Ārējie Nr.1

Vakar, 17:22
Vien pirms nedaudz vairāk nekā nedēļas princis Harijs un viņa sieva Megana Mārkla paziņoja, ka atkāpjas no karalisko pienākumu pildīšanas, presē netrūkst spekulāciju, kāds ir šādas rīcības iemesls. Kamēr vieni nopeļ pāri par šādu lēmumu, Meganas draugi, kuri vēlējušies palikt anonīmi, atklājuši patiesos iemeslus.
 
Vakar, 16:01
Eiropas Savienības – Latvijas Republikas pilsone, divu bērnu māmiņa no Latvijas Kristīne Misāne, kura, glābjot savus bērnus un sevi, ir bēgusi no vardarbības Dienvidāfrikā (DĀR), bet šobrīd atrodas stingrā režīma cietumā Dānijā, lūdz Dānijas Karalistes prokuratūru atlikt viņas izdošanu kriminālvajāšanai uz DĀR, līdz tiks saņemta atļauja pārsūdzēt lēmumu par viņas izdošanu Dānijas Karalistes Augstākajā tiesā (Supreme Court). Ja prasība netiks apmierināta, Kristīnei Misānei draud 15 gadu cietumsods DĀR par sava bērna «nolaupīšanu». Tas nozīmēs dzīvi pusbadā, netīrībā, slimībās un vardarbībā. Faktiski šis ir nāves spriedums sievietei, ko viņa saņems par sevis un bērnu glābšanu.
 
Vakar, 15:01
Kā jau vēstīts, vakar tika paziņoti starptautiskā dziesmu konkursa "Eirovīzijas" nacionālās atlases finālisti. Par pārsteigumu šogad tajā neredzēsim atraktīvo dziedātāju un šovu vadītāju Marku Rivu.
 
Vakar, 13:41
Vakar, 16. janvārī, pulksten 13.20 Valsts policija saņēma izsaukumu no kāda aculiecinieka, kurš ziņoja par iespējamu personas nolaupīšanu Vecrīgā. Garāmgājēji bija kļuvuši par aculieciniekiem tam, ka divi jaunieši, kuriem uz sejas bija maskas ar kādreizējā ASV prezidenta un pašreizējā Krievijas prezidenta attēliem, Rīgā, Audēju ielā, esot situši trešo jaunieti, pēc tam ar varu viņu iegrūduši Volvo markas vieglās automašīnas bagāžniekā un aizbraukuši.
 
Vakar, 8:15
«Būtiskākais, ko pēdējo gadu laikā esmu iemācījusies, ir pateikt «nē», izdarīt savas izvēles un nedomāt par to, ko par mani padomās. No manis visu laiku kāds grib kaut ko izspiest – vai emocijas, vai laiku, vai iespēju tikt uz žurnāla vāka. Tāpēc ir svarīgi saprast, ko es pati pavisam noteikti negribu. Jo, kamēr tu nezini, ko tu negribi, tu katru dienu vari dabūt to, ko negribi,» saka žurnāliste, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre, tagad Hotel Roma vadītāja, Helēnas (20) un Haralda (18) mamma Linda Mūrniece.
 
16.jan
Pēc prinča Harija un Meganas Mārklas publiskā paziņojuma, ka viņi atsakās no karalisko pienākumu pildīšanas un turpmāk paši pelnīs naudu, pārim tiek prognozēti rekordlieli ienākumi, raksta "Daily Mail".
 
16.jan
Ar policijas uzlīmēm aizzīmogotā 221. ofisa telpa Kandavas ielas biroja ēkā tās darbiniekiem joprojām atgādina par pirms nedēļas notikušo nežēlīgo slepkavību, vēsta raidījums "Degpunktā".
 
15.jan
Latvijas šovu zvaigzne Jeļena, kura sacēla ažiotāžu šovā "Saimnieks meklē sievu", sociālajos tīklos atrādījusi savas pārvērtības - viņa atbrīvojusies no lūpu implantiem.
 
15.jan
Lai gan šobrīd amerikāņu aktrise Megana Mārkla ir laimīgi precējusies ar princi Hariju un audzina dēlu Ārčiju, viņas pirmā laulība nebija tik veiksmīga kā cerēts. Šobrīd britu mediji vēsta par patiesajiem iemesliem, kāpēc šķirta pirmā laulība.
 
15.jan
Stāsts, kas sācies ar pavisam nevainīgām dzimšanas dienas svinībām Sarkandaugavā, bet drīz vien izvērties par īstu asinspirti, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
15.jan
Mūziķis Andris Kivičs veltījis publisku ierakstu sievai Lienei, kura pagājušajā nedēļā brīvdienu žurnālā "Vakara Ziņas" publicējusi drosmīgu bloga ierakstu.
 
14.jan
Mūziķa Andra Kiviča sieva Liene veltījusi laiku saviem sociālā tīkla instagram sekotājiem, lai atbildētu uz viņiem interesējošiem jautājumiem.
 
14.jan
Nav jau noslēpums, ka interneta dzīlēs atrodams ne viens vien risinājums teju visām dzīves situācijām. Šoreiz pievērsāmies pavisam praktiskai lietai- pārbaudījām vairākas versijas par to, kā nolobīt cieti vārītas olas čaumalu. Tiesa, "jaunu Ameriku" neatklājām, bet noderīgus padomus atradām.
 
14.jan
Krievijas estrādes leģenda Alla Pugačova sociālajos tīklos dalījusies ar jaunu selfiju, kurā, pēc viņas fanu teiktā, ir kļuvusi gluži vai neatpazīstama.
 
14.jan
Lielbritānijas karaliene Elizabete II pirmdien piekritusi pārejas posmam attiecību noregulēšanā ar princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu. Tiesa, par spīti šķietamam situācijas risinājumam izrādās, ka karaliene Elizabete II devusi mājienu, ka pēc šāda lēmuma Meganai un Harijam nāksies arī ko zaudēt.
 
14.jan
Smago veselības problēmu dēļ leģendārā aktrise Astrīda Kairiša vairs neatgriezīsies uz teātra skatuves, vēstīts Martas Martinsones, Intas Mengišas materiālā "Izcilā aktrise uz skatuves vairs neatgriezīsies" izdevumā "Kas Jauns".
 
14.jan
Apsveicot komponistu Raimondu Paulu dzimšanas dienā, dziedātājs Intars Busulis publicējis video, kurā Raimondu Paulu ir grūti atpazīt.
 
13.jan
Jau vēstījām, ka svētdien, 12. janvārī, savu 84. dzimšanas dienu svinēja populārākais latviešu komponists Raimonds Pauls. Maestro dzimšanas dienu atcerējās un sirsnīgus sveicienus sūtīja arī krievu estrādes zvaigznes Allas Pugačovas ģimene.
 
13.jan
Lielbritānijas prinči Viljams un Harijs pirmdien nākuši klajā ar kopīgu paziņojumu, noraidot presē parādījušos "melīgu publikāciju" par viņu attiecībām.
 
13.jan
Bijušais Saeimas deputāts un ārsts libānietis Hosams Abu Meri foto vietnē Instagram publicējis burvīgu fotogrāfiju, kurā redzams kopā ar savu meitu.
 
13.jan
Britu karaliene Elizabete II pēc iespējas ātrāk vēlas atrisināt problēmu, kas radusies pēc tam, kad viņas mazdēls princis Harijs un viņa laulātā draudzene Megana Mārkla paziņojuši par nodomu pārtraukt pilnā apjomā pildīt karaliskās ģimenes locekļu pienākumus, jo vēlas vairāk laika pavadīt Ziemeļamerikā un iegūt finansiālu patstāvību. Pēc analoģijas ar Brexit vairāki britu mediji šo situāciju nosaukuši par Megxit, uzsverot, ka tieši M. Mārklas dēļ Harijs atsvešinājies no pārējiem Vindzoriem.
 
13.jan
Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko zaudējusi tēvu. Ar šo sēru ziņu Aļona dalījusies foto vietnē Instagram.