Komentāri / Krievijas konvulsijas
 

47 komentāri

MMiera balodis
Interesanti , ka agresivās krievijas militaro budzetu ap 50 milijardi var salidzinat ar mieru mīloso asv un nato budzetu gandriz 1 trilijonu !!?
27.janvāris, 8:11 Atbildēt
dde Soto
nabaga fashistiskaa rašņa. Tik ljoti ierobezhotas iespeejas laupiit, slepkavot, izvarot un piegaaniit kaiminjzemes... Zheelums zhnjaudz sirdi...[ smiin ]
27.janvāris, 8:18 Atbildēt
AAha
Smirdīgais izdzimteni izlasi asv agresiju.
28.janvāris, 5:42 Atbildēt
KKrievija var
Putina valdīšanas laikā valsts budžets pieauga 22 reizes, militārie izdevumi 30 reižu (pērn Pentagons atzina, ka Krievija ir ASV šajā ziņā apsteigusi), IKP - 12 reižu, 18,5 reizes pieauga algas budžeta sektorā un 14 reižu vidējās pensijas
27.janvāris, 23:59 Atbildēt
RRaimonds
Trollīt de Soto ...izstāsti ...kā ir būt smirdīgam žīdalēnam? ....un ikdienā komentāros kurināt te naidu starp krieviem un latviešiem...?...)
27.janvāris, 23:55 Atbildēt
tto Raimonds
Kā būt visos caurumos sadista un pedofīla Putina izjātai visu nicināmai bidlai, kas kūda latviešus pret civilizētām nācijām?
28.janvāris, 17:41 Atbildēt
vvispār
Man liekas, ka vērtējumu par izmaiņām krievijā labāk var izskaidrot tādi godājami politologi, kā Piantkovskis, Ilarionovs, arī Kasjanovs un Gudkovi, nevis kaut kādi raksta autora čomi no padomju laikiem.
27.janvāris, 8:19 Atbildēt
FFēlis
Točna. Lasu un kaut kā nepielec, kāpēc cienījams žurnālists tā degradējas. Nekādas analītikas. Vieni bla bla bla.
27.janvāris, 10:14 Atbildēt
KKrievija var
Putina valdīšanas laikā valsts budžets pieauga 22 reizes, militārie izdevumi 30 reižu (pērn Pentagons atzina, ka Krievija ir ASV šajā ziņā apsteigusi), IKP - 12 reižu, 18,5 reizes pieauga algas budžeta sektorā un 14 reižu vidējās pensijas
28.janvāris, 0:00 Atbildēt
ttiešām
Ko var muļķības muldēt!
27.janvāris, 8:38 Atbildēt
ŠŠoreiz
Šoreiz Avotiņš noļurināja ne šo, ne to! Kopumā Krievija ir pietiekoši varena un pašpietiekoša, ASV raustās. Latvijai Krievija tomēr ir kaimiņs un jāmeklē sadarbības iespējas
27.janvāris, 8:55 Atbildēt
dde Soto
Ljoti varena un pashpietiekosha ! Rashnjas devums pasaules ekonomikaa ir apmeeram 1,4%. Pati ekonomika Spaanijas ekonomikas apmeeraa, rubulis tualetes papiira veertiibaa, pati savu tautu nespeej pabarot un 70% no budzeta ienjeemumiem sastaada tikai no vienas pashas Eiropas sanjemtaa nauda par gaazi. Videejaa alga zemaaka nekaa Kjiinaa un pensiju uzkraajumk izzagti. Pat no olimpiskaas kustiibas patriekta. Dizhena un varena valsts ! -smiin-
27.janvāris, 9:20 Atbildēt
nne tikai
No Burjatijas, lai nenomirtu badā, Krievijas skolotāji brauc peļņā uz Mongoliju.
28.janvāris, 21:02 Atbildēt
RRaimonds
Trollīt de Soto ...izstāsti ...kā ir būt smirdīgam žīdalēnam? ....un ikdienā komentāros kurināt te naidu starp krieviem un latviešiem...?...)
27.janvāris, 23:55 Atbildēt
RReplika
Jā, Eiropas Savienībā katra lielākā dalībvalsts ir ekonomiski un militāri varenāka par krievijasfederāciju. Un ar ASV varenību vai ķīnijas milzīgo iedzīvotāju skaitu, krieviju vispār nav pat vērts mēģināt salīdzināt.
27.janvāris, 10:59 Atbildēt
tto Šoreiz
Fašistisko lopu bidlostāna ir iegājušu savas agonijas izšķirošā fāzē un krievu pasaules problēma var tik atrisināta vistuvākā laikā.
28.janvāris, 17:43 Atbildēt
hha ha
ja rakstiet A, rakstiet arī B, cik reizes kopš 1999.gada ir pieaudzis latvijas valsts budžets,cik reizes ir pieaudzis IKP,cik reizes ir pieaugusi vidējā alga un cik reizes ir pieaugusi pensija,šie cipari varētu būt latvijai šoķējoši.
27.janvāris, 9:36 Atbildēt
HHi hi hi
....cik reizes pieaudzis ārejais parāds , cik simti tūkstoši darba un vairoties spējigo aizbeguši no latvijas ,cik okupantu bradā tēvu zemi un apmīž mildu ...
27.janvāris, 9:54 Atbildēt
SShadowVoice
Ugu... varbūt parunāsim arī par bērna piedzimšanas pabalstiem?
Parunāsim par biznesa vides aktivitāti un dzīvelīgumu? Par to, ka ASV pesionāru fondi investē Krievijā, nevis Latvijā ;-)
27.janvāris, 10:35 Atbildēt
DDāvis
Šoreiz Avotiņš ir nepārdomājis un pasteidzies. Nav pateikts nekas . Problēma nav pat Krievijas iekšējā un ārējā politika. Jautājums ir Trampa bezizmēra vēlme iekļaut Krieviju Rietumu sistēmā un ar to rokām nodrošināt cīņu ar Ķīnu ,ar Āziju kopumā ,jo tieši no turienes nāk visas briesmas. Āzijas IKP jau šobrīd ir lielāks par ES un ASV kopējo IKP . Tajā pat laikā Krievijas kodolarsenāls ir tik milzīgs ,ka spēj uzspridzināt pasauli . Un ir svarīgi apzināties ,ka mūsdienu Krievijas veidolu ekonomikā nosaka 2 pamatelementi ,apmēram 110 miljardieru pārvaldīta civilā ekonomika un valsts militāri -rūpnieciskais komplekss. Tieši 500 milzīgās Piemaskavas privātmājās , šīs jaunās elites spriestais ( pagaidām čukstētais ) visvairāk uztrauc Kremli . Un ,ja par Maskavas dīvainībām ,tad pagājušās nedēļas nogales viņu TV diskusijās skanēja cilvēkēdāju uzbrukumi Polijai ,Baltijai un Lietuvai un Latvijai īpaši . Melu izkaukšanai bija sasaukti ,nezinu kāpēc ,pārsvarā Maskavā dzīvojošie armēņu izcelsmes jaunie Krievijas cildinātāji .
27.janvāris, 10:03 Atbildēt
IInta
Pirmās prioritātes kaimiņzemes jaunajā valdībā:
youtu.be/r2vUHC2KaPI
(Aktivitātes - tās dāmas ex-SU atjaunošanā - to viedokli var arī mierīgi izlaist…
Zeļenskim un Putinam & co Izraēlā tās bija pavisam citas... un citas tautas labā vien arī.)
27.janvāris, 10:06 Atbildēt
RReplika
"Konvulsijas" rausta krieviju pirms katras sabrukšanas. Tas nav nekas neparasts.
Jautājums vienīgi par to, cik ilgs un iznīcinošs būs pilsoņu karš krievijā, pirms tā sabruks pilnīgi un galīgi?
27.janvāris, 10:54 Atbildēt
SSlaviks
Ja tu vel ar faktiem pieraditu Krievijas sabruksanas pazimes! Bet ta karteja ateja zem segvarda replika.
Pilsonu kars? Sabruks pilnigi un galigi?
Nu totala ateja, replika, tavs iq tik vien ir spejigs?
27.janvāris, 22:54 Atbildēt
RReplika
Kad bruka krievijas impērija, iedzīvotāji sadalījās divās komandās - sarkanie un baltie.
Baltie (baltgvardi), bija cara armijas elitārās armijas vienības un buržuji, kuri cīnījās par impērijas glābšanu, bet sarkanie, ar boļševikiem un ļēņinu priekšgalā, par sabrukumu un darbaļaudīm. Ar latviešu sarkano strēlnieku atbalstu, baltgvardi tika pilnībā sakauti un krievijas impērija galīgi sabruka. Bet tas bija ilgs un asiņains pilsoņu karš, kas prasīja vairāk civiliedzīvotāju nāves, nekā lielai tēvijas karš.
28.janvāris, 10:45 Atbildēt
RReplika
Arī tad, kad bruka CCCP, krievijā izcēlās ilgi un asiņaini pilsoņu kari. Moldāvija sadalījās Piedņestrā, Azerbaidžāna Karabahā utt. Ilgi pretojās čečeņi, bet kopumā karš Kaukāzā vēl nav beidzies joprojām.
28.janvāris, 10:49 Atbildēt
RReplika
Tagad situācija krievijā ir vēl smagāka, nekā impērijas vai CCCP laikā. Ne jau par labu darbu tika gāzta valdība un notiek daudzu ietekmīgu cilvēku noņemšana. Tagad krievijai ir sankcijas no visas pasaules, gāzes eksporta krahs un NATO pie pašām robežām pa visu perimetru. Un nespējīgs vecs vīrs pie valsts vadības stūres.
28.janvāris, 10:53 Atbildēt
ttā jau
surkovs čēčens ( no teroristu grupas), lavrovs ne krievs, koba, ļeņins.............kad viņiem būs SAVA valdība?????????????
27.janvāris, 11:33 Atbildēt
ttā jau
protams, tiem vajag krievijas nelaimes.........bet , ja krieviem tas patīk un viņu baznīca atbalsta, kā mēs varam palīdzēt
27.janvāris, 11:34 Atbildēt
aaivarsz
Viktor,Viktor ! Šoreiz TU ,gribēdams "iepeldēt dziļākos ūdeņos", esi UZSĒDIES UZ SĒKĻA ! Piesaukt šos te "augšupejošos "statistikas datus??? - tas ir tas pats ,kas ar to pacientu "vidējo temperatūŗu" slimnīcās. Nebiedē mūs ar "plaukstošo Krieviju"! Viņa plaukst tikai EKSTRĒMISMĀ - AGRESORISMĀ,MELOS ,IZDARĪTO NOZIEGUMU NOLIEGŠANĀ,VĒSTURES PĀRRAKSTĪŠANĀ( un to dara tieši "pats putins"!) u.t.t. Sadarboties ar NOZIEDZNIEKU??? tikai tad ,kad tas tiks "neitralizēts" kā citi noziedznieki,runāsim par sadarbību.
27.janvāris, 11:43 Atbildēt
vviktors avotins
Skatos, ka arī te starp komentētājiem visai daudz šmurguļu, kuriem labpatīk iestrēgt, labi ja 1999.-2003. gada Krrievijas realitātē. Diemžēl arī daži te piesauktie tā saucamie analītiķi uzskata par labāku izpatikt Eiropai (sankciju stereotipam) nekā kritiski vērtēt realitāti. Bet - Krievija mainās. Jā, es te vēl neveicu pienācīgu šo izmaiņu analīzi, bet šoreiz tik vien kā brīdinu - ja mēs (!!!) to savlaicigi un pienācīgi neveiksim, tas var izrādīties bīstami Latvijai.
27.janvāris, 11:52 Atbildēt
SSlaviks
Pamazam ari Eiropas vadosas valstis sak izprast, ka nacionalas intereses tomer ir svarigakas par bezierunu paklausanos asv uzspiestajai politikai attieciba uz KF. Attieksme pret KF mainas, vai LV to var atlauties ar levitiem, rinkiem un kariniem?
27.janvāris, 22:58 Atbildēt
NNejēga
Kamēr resnais tievēs, kalsnais jau sen būs atdevis galus.
27.janvāris, 12:49 Atbildēt
ssēlis
Tikai pilnīgi galvā izjāti nacionāli plānprātiņi neredz ,kas notiek austrumos, jāsāk jau gatavot jauns kirhenšteins , ko sūtīt uz Maskavu pēc maizes un sāls!
27.janvāris, 13:20 Atbildēt
tto sēlis
Lai pietiek patronu, kad bidlas no bada un Pilsoņu vai Klanu karu pārņemtās Krievijas lauzīsies uz paēdušo Eiropu!
28.janvāris, 20:52 Atbildēt
hhi hi
Galvenais,ka Konstitūcijā būs beidzot,tādiem jakovļeviem ieviestās,izsvītrotas un "pasūtītas" tā saucamās eiropas "vērtības" ar savu liberālismu,līdz "tiesām".Atradušies "tiesneši".KRIEVIJA MAINĀS,BEIDZOT.
27.janvāris, 13:54 Atbildēt
aatmiņas
kaut kad sen dzirdēts un jau piemirsts par trūdošo kapitālismu, kas vēl aizvien nav satrūdējis. Domāju, ka Krievijas konvulsijas ir no tās pašas sērijas - raustās, raustās, bet nemirst un kļūst stiprāka.
27.janvāris, 13:58 Atbildēt
ssīlis
Konvulsijās raustās pastaldaunija, tas redzams jebkuram normālam cilvēkam un skaudīgi lūr austrumu virzienā , cenšoties apriet veiksmīgo kaimiņu!
27.janvāris, 14:30 Atbildēt
tto sīlis
No smirdīgas lapķjas, partjankas un blusu pilnas pufaikas "pastaldaunija" skan kā uzslava. Ko tad tu, Šarikof Poļigraf Poļigrafovič skaudīgi lūri austrumu virzienā, bet smirdi nīstā Eiropā?
28.janvāris, 17:51 Atbildēt
IInta
27.janvāris, 15:00 Atbildēt
NNav profesionāli
izmantot personīgo pieredzi kā argumentu medijos. Mājās, pie virtuves galda, gan to var darīt.
27.janvāris, 15:14 Atbildēt
AArnis ET
Rakstā nav patiesas analītikas, piem., nav datu par Krievijas iedzīvotāju reālo ienākumu izmaiņām pēdējo 6 gadu laikā. Turklāt, Krievija ir bijusi agresīva pret kaimiņvalstīm visā pastāvēšanas laikā, neatkarīgi no valdnieka. Agresīvās tieksmes samazinājās tikai periodos, kad bija jālūdz pārtiku no pasaules valstīm, piem., 19. gs. beigās, pēc 1917.gada boļševiku apvērsuma, 2.pasaules kara laikā, 20. gs. 90-tajos.
27.janvāris, 16:51 Atbildēt
ttā ir
Гордон и путин-спор о блокаде Лкнинграда.....you tube
27.janvāris, 21:12 Atbildēt