Komentāri / Ar budžetu. Bez morāles
 

9 komentāri

GGarJuris
Ja Hitlers un Ļeņins attiecībā uz Eiropas nākotni bija vizionāri, tad mūsdienu tehnodiplomāti ir pauninieki...krāmu pārdevēji-muldoņas.
Vai tiešām tas ir Eiropas attīstības vektors? Nemainīgs? Nemaināms?!
14.oktobris 2011, 12:54 Atbildēt
ZZirga spēks
E Z O T E R I K A...
14.oktobris 2011, 17:32 Atbildēt
aabsurds
Diemžēl, latvieši ir pielikuši savu roku, lai postu sētu visā Eiropā .
Nav noslēpums, ka uz Latviju tika aprobētas "regulētās demokrātijas" un tiesību samazināšanas metodes.
Dīvaini, bet latvieši paši pašrocīgi atteicās no savām sociālajām tiesībām, kādas ir citiem eiropiešiem.
Par to tika sarakstīta grāmata, cik latvieši drosmīgi un cēli. Un latviešus kā paraugu tagad rāda grieķiem, spāņiem un portugāliem ...
14.oktobris 2011, 20:27 Atbildēt
VVecmuižnieks
Tā gan, vispārējais trends, Viktor, ir noķerts - - Eiropas slimā zoba nervs ir atklāts, un zobs sāp, smeldzīgi, pretīgi. Tiešām, te ir runa par dīvainu solidaritāti mainstream politiskā un saimnieciskā kursa interesēs. Prieks, par tādu Eiropas līdzdomāšanu Tavā rakstā, kaut arī par daudz ko var diskutēt tālāk. Bet bieži vien tieši provincēs parādās visvērtīgākās domas, kuras palīdz atrast izeju krīzē, kuru neredz drudžaini darbīgajās metropolēs, kuru rokās ir sviras un kur šis rats tiek griezts, bet šoreiz un daudzreiz - - sviestā griezts. Eiropas ideja šobrīd ir sviestā, to saku, starp citu, kā pārlicināts eiropietis. Faktiski, nav īstas idejiskas opozīcijas šim mainstream virzienam, tā ir iznīcināta, nospiesta pagrīdē, nomīta dubļos par ekstrēmismu, breivikismu utt. Reāli. Piemēram, tikai mūsmājās kāds publicists var atļauties samērā pozītīvu citātu no "Mein Kampf" un vēl nākošajā dienā saukties par publicistu. Baismīgi? Jā, bet tā ir. Rakstīt godīgi, domājoši par Eiropas gaitām šobrīd Eiropas presē var tikai ar pseidonīmu, vai arī Latvijā, kur tikai retais tam dzīvo līdz un līdz ar to ir sarunu partneris. Nu, ko darīsim ar šo sāpošo zobu? Rausim? Pie šiem te lopu dakteriem iet negribās, vai ne? Situācija ir īstenībā ir vēl drūmāka. Jo Tevi, Tavu sāpi nesapratīs ne tikai latvju poltiskās domāšanās zemajās orbītās, bet arī Eiropā, kur, piedošanu, tomēr ir cits spriešanas līmenis par to visu. Vai nu ir jārauj tas zobs pašam vai arī jādzīvo ar sāpēm, kas ir smagi, neirotiski. Francija ar Vāciju šobrīd raujas vai pušu par flagmaņa lomu šim EŪ kuģim. Pirmā it īpaši ir par bezierunu federālisma palielināšanu. Bet Tu sakties, vēsturē: kur šis stils iesākas? Vai ne ar Franču Lielo revolūciju ar tās bravūrīgo materiālismu, vai ne ar traktātu "Cilvēks mašīna", ar sociālo determnismu, ar cilvēku attiecību prastu, seklu skaidrošanu (instrumentalizēšanu) vai ne ar šo "maucīgo" sekulārismu - marksisma priešteci, kas it kā pieteica prāta varu, bet tā bija vislielākā ielasmeita, jo ar atbrīvošanas lozungiem noveda cilvēkus vēl lielākā verdzībā nekā "tumšajos" viduslaikos. To īstenībā Luters domāja. Nevis būt neprātīgam, bet ļaut vaļu tāda veida domāšanai, kas visu reducē tikai uz materiālo bāzi. Šoreiz paldies par sakarīgo un visādā ziņā diskutējamo rakstu, ceru, ka to novērtēs, Servus!
14.oktobris 2011, 20:50 Atbildēt
VVecmuižnieks
*vismaz par Luteru ir jāizlabo kļūda iepriekšējā ierakstā, pareizi ir: "neļaut varu tāda veida domāšanai". Luters bija ar gaišu galvu: redzēja šo attīstību dažus gadsimtus pirms Franču revolūcijas.... un pirms ši paradigma kļuva par valdošo šobrīd....
14.oktobris 2011, 21:02 Atbildēt
rritdienis
Beidziet""gudri muldēt"ūn "ŗakties tālā pagātnē"".Būtu labāk pateikuši"ķā Eiropas valstu Savinībai Ekonomiski un politiski izdzīvot un noturētie pretī Amerikas un "Āzijas finansistu spiedienam.Domājiet par mazbērniem-kādā Eiropā dzīvos tie un kas paliks "aiz mums"".
15.oktobris 2011, 0:27 Atbildēt
vvaldis
Savienības noder "pret kaut ko". Visas citas degradē.
16.oktobris 2011, 8:46 Atbildēt
NNu viss!
Avotiņ, izkrāmējiet rakstāmgaldu Ar pirmdienu esat atlaists! Jūs domājat te ievazāt streipismu? Apnicis musu trubas rupors?
16.oktobris 2011, 10:07 Atbildēt
HHūte draugi
Tikai Hūte +SC mūs glābs.+Holšstgeina grupa + vēl tādus,kas atšķelsies !
Jāizbeidz nacionālie gājieni ! Vajag maizi !!!
Ventspils piemērs pamāca !
Igauņu Ilvess arīmūs pamāca-beidziet baiļoties no krieviem -viņiem ir savas problēmas-mēs esam ES sastāvā
Tauta- nāc pie prāta - visiem iedzīvotājiem ir kopēja interese-izdzīvot
17.oktobris 2011, 8:18 Atbildēt