiešus ieklausīties un būt atbildīgiem šajā sarežģītajā laikā, kurā dzīvojam.
 
Vakar, 11:02
Šīm horoskopa zīmēm piemīt īpašības, kas tām ļautu izdzīvot uz vientuļas salas, raksta "Yahoo".
 
Vakar, 8:30
„Eiropa saka: mums vajag kantainus tomātus. Yes, raportē mūsu nacionālā valsts, būs! Eiropa saka: mums vajag sagriezt kuģus un rūpnīcas. Davai, saka nacionālā valsts, sagriezīsim! Bet kur ir nacionāļu balsojums pret šīm regulām? Nav!” – savā ierastajā, ironiskajā stilā valsts un sabiedrības norises skumji apsmaida bijušais reklāmas magnāts, tagad vienkāršais kolcenieks Ēriks Stendzenieks. Par valsti un par kovidu, par Porziņģa miljoniem un ierēdņu aldziņām, par dziesmu svētku gospeļiem un partiju bojāeju – šodien mūsu saruna.
 
23.okt
Šķiet, ja Latvijā ir kāds cilvēks, kas citus spēj motivēt, sapurināt un likt noticēt, ka esam stiprāki, nekā mums pašiem šķiet, tad tā ir bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Traumas ir pārdzīvojamas un pārvaramas – bez mazākās šaubīšanās uzsver prezidente. Un to apliecina viņas pašas pieredze.
 
23.okt
RīgaTV24 raidījumā “Preses klubs” kardiologs Andris Skride uzsvēra, ka paaugstināta imunitāte un vēlme pašu spēkiem veicināt tās stiprināšanu, var būt bīstama saistībā ar Covid-19.
 
23.okt
Lai gan liela daļa Liepājā aptaujāto iedzīvotāju ievēro noteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, netrūkst arī tādu, kas ir kategoriski pret tiem, vēsta "liepajniekiem.lv".
 
23.okt
Valsts mantas prihvatizētāju iztukšotajā kantorī, kas palicis pāri no kādreiz ietekmīgās Privatizācijas aģentūras ‒ akciju sabiedrībā «Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor» pirms pāris nedēļām risinājās dīvaini notikumi. Kādam pēkšņi savajadzējās, lai pazūd Olaines ķīmiski farmaceitiskās rūpnīcas privatizācijas lieta. Advokāta Pāvela Rebenoka slepkavība ir cieši saistīta ar uzņēmuma «Olainfarm» pagātni un arī rūpnīcas privatizētāja Valērija Maligina nāvi. To ļauj secināt »Vakara Ziņu« pētītās versijas.
 
23.okt
Tiesībsargājošo iestāžu aktivitātes rada iespaidu, ka vienīgais melis Latvijas Republikā, kas melošanu padarījis par biznesu, ir Niks Endziņš. Tomēr tā gluži nav, jo netraucēti turpina darboties arī citu personu un pat starptautisku organizāciju uzturēti informācijas resursi sabiedrības maldināšanai. Viens no tādiem ir kla.tv, kas savu propagandu pret sabiedrībā pastāvošajām paradigmām izplata vairākos desmitos valodu, latviešu ‒ ieskaitot.
 
22.okt
Bijusī politiķe un uzņēmēja Linda Mūrniece atklājusi, ka Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā piedzīvojusi nopietnu operāciju.
 
22.okt
Savā Instagram profilā multimākslinieks Kaspars Blūmanis - Blūms jeb Kašers dalījies ar skaistām un stilīgām ģimenes fotogrāfijām, kurās stāsta, kā iepazinies ar savu līgavaini Jāni. Pāra bildēs redzams arī jaunais ģimenes loceklis.
 
22.okt
Politiķis Aldis Gobzems sociālajā tīklā Facebook publicējis aicinājumu cilvēkiem pulcēties viņa partijas dibināšānā.
 
21.okt
Radio balss Maija Rozīte-Krištopane ierauta krāpšanas shēmā, kurā viņas vārds izmantots kāda līdzekļa pārdošanai, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
21.okt
Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana sociālajos tīklos reaģējusi uz kādas komentētājas viedokli, ka Sana ir līdzīga Jāņa tagadējai sievai uzkraiņu izcelsmes dziedātājai Annai Sedokovai.
 
21.okt
Slavenais Holivudas aktieris Džefs Bridžess paziņojis, ka viņam atklāta limfoma.
 
21.okt
Veselības nozares budžets nākamgad būs par 171 miljonu eiro lielāks, tomēr papildu finansējumu valdība ir piešķīrusi tikai mediķu algu palielinājumam. Ne kompensējamo medikamentu plašākai pieejamībai un jaunu zāļu iekļaušanai valsts apmaksājamo sarakstā, ne pakalpojumu tarifu palielināšanai slimnīcās, par ko tās cīnās jau vairākus gadus, finansējums nav atrasts.
 
21.okt
«Ir kādas 15‒20 populāras diētas, kas cirkulē, bet visefektīvākā ir viena: ēd mazāk!» saka pazīstamais kultūrists Māris Šveiduks. Viņš nokauj visus iesīkstējušos mītus par un ap uzturu, sakot, ka patiesība, gluži tāpat kā viss ģeniālais, ir pavisam vienkārša: viss atkarīgs no tā, cik kaloriju uzņemam un cik iztērējam.
 
20.okt
Rīgā šodien manīts alnis, kas peldus devies uz Zaķusalu, sociālajā tīklā Facebook raksta meteorologs Toms Bricis.
 
20.okt
Lai noskaidrotu, vai nav notikusi inficēšanās ar Covid-19, vēl šodien un rīt Vecpiebalgā - laukumā pie Doktorāta - ir iespēja veikt testu, izmantojot siekalu paraugu, informēja Vecpiebalgas novada pašvaldībā. 
 
20.okt
Piedaloties materiāla veidošanai jauniešu kanālam "Teenager Therapy", Megana Mārkla pastāstīja par savām psiholoģiskajām problēmām un veidu, kā ar tām tiek galā.
 
20.okt
Pie STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Magones Šutovienes negaidīti ieradušies Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) pārstāvji.
 
20.okt
Ekonomikas ministrija vēl nenoteikti ilgu laiku paliks savā tagadējā ēkās Brīvības ielā 55, no kuras apmetums vairs nekrīt garāmgājējiem uz galvas un kura izņemta no Rīgas graustu (vidi degradējošu būvju) saraksta.