Komentāri / Kas patlaban ir Latvijas varas kopums? Mēslu čupa?
 

76 komentāri

RRuņģis
Kāda vēl krievu kopiena? Mazajā Lavijā ir jābūt vienotam veidojumam, tautai jeb nācijai. Te nav vietas nekādam valsti graujošam salašņu baram, vienalga uz kādiem nosacījumiem viņi nodalās.
16.janvāris, 8:08 Atbildēt
NNolemtā latvija
Nemuldi ! Tu domā ka valdiba un saima sēž muļķi ka viņi nezina kāpec latvija velk ukrainas un citus krievus ,pa naktim ieved islamistu salašņas , ka veicina darba spejīgo pastalnidku begsanu no latvijas ?
16.janvāris, 8:14 Atbildēt
KKo tu Viktor ievēleji tas ari ir
Ja kads sauc varu par meslu čupu ,tad MESLU ČUPA IR VIŅŠ PATS.
jo neviens pie varas netiek tapat vien ,TAUTA VIŅUS IR IEBALSOJUSI.
acimredzot to arī eletorats gribēja
16.janvāris, 9:12 Atbildēt
DDadzis
Ko Tauta ievēlēja ,tie netika valdībā.Valdību sastādīja nez no kurienes izvilktais kariņš ieliekot par ministriem izsvilptos Vienotības salašņas.No mēslu čupas ir labums,bet no šiem atkritumiem ir tikai sliktums.
16.janvāris, 10:01 Atbildēt
nnu bet
Ja tu savēli klaunus, kas pat veldību izveidot nespēj, tu domā, ka viņi spēs valsti vadīt?
16.janvāris, 11:32 Atbildēt
RReplika
Vai tad maz pārkrievojušos cilvēku? It kā raksta latviski latviešu avīzei, bet domā krieviski un tikai par puķinu.
16.janvāris, 9:28 Atbildēt
RReplikai
Nemuldi nu
16.janvāris, 20:12 Atbildēt
ffakts
Kas patlaban ir NRA? Mēslu čupa?
16.janvāris, 14:06 Atbildēt
ffaktam šmaktam
Jā, jā - čupa ir fakts, pilnīgi no zelta :)
16.janvāris, 20:17 Atbildēt
ddiemžēl
...varbūt drīz nebūs nekas....
16.janvāris, 15:22 Atbildēt
KKampējs
Pilnibā piekritu ! Tada tauta kā latvāņi nav pelnijuši savu valsti ,viņuem labak patik ka vinus komande sudu čupas kuru dievs ir tuplis un nauda !
16.janvāris, 8:10 Atbildēt
dde Soto
klua pufaik, kas jums ir ar tiem tuupljiem >? Pie katras iespeejas par to vien. Ko ar jums suteneri trollu fermaas dara ?
16.janvāris, 8:21 Atbildēt
BBet paši mēs vinus ievelejām
Arī pamulkais komentaru sacerētajs tur pielika savu balsi
16.janvāris, 9:13 Atbildēt
rrekur
Rupji runā tas Avotiņš. Angļu diplomāts teeiktu, ka tas ir- " pikanti smaržojošs uzkalniņš uz, kura ērti iekārtojies Līdztautietis".
16.janvāris, 8:19 Atbildēt
EEzis UK
Ja valsti komandē "partijas",kas visas bez izņēmumiem ir kompartijas frakcijas,bez mazākās atbildības par to ko dara,tad pilsonis parastais neko izmainīt šajā čupā nevar. Sarkanais mēris ir atkaŗtojis sistēmu ,kur vara izmanto iedzīvotājus par to neatbildot,jā naf sibīrijas un vari vaukšķēt,bet komunistu karavāna iet tālāk.Bez deputātu piesaistīšanas pie vēlētājiem ar iespēju atsaukt,viņi kalpos kā tagad ,tiem ekonomiskajiem grupējumiem ,kas viņus vada.Jo kā var būt "neatkarīgais deputāts"?
16.janvāris, 9:15 Atbildēt
bbrīvais radikālis
Tu apgalvo, ka Kariņš ir amurikāņu komūnists?
16.janvāris, 23:01 Atbildēt
vvispār
..."Ja krievu kopiena gribēs saglabāties kā nopietns politisks spēks"... Var redzēt, ka Avotiņš ļoti uztraucas par krievu "kopienu" un tās līderiem, bet pārējie ir mēslu čupa. Atgādina krievu putina aforismu: mēs, kā mocekļi nokļūsim paradīzē, bet viņi vienkārši nosprāgs.
16.janvāris, 8:33 Atbildēt
mmāris avotiņš
Visa pamatā ir primāta alkatība. Politiķi. Tie nedaudzie, kas nešiverē korupcijas tīklos, kur ir jūsu balsis? Verdziskas bailes, nolemtība stagnācijai u.c. Jums taču ir bērni, radinieki, kuriem jādzīvo šajā bezcerību zemē....
marisavotins@inbox.lv
16.janvāris, 8:37 Atbildēt
dde Soto
preciizi par rašņu !+++
16.janvāris, 8:39 Atbildēt
ppjanku Janka
Labi teikts! de soto ir smirdīgs sū@s.
16.janvāris, 9:00 Atbildēt
ppirdiens
Lūk, šis cilvēks bija klāt Tautas frontes laikā pie valsts izveides šūpuļa. Un bija viens no tiem, kuri savas mazdūšības un neprasmes reāli neko darīt dēļ iegrūda valsti Godmaņa, Šķēles un Lemberga rokās.
16.janvāris, 8:42 Atbildēt
UUn tagad vinam skauž
Tadēļ ari rsksta mulkības
16.janvāris, 9:14 Atbildēt
XXXL
PATS ESI ĪSTA MĒSLU ČUPA KOMJAUNIETIS UN STUKAČŠ.
16.janvāris, 8:48 Atbildēt
mmans vārds
Jāprecizē! Tā mēslu čupa valdošā koalīcija...
16.janvāris, 9:09 Atbildēt
TTavs stulbais vārds
Nu kadu tu maceji iebalsot ,tāda ari ir
16.janvāris, 9:15 Atbildēt
TTavām stulbajam vārdam
Un ko Tu pats mācēji, prātvēder? :)
16.janvāris, 20:21 Atbildēt
RReplika
Žurnālists, kurš "ik nedēļu visai daudz laika pavadījis ar visdažādākajiem krievu cilvēkiem" brīnās, ka latvieši laukos nav atsaucīgi ar saskaņu pārņemtās Rīgas glābšanā.
16.janvāris, 9:23 Atbildēt
RRuta
Ko tad vēlētāji var darīt? Saeimas atlaišanu nav iespējams panākt, jo tādi likumi. Iziet ielās neesam spējīgi, un arī tas nelīdz. Iebetonējusies mūsu vara uz laiku laikiem.
16.janvāris, 9:31 Atbildēt
vvispār
Jautā raksta autoram. Viņš tev visu sagremos un ieliks mutē, lai pašai nav velti galvu jālauza. Ja valdībā būtu ZZS, tad visa propagandistu sleja rakstītu cita veida viedokļus.
16.janvāris, 11:22 Atbildēt
MMurrey
[Saeimas atlaišanu nav iespējams panākt, jo tādi likumi]
Ir iespējams, Tikai būtu jāpieiet pie datora un jāparakstās. Un to vēlētāji VAR darīt. Nez' kādēļ nedara. Ruta, vai jūs jau parakstījāties?
16.janvāris, 13:44 Atbildēt
RRuta
Man nav internetbankas.
16.janvāris, 14:53 Atbildēt
RRuta
Aizgāju uz pašvaldību parakstities par Saeimas atlaišanas ierosināšanu. Tur neko nezina. Beigās noskaidroja, ka man ar to parakstīto dokumentu jādodas uz Rīgu nodot iniciatoriem. Tas nav iespējams.
16.janvāris, 14:59 Atbildēt
MMurrey
Žēl un jocīgi, ka nav internetbankas, ja jau ir datorprasme komentēt. Kā notiek pašvaldībās, nezinu, iespējams, ka par viņu "nezināšanu" var sūdzēties CVK. Jebkurā gadījumā viņiem vajadzētu varēt apstiprināt jūsu parakstu un nosūtīt iniciatoriem vajadzētu varēt ar ierakstītu vēstuli (kas par organizāciju, var atrast CVK mājas lapā un adresi pēc tam kaut vai ar gugli). Ķēpīgi, bet ne neiespējami. Tiem, kuri 30 gadus atpakaļ gāja uz barikādēm, arī nebija viegli un viņiem varēja arī gadītīes, ka jāzaudē dzīvība. Jums tas nedraud. Starp citu, kas tā bija par pašvaldību?
17.janvāris, 14:00 Atbildēt
aaaa
Latvijas valsts demokrātiskās varas saiešana mēslu čupā ir neatgriezeniska un ir laba augsne diktatūras izaugsmei.
16.janvāris, 9:36 Atbildēt
ZZane
Skarbi teikts, Avotiņ, skarbi. Acīm redzot- kā maizi ēd, tā jāizpaužas
16.janvāris, 9:52 Atbildēt
aaaa
Neviena Saeima te nekā vairs nevar neko izdarīt ar administratīvās inteliģences valdošo patvaļu, jo pati tāda ir. Tikai (labais) diktators, diktators kas sev atbalstu rod nevis administratīvajā inteliģencē bet gan praktiskajā inteliģencē un darba darītājos, tāds diktators kas iestājas par pelnītājiem nevis tērētājiem, tikai tāds diktators te vēl ko var pagriezt uz labu. Tādu diktatoru studijā!
16.janvāris, 9:56 Atbildēt
MMurrey
Nupat pēdējās vēlēšanās tādus (labos) diktatorus savēlēja... Saeima nevarēs izdarīt tikmēr, kamēr mēs gan varēsim iebalsot Rīgu "Monopola" lauciņā, sanest ar rokām zemi likteņdārzam, bet parakstīties pietiekamā skaitā par Saeimas atlaišanu nespēsim.
17.janvāris, 14:06 Atbildēt
vviktors avotins
Protams, mans gabaliņš ir savā ziņā provokatīvs. Kartējo reizi vēlējos pārbaudīt (un arī turpmāk vēlēšos) parbaudīt jūsu (komentētāju) spēju nevis tik vien kā apsaukāties bet daudzmaz kritiski, saturīgi, analītiski spriest par rakstītā saturu. Diemžēl, vairums to nespēj.
16.janvāris, 10:02 Atbildēt
VVoofvoof
autora domu gajiens metajas pa nesaistitām tēmām kā šizofrēniķim saasinājuma brīdī.
Var just to bla-bla, ko piekopj arī Lembergs.
Divains raksts. Pseidointelektuāls.
16.janvāris, 10:11 Atbildēt
vvauvauvam
Da ko neriesi, vova!
16.janvāris, 20:23 Atbildēt
KKā tad ir?
Klausīsi-cietumā tiksi,neklausīsi-ārā netiksi.Par ko ir šis sakāmais?Par pavadoni,kurš var visus ievest apmaldīšanā,bet pavadonis ir vienīgais,kas arī var savu kļūdu izlabot un visus atkal izvest ārā no apmaldīšanās.Mehāniķis kļūdās mašīnu remontējot,bet viņš ir vienīgais,kas zin un tomēr var saremontēt.Tad kāda ir Latvijas valsts vadība,vienīgā zinošā,kam var tikai vienīgi uzticēties?
16.janvāris, 10:37 Atbildēt
EEzim UK
lielākais sarkanais mēris ir šantāžisti JKP
16.janvāris, 11:17 Atbildēt
uutt
Kā teica lielā mēslu vabole mazajai mēslu vabolei, tā ir mūsu dzimtene un citas mums nav.
16.janvāris, 12:00 Atbildēt
rrekur
Cilvēkus var dalīt latviešu un krievu kopienās tikai valodas un kultūras aspektā. Dalīšana politiskajās kopienās ir bezperspektīva un ved uz nekurieni. Tāpēc arī nav nekādu pozitīvu ekonomisku un politisku sasniegumu. Visa politiskā enerģija tiek veltīta lai viena kopiena grauztu otru un attīstībai spēka pāri nepaliek. Bet tagad par nākotni- pilnīgi nekas neliecina, ka tuvākajos 10-15 gados, kaut kas varētu mainīties. Nākošās 3 Saemas būs tieši tādas pašas kā šī. Kaut kas var mainīties tikai lielu globālu notikumu vai krīžu iespaidā. Bet tas ir pilnīgi neparedzami.
16.janvāris, 12:15 Atbildēt
EESMAIJA
Tie, kas gāja uz barikādēm pirms 30 gadiem lielākā daļa vairs nebūs kaut kam paceļami, turklāt, cik to vairs palicis? Simti tūkstoši, vēl spēku gados, savu protestu pauduši, pametot šo valsti. Tautas gribas izpausme - referendumi ir padarīti neiespējumi. Teju vai visā lauku teritorijā vēl palikušie - ne viņi zin, kur iet, ne arī var aiziet, ne kā var nodot savu balsi... viņiem viss ir zudis, tajā skaitā interese par dzīvi. Vēlēšanu likums, tāds, kāds tas ir tagad, nodrošina esošā ilgmūžību - vieni aiziet, vietā nāk tieši tādi paši, kuriem ne gribas, ne prāta, ne zināšanu, ne sirdsgudrības, ne interese par valsti un tās iedzīvotājiem. Ar atsevišķiem izņēmumiem, kuri tiek nīcināti, pazemoti un norakti.
Prezidents? Nu, nevajag... Mums tāda nav! Ir pārdesmit cilvēku sarunāts - vārda tiešā nozīmē - uz noteikumiem - roka roku mazgās, abas baltas. Ne tauta viņu vēlējusi, ne tautai viņš kalpos. Nepajautājot tautai - vai drīkst, viņš pagrābj miljonus un pasniedz saviem vēlētājiem pateicības aploksnīti. Tieši šo praksi viņš iesaka arī mediķiem, lai viņi pārstātu īdēt pēc normālas dzīves... aploksnītes - tās strādā. Un naivi ir runāt, ka tauta nespēj vai negrib piedāvāt kaut ko šīs konstrukcijas maiņai. Tad kam ir vajadzīgi tie n-tie padomnieki ar superlepnām algām? Vai tiem nekāda piedāvājuma nav? Un, ja arī spētu - viņš ir nācis ne kalpot tautai, bet tiem, kas darbojas PRET tautu. Un to viņš arī dara! Ar apbrīnojamu cinismu, apkaunojot to augsto amatu, kurā viņu iesēdināja tie nedaudzie, kurus Avotiņa kungs precīzi šajā rakstā ir noraksturojis,
Vēl turpināšu savas domas par ,, krievu kopienu"
16.janvāris, 12:18 Atbildēt
EESMAIJA
Paturpināšu - nebiju izlasījusi iepriekšējos komentārus un tur patiesībā jau manas domas ir izteiktas. Par kopienām. Reālajā dzīvē tādu krasu robežu starp tā saucamām kopienām nav. To parāda arī tas, ka daudzi latvieši ir ar krieviskiem uzvārdiem un otrādi.Nekad nav novērots pastāvošs naids starp tautībām reālajā dzīvē un par Ušakovu, tāpat Saskaņu balsoja gan - gan.
Te kāds min ticību, kas sadala cilvēkus Bet Latvieši paši taču arī dalās katoļos un luterāņos, ne mazums latvieši ir arī pareizticīgie. Tas robežas nenovelk. Mana māte un tēvs bija katrs no savas ticības nācis, arī mēs ar vīru katrs bijām savā ticībā. Nekādas problēmas tas neradīja
Robežas starp kopienām ir novilkuši politiķi, lai rīdītu vienu pret otru, jo par visu vairāk viņi bīstas no saliedētas sabiedrības. Tai pašā laikā taču nav dzirdēts, ka viena kopiena apsmietu un noniecinātu citu tautu kopienas, kas katra bagātu dara Latviju ar savu kultūru, tradīcijām un vēsturi, vieniem otrus nebūt netraucējot. Jebkuram dārgakmenim ir daudzas šķautnes, kas katra zibsnī citādi un tādēļ tas jau arī ir DĀRGAKMENIS. Tikai skumji, ka politiķiem tas nepatīkami dzeļ acīs.
16.janvāris, 15:11 Atbildēt