Ārējie Nr.1

12:14
Atpūtnieku iecienītajā Tūjas pludmalē fiksēti lāča pēdu nospiedumi. Mednieki lēš, ka tie varētu piederēt trīs vai četrus gadus vecam ķepainim, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
10:30
Aktrise Dārta Daneviča sociālajos tīklos saviem sekotājiem atrādījusi, kā viņu lutina politiķis Artuss Kaimiņš.
 
7:00
Bērnībā, pusaudžu un pat studiju gados bez blēņām neiztikt. Alkas pēc piedzīvojumiem un radoša pieeja nodrošina skaistas atmiņas un komiskus stāstus. Latvijas slavenības atklāj savas darītās blēņas un dalās ar humora pilniem stāstiem.
 
Vakar, 17:37
TV seja un radio ētera balss Baiba Sipeniece-Gavare dalījusies ar jaukiem jaunumiem ģimenē - Baibas saimei piepulcēsies kucēns!
 
Vakar, 14:30
Latviešu astrologs Kristaps Baņķis prognozē lielo pārmaiņu gadus.
 
Vakar, 13:34
Aktieris Mihails Jefremovs pārcietis insultu. To apstirpināja viņa advokāts, ziņo PBK.
 
Vakar, 13:14
Atpūtu pie dabas un mēģinājumu grilēt gaļu kāds vīrietis no Daugavgrīvas tagad atcerēsies ļoti ilgi. Viņam priekšā vismaz pusgadu ilga vai pat vēl ilgāka apdegumu ārstēšana, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 11:30
Slavenā aktrise Alisa Milano (seriāla "Amulets" zvaigzne) parādījusi, kādas negatīvas sekas viņas izskatā atstāj saslimšana ar Covid-19.
 
Vakar, 10:30
TV3 laika ziņu vadītājs un radio balss Māris Grigalis ar sievu Zani ģimenē sagaidījuši vēl vienu bērniņu.
 
12.aug
Kamēr tiesa turpina skatīt lietu, kurā iesaistīts Krievijas aktieris Mihails Jefremovs, kas Maskavas centrā izraisīja avāriju ar traģiskām sekām, skandalozais aktieris Ņikita Džigurda paziņojis, ka Jefremovs nebija pie auto stūres liktenīgajā vakarā, raksta "teleprogramma.pro".
 
12.aug
Atklājies, ka princis Harijs un Megana Mārkla izvēlējušies nepiemērotu brīdi, lai paziņotu par Meganas grūtniecību, vēsta "Daily Mirror".
 
12.aug
TV personība Aivis Ceriņš mikroblogošanas vietnē twitter kritizējis valdības attieksmi pret studentiem. Runa ir par atbalsta stipendiju Covid-19 krīzes laikā.
 
11.aug
Acīgākie pamanījuši, ka par precētu pāri kļuvis Dailes teātra aktieri Gints Grāvelis un Ērika Eglija.
 
11.aug
Rebeka Koha, kas nesen paziņoja, ka noslēdz sportistes karjeru, sociālajos tīklos turpina stāstīt par notikumiem savā pivātajā dzīvē. Vietnē Instagram viņa parādījusi, kādu dāvanu saņēmusi no mīļotā vīrieša Kataras diska metēja Moaza Muhameda Ibrahima.
 
11.aug
Dziedātāja Ļubova Uspenska, kas tiek uzskatīta par Krievijas šansona karalieni, vietnē Instagram publicējusi video, kas izpelnījies lielu fanu kritiku.
 
11.aug
Latviešu mūziķis Lauris Reiniks sociālajā vietnē Instagram publicējis kadru, kurā redzams kopā ar savu "visu laiku mīļāko" Latvijas prezidenti.
 
11.aug
Gan latviešu basketbolists Jānis Timma, gan viņa līgava Anna Sedokova sociālajos tīklos publicējuši pikantu foto, neslēpjot ne savus augumus, ne jūtas.
 
10.aug
Krievijas dziedātājas Allas Pugačovas meita Kristīna Orbakaite sociālajos tīklos dalījusies ar video, kurā redzama viņas meita. Pugačova neslēpa sajūsmu par video redzēto.
 
10.aug
TV projektos iepazītā igauņu ekstrasense bija ieradusies Latvijā un baudīja atpūtu Jūrmalā. Tiesa gan, viņa neslēpa sašutumu par apavu cenām veikalos.
 
10.aug
Britu mūzikas producents, TV producents Saimons Kauels negadījumā lauzis muguru, vēsta raidsabiedrība BBC.
 
9.aug
Nīderlandes iedzīvotājs atklājis, kā viņam izdodas izskatīties par 20 gadiem jaunākam, raksta "Unilad".
 
9.aug
Mēs pieļaujam kļūdas, ko nožēlojam, ar kurām samierināmies, kuras labojam un par kurām nebeidzam pārdzīvot. Tā notiek un notiks, jo neviens, pat pāvests, nav nevainojams.