Komentāri / No konflikta līdz komūnijai
 

11 komentāri

::-)
Lai Dievs vada to visu caur Jēzu Kristu, un lai Dieva prāts notiek, ne mūsu! .... :-)
25.janvāris 2017, 22:40 Atbildēt
ppončiks
Mazām tautām - solīt dzīvi taisaulē, lielām tautām ražot un pelnīt! Visa gudrība pēc 500 gadiem
26.janvāris 2017, 14:00 Atbildēt
sstagnets božinskis
Pirmais un trešais imperatīvs: katoļiem un luterāņiem katoļiem un luterāņiem no jauna jāapņemas meklēt redzamo Vienotību; kā izejas punktu vienmēr ir jāizvēlas Vienotības perspektīvu. Resp., perspektīvas - nekādas! Kā jau Vienotībai.

Otrais imperatīvs: luterāņiem un katoļiem pastāvīgi ir jāļauj sev mainīties no ar zobenu ievazātas svešticības uz latvisku Dievizpratni.


Ceturtais imperatīvs: luterāņiem un katoļiem ir nepieciešams beidzot kopīgi atklāt Jēzus Kristus Evaņģēlija spēku mūsu laikmetam. Citādi nāksies atzīt - viņiem hana!

Piektais imperatīvs: katoļiem un luterāņiem ir nepieciešams dot kopīgu liecību par Dieva žēlsirdību, sludinot Evaņģēliju un kalpojot pasaulei. Kalpiem kalpa dvēsele, lai ko jūs liecinātu savos sludeklīšos.

Rezumējot dokumentā ietvertās domas, nepieciešams pievienot šo komentāru.
26.janvāris 2017, 17:36 Atbildēt
AAizmārša
Piemirsu! hana - tas ir latviskais vēja.. vai uguns dievs? :)
27.janvāris 2017, 0:02 Atbildēt
iimparatiivs
hana ir jebkuraa gadiijumaa, cik ta tur vairs atlicis - eiropa kirdik nato ar laikam vairs nebuus un tad taa putlande, varbuut jaagaida sibiirija nr2, takaa par to hana vareetu buut. ponciki- tas kaa minimums, paveero to pasupolitiku utt- makaroni un batoni. imparatiivs par svesticiibu. taa arii neviens no tiem bazniicniekiem nekad nav pamatojis kapeec tas taa notika. par to atbildiiba vineejaa. bet Dievs tomeer ir. tas Biibeles Dievs.
27.janvāris 2017, 9:51 Atbildēt
ccrusader
Reformācija ir spilgts, iespaidīgs sātana panākums izmantojot Baznīcas kalpu gļēvumu un nodevību. Nav lielākas katastrofas Baznīcas vēsturē, kuras sekas mūs ietekmē joprojām. Vatikāna 2.koncils bija pagrieziena punkts, kad šie postošie spēki ieguva "leģitīmu teorētisko bāzi" savam graujošajam darbam Baznīcas iekšienē.
Dārgie "liberālkatoļi", Nepievilieties, Dievs neļaujas apsmieties!(Gal 6:7). nav lielākas liekulības kā vāvuļošana par vienotību, tai vietā, lai lūgtos par atkritēju atgriešanos.
28.janvāris 2017, 11:04 Atbildēt
pprotestantu valstis attīstās
bet daži citi nekaunās parazitēt. Kā tā?
28.janvāris 2017, 16:20 Atbildēt
DDotošny
:))) Kā veicas Tālberga reklāmai? Rubeņa grāmatu labi izpērk?
30.janvāris 2017, 20:40 Atbildēt
sss
vai gan tas nolaadeetais stankeevics
4.februāris 2017, 19:39 Atbildēt
DDotošny
Komunisma tēvi...
4.februāris 2017, 23:18 Atbildēt
RRaimonds
Totāls sagrozījums, galvenais šķērslis vienotībai ir pāvesta institūts kā tāds, kamēr tas būs nekāka vienotība ir neiespējama, zivs pūst no galvas, no šīs instiūcijas arī visas maldu mācības tiek ražotas.
30.oktobris 2017, 9:56 Atbildēt