Komentāri / Kā tikt laukā no purva?
 

41 komentāri

ookey
"Grifs, tāpat kā Maitu Lija,"=Saeimas valdošā koalīcija!!!
2.janvāris, 8:51 Atbildēt
ssēlis
Pareizi autors raksta, man personīgi,jau sen likās, ka tās, pret oligarhiem ķērcošās sorosītu žurkas, kas brēca par valsts varas nozagšanu , tagad pašas to veiksmīgi izdarījušas kopā ar NA plānprātiņiem un pārējiem koalīcijas nespējniekiem!
2.janvāris, 8:51 Atbildēt
KKucīte
Vispirms jau jāmaina Satversme lai nepieļautu ka brīvas latvijas augstakos amatos , premjers un prezidents atrastos svesu valstu pilsoni kuri tai zvērejuši uzticibu un darbibu tās labā , latvijā šajos amatos drikst atrastues tikai latvijas pilsoņi un tikai latvijas kas dzīvos un mirs kopā ar to pat ja puteņa kavalerija atbrivos latviju !
2.janvāris, 8:55 Atbildēt
SShadowVoice
1. To nepieļaus Latvijas patiesie saimnieki - ASV;
2. Tam būtu nepieciešams grozīt Satversmi - to arī bez ASV komandas nedrīkst darīt.
3.janvāris, 10:43 Atbildēt
ccoco
Koalīcijai tā gribas iznīdēt latviešu tautu, atņemot tai medicīnu, izglītību, apkraujot ar nodokļiem un sodiem, ka ne mirkli nerodas šaubas, ka to vada idioti un pederasti, kas zāģē zaru uz kura paši sēž!
2.janvāris, 9:06 Atbildēt
VVāle
Domāju, ka zāģē tikai to zaru uz kura sēžam mēs ar Tevi. Jo dienas, jo skaidrāka nojausma par to, ka šis mušu kāpuru midzenis koalīcija, dlepus gatavo pēdējo triecienu Latvijas Valstij un tautai. Nepaspēsim vēl atlaist šos parazītus, kad ar starptautiskām gavilēm fonā Latvijas robežas būs vaļā visu zemju un dažādu tautību proletāriešiem un bērniem. Nodevēju ceļojuma uz ASV patiesais mērķis un uzdevums bija cits. Lembergs vien lētai vīģes lapai. Premjers melo un pūš miglu, prezidents ir gļēvulis. Saeima jāatlaiž!
2.janvāris, 10:55 Atbildēt
EEzis UK
Kamēr mums būs padomju valsts,kur samainīts tikai karogs ,himna un nauda,bet tie kas tribīnēs solīja mums komjunizmu ,tagad māca kapitalismu ,paši sagrābjot trekn;akos kumosus,nekas nemainīsies. Latvijā iedzīvotāji joprojām ir valstij,nevis valsts iedzīvotājiem. Tas attiecas uz skaitu 326 000 valsts sektorā(bet tikai 100 T skolotāji ,ārsti,valsts uzņēmumos strādājošie) ,attiecas uz algām,kas nav piesaistītas minimālajai valstī,tas attiecas uz visaļautību un nesodamību.Komunisti nebija atbildīgi par kolabrocionismu un arī partijas nav NEKĀDI atbildīgas vēlētāju priekšā,esmu ievēlēts daru ko gribu,pēc manis ūdens plūdi.
2.janvāris, 10:04 Atbildēt
nnevajag
Ir iespēja uzturēt šādas unikālas un izcilas makašānu skoleles pašiem. Lūdzu, izveidojiet uz reorganizētās skolas bāzes privātskolu un uz priekšu. Tas nevienam netiek liegts. Prasīt, lai valsts tādas uztur 10 km (un reizēm pat mazāk, gadās, ka tikai 4 km attālumā ir 2 pustukšas skoleles) atālumā citu no citas ar 5 bērniem klasītē, ir perversi.
2.janvāris, 10:15 Atbildēt
NNu nevajag
Pirms muldi, painteresējies, par ko muldi!
2.janvāris, 10:51 Atbildēt
kkraņa
tu esi klīniska pamuļķe. Makašānu skolā (skolelē, kā tu saki) ir 160 skolēni, tajā ir pilns klašu komplekts, un šī skola atrodas 5km no Rēzeknes. tā ka perversa esi tu. pirms kaut ko pļerkstēt, varbūt uzzini faktus.
2.janvāris, 13:31 Atbildēt
AAttopieties
No tās Makašānu skoleles līdz Rēzeknei ir 10 km. Rīgā bērni nereti tālāk uz centru uz skolu brauc, jo rajončika skola pārāk krimināla. Beidziet gaudot. Nevienam nav vajadzīgas pustukšas skolas 10 km attālumā no pilsētas! Tās ir vajadzīgas tikai pensionāriem, ko pagaudot, ka vairs nav un nebūs.
2.janvāris, 10:18 Atbildēt
kkraņa
ej taču tu dirst, stulbene. neatkārtojies!
2.janvāris, 13:32 Atbildēt
IImants
Paldies Viktoram Avotiņam, tik svarīga tema, kas simtreiz svarīgāka par "okupācijas noliegšanau'" , bet te nav un nebūs aizstāvju no čekistiskā tipa partijām, kā NA. It kā tās uzstājas pret okupācijas tendencēm, bet patiesībā grauj latvietību, lai iegūtu balsis, tiktu pie varas un neko nedarītu, lai neļautu niznīcināt izglītību laukos, kur tā labi darbojas un saglabā tautas tradīcijas un vērtības. Te nebūs arī urbanoviču Saskaņas, kas valda Rēzeknē, lai pateiktu - nē skolas iznīcināšanai. Nav manīts, ka šis partijas aizstāvetu īstas tautas vērtības, izņemot kariņu celšau. Un kur ir citas "taisnības "partijas?
2.janvāris, 10:24 Atbildēt
JJozis
Nav skaidrs, kā nepārtraukti pamazām laukos visu likvidējot ir iespējams panākt attīstību? Tur jau vairs nav kam attīstīties!!!
Tātad valsts regress turpinās, iedzīvotāji mūk, tikai nav saprotams ko īsti par šādu ''attīstību'' domā paši ''attīstītāji'' ?
2.janvāris, 10:27 Atbildēt
ppatiesībā
Latvijas laukus ir iztukšojusi: 1) kontracepcija; 2) emigrācija. Kuru aizliegsim? Abas? Gribam atkal tās kuplās, nabadzīgās Latgales ģimenes ar 10 neēdušiem noplukušiem bērneļiem katrā? Un ko viņi izauguši darīs? Rukās ar kapli un lāpstu naturālajā saimniecībā un vairosies kā pirms 100 gadiem? Redz, cilvēki vairs tā negrib. Viņi grib 1 vai 2 bērnus, darbu, par ko adekvāti maksā... Tāpēc vairs nav vajadzīgas tās skolas, ko izveidoja Latgalē pirms 100 un vairāk gadiem, kad tur 5 apkārtējās mājas bija pilnu tādu skoleli piedzemdējušas, jo reti kurai Latgales sievai vispār iznāca vairāk par pāris mēnešreizēm mūžā piedzīvot: bija mūžīgi stāvoklī vai tikko dzemdējusi.
2.janvāris, 11:12 Atbildēt
ppatiesībāi
Te nu tu esi, neokomunistiskā "patiesība"?! Tu šobrīd esi pie varas visā ES, neglābjami, atlīdi arī uz Latvijas pilsētām un laukiem. Vienīgais, kas tev prātā un spējā ir nauda, dalīta ar kutēšanu tavā kājstarpē. Tu smacē, saindē, iznīdē visu, kas vērts un tāds bijis cilvēces pastāvēšanas gaitā, tostarp arī grūtumus, cīņas, atskārsmes, mīlestību un pašu cilvēku, sākot ar morāli un tautu. Tavā galvā pelēkās vielas atlicies vien nedaudziem šļācieniem lejasgalā, un tad, lai kaut plūdi. Labklājības idejas izauklēta komunistu mauka ar atkailināti fašistiskiem jutekļiem, tu esi pie varas manā Latvijā. Es tevi nesaucu un negribu! Tev būs jāiznikst pirms nebūs manis!
2.janvāris, 12:29 Atbildēt
TTĀ IR
Likvidēt visas Bandas kas pārvalda Valsti.K.Ulmanis Parādija Kā Jāvada Valsts. Tāpēc
no vņa baidās valsts izlaupītāji.Par viņu Klusē,vai muld kautko negatīvu!
2.janvāris, 10:42 Atbildēt
hhlop
Tu esi Ulmanis! Tu un es! Ja ne tā, tad citu "vadoņu" nebūs! Saeimai jāiet sēnēs!
2.janvāris, 11:00 Atbildēt
iir tā
Ulmanis Latviju noveda līdz kliņķim un pēc viņa valdīšanas 6 gadiem Latvija beidza pastāvēt!
2.janvāris, 18:25 Atbildēt
ddebestiņš
Tu piedzimi 90tajos, vai 2000jos? Par kuru Ulmani un "kliņķi" šļupsti?
2.janvāris, 20:09 Atbildēt
IInta
Nu... pilda taču tik vien kā cītīgi vispasaules vareno uzlikto darba kārtību, lai labāk "skaldi un valdi" kādiem sanāk. Un tādi MInsteres "saldie pārīši" tad virsvadībā ļoti labi noder - uzreiz lai visi redz, ka ne valsts, bet tik vien kā aizdīķa varas protektoriāts...
:(
TIk problēmas šiem liek koncentrēties vairāk uz pašu mājām, bet tikmēr EU galvu ceļ vietējais "rotšildnapoleoniņš" ar to savas valsts bijušo Āfrikas koloniju apkalpošanu, gribot šamo migrantus uzspiest nu jau līdzīgi arī visiem un kādu tur globālo EU armiju taisīt ...
2.janvāris, 12:39 Atbildēt
IInna
Beidz dzert, pati saproti ko uzrakstīji?
2.janvāris, 14:18 Atbildēt
AABC
Drīz vien šajā purvā paliks tikai vieni cūkausīši ... kļūstam netīri un nošmulēti, kā čūkganiņš kādā pasakā, jo pamāte Latvija par mums aizmirsusi. Grifi ''vāc ražu, tas ir, pārpalikumus''.
2.janvāris, 13:06 Atbildēt
GGreizie rati
Pat ja valdība ir nesavākta, par ko gan es stipri šaubos, domāju, ka mēs pašlaik skaļi šķaudām no putekļiem, kurus jaunie izklapē no iepriekšējo Saeimu darbības laikā noberzētajiem sēdekļiem, strādā galvenais spēks - birokrātija. Vislabākajā tās nozīmē. Es arī interesējos par dažādu valstu un civilizāciju vēsturi, un redzu vēstures avotos, ka tieši birokrātija ir bijusi galvenais virzītājs, vai bremzētājs. Bet , radikāli traucēt (kā to zemapziņā dara NRA žurnālisti), birokrātijas darbu - tas ir tas pats, kas traucēt valsts darbu.
2.janvāris, 13:16 Atbildēt
KKomentārs
Nestikjee.ieprieksheejaa saeima ir taa pati jaunaa saeima.un birorkaatija -ir tikai bremzeetaajs
2.janvāris, 15:50 Atbildēt
GGuskus
Ko tur runāt?! Komunistiem allažiņ rādās, ka, ikreiz, pie siles piesprūkot, viņi atnes "jaunus laikus" un vada nācijas uz "jauniem krastiem". Tas nekas, ka uz iznīcības krastiem. Pa ceļam vēl proletāriskā birokrātija nobarojusi leknai mēslainei viņu rumpjus.
2.janvāris, 16:17 Atbildēt
aatbilde
Jums taisnība - valdība ir savākta vairāk kā jebkad, jo visus vieno viens mērķis - no saviem zobiem neizlaist to pienīgo pupu, pie kura visi ir piezīdušies, ja vienu no tās ,,savāktuves" tāda vai cita dēļ atgrūdīs, ,,savāktība" sabruks kā kāršu namiņš. Tādēļ katrs piecieš pārējos kā zobu sāpes un piecietīs - kā citādi. Tur Jums taisnība, bet piekrist tam, ka iepriekšējo valdoņu atstātie putekļi ko traucētu , gan nevar. Par kādiem jaunajiem te iet runa? Ar pirmajiem soļiem, kad sākās Latvijas ceļš uz iznīcību, vārda vistiešākajā nozīmē, šīs ,,savāktās" koalīcijas prezidents ir stāvējis klāt un devis,, vērtīgus" padomus... Tāpat Bordāns, tāpat Pabriks, tāpat kā Kariņs, Jaunais laiks - vēlāk Vienotība ar visiem kloniem, tie paši, kas šodien ir pielikuši roku, lai lielākā iedzīvotāju daļa dzīvotu neiedomājamā postā ne cilvēka cienīgu dzīvi ar esošā iznīcināšanu, prihvatizāciju, iedomu veiksmes stāstu, ar ārzemju banku balstīšanu no nodokļu naudas, ar bezjēdzīgiem galvojumiem, ar izstrādātām shēmām utt , neaizmirstot cilvēkus rīdīt uz tiem, kas patiesi būtu Latviju veduši pa citu ceļu. Tie bez žēlastības tiek nīcināti viens pēc otra.
2.janvāris, 18:50 Atbildēt
JJuris Pigits
Valdības vīreļu iekļūšana varas gaiteņos jau neatbilst demokrātijas pamatprincipiem. Un tikai no tā izriet šodienas negācijas valsts pārvaldes aparātā. Naudīgie zagļi balsta cits citu, maina partijas, partijas pat nesamaksā likumīgi piespriestos sodus, bet šāda veida partijas biedri nokļūst premjeru amatā. Kurā valstī vēl var noziedznieks nokļūt šādā postenī? Uz noziedzīgiem pamatiem būvēta valsts bruks ilgi un sāpīgi tās iedzīvotājiem.
3.janvāris, 13:56 Atbildēt
LLita
Vai tad purvā slikti, ja vien kūdru nerok un neuzrodas zaļie bļauru Nekas nekait un tur ir mūsu vieta
2.janvāris, 17:00 Atbildēt
IInta
Nu ja, pīļdīķim jebšu purvam kur - plašākās vietās - ne vainas...
Cik tur pie tā - valsti it kā apkalpojošā aparāta pupa to piesūcekņu?
Ka tik Brjuseļus procentuāli nepāŗspļauj - to birokrātiju - jau arī?
:)?
nra.lv/ekonomika/lat..na-enu-ekonomiku.htm
2.janvāris, 17:16 Atbildēt
DDaina
God.V.Avotiņš cīnās par patiesību !!!
2.janvāris, 19:16 Atbildēt
AAndrejs L
Atkal Viktors Avotiņš ievēlējis sliktus deputātus! Nu kā viņam neveicas!
2.janvāris, 20:22 Atbildēt
SSenna
Bet, tu - dumiķītis?! Tev labi vienmēr;)
2.janvāris, 20:48 Atbildēt
EESMAIJA
Kad lasīju Pērkinsa grāmatā ,, EKONOMISKĀ SLEPKAVAS GRĒKSŪDZE" par to valstu likteņiem, kas tika novestas parādu verdzībā, nodomāju - tieši tas pats notiek ar mūsu Tēvzemi. Nupat beidzu lasīt Ruka ,, Latvijas valsts noslēpumi" Arī Ruks atsaucas uz Pērkinsa rakstīto un saskata līdzību ar Latvijā notiekošo. Mūsu zemi pārvalda svešas varas, kuru mērķis ir atbrīvot teritoriju savām vajadzībām. Tauta tiek nīcināta no visām pusēm - veciem tiek bruģēts ceļš uz aiziešanu, medicīnisko palīdzību padarot nepieejamu, darba spējīgiem uz valsts pamešanu, nedodot iespēju te apgādāt ģimeni un audzināt bērnus, jaunajiem - ja neatstāt pavisam bez izglītības, lai kļūtu palikušajai kastai par alus pienesējiem, tad, darīt visu, lai saņemtā izglītība sniegtos vien tik tālu, ar kuru var manipulēt pēc sirds patikas. Uz tā visa fona smaidošā koalīcijas Prezidenta Jaungada runa bija kā izsmiekls un spļāviens sejā, tiem, kuriem viņš un viņa vēlētājpartijas nodrošinājuši ... ka teica Pučes raidījumā viena mediķe - baisus dzīves apstākļus. Neviena no sirds teikta vārda!
Paldies, Viktor, par rakstu!
2.janvāris, 22:40 Atbildēt
ffakts
Parādu verdzībā var nonākt tikai, ja rītkāre pārsniedz gribu strādāt, bet tieši ar rītkāri ir slaveni visi varas gānītāji!
3.janvāris, 6:24 Atbildēt
aatbilde
Atkal jāsaka - tā gluži nav! Kā Jūsuprāt lai sauc steigā sev piešķirtos miljonus un katrai partijai vēl papildus tam piesviestos 100000 labai uzvedību... ja ne par rītkāri? Turklāt vispretīgākā mērcē mērcētu rītkāri, ja tai pat laikā atņem bērniem pusdienas, kas daudziem ir vienīgā ēdienreize dienā... Kā lai sauc visas tās kompensācijas nabaga deputātiem, kas - kā runā - četrkārt pārsniedzot algas apmērus, ja ne par rītkāri? Kā lai sauc Levita pieprasījumu palielināt Prezidenta kancelejas budžetu par vairāk kā miljonu, ja ne rītkāre? Kas lika Kariņam prihvatizēto Pionieri pārdot ar shēmu palīdzību, lai nebūtu jāmaksā valstij nodokļi - ja ne rītkāre. Kas lika Godmanim izputināt Latviju, glābjot Pareks bandītus - Karginu un Krasovicki? Tikai nesakiet, ka tā nebija rītkāre, ka tas tika darīts tāpat - no siltas sirds... Kas lika Repšem, neklausoties pat aizdevējbankas brīdinājumus, pasviest turpat 100 miljonus it kā LM glābšanai, kad visi eksperti secināja, ka tas ir bezcerīgi... Vai gribat teikt, ka te mazu lomu spēlēja rītkāre? Un vai tā nav rītkāre, kas neļauj prokuroriem saskatīt Repšes acīmredzamo rītkāri... Kur vēl paliek OIK?Vai rītkāre arī te paslepu nepabāza valstsvīru tumbočkās palaikam pa pārdesmit tūkstošiem? kur Bordāna negausība pēc varas? Kur sistemātiskās zādzības KNABĀ, kas notika zem kremļu Annas zaļās gaismas... Vai gribat teikt, ka tur ar rītkāri sirga tikai tās divas notiesātās?Un kā tad tur sastāvēja ar to rītkāri, ja tā pati kremļa Anna slēpa atvilknē pierādījumus par bankas prezidenta dzīves stilu?Vai epopeja ar Citadeli ... ja tur nevaldīja rītkāre, tad kādēļ viss tika izlemts Gruzijas prieka namos ne atklāti tepat Latvijā... Vai tad Bondaru nevadīja rītkāre, sēžot Krājbankas vadītāja krēslā, un ja tādam rītkārim tiek uzticētas budžeta komisijas vadīšana, tad jādomā, ka arī te kautkur paslēpusies rītkāre un kā tur ir ar Kaimiņa, Linkaiša un Zakatistova rītkāri saiknē ar Meroni? Par visu šito varētu grāmatu uzrakstīt.. Oligarhi būtu sakauti lupatu lēveros, nostādot blakus šitiem smagsvariem.
3.janvāris, 11:29 Atbildēt
SShadowVoice
200% taisnība.
Atliek vien padomāt KĀPĒC šāds scenārijs ir kļuvis par īstenību. Krievija vainīga? Atkal ļaunie krievi? Marsieši?
Vai arī latviešu totālā nespēja nezagt? Vēlētāju stulbums un latviskā ierēdniecība? Kas vēl?
Nu ja, daudz vieglāk ir stāstīt par kādu ārējo spēku, tomēr pasaku grāmatā ir rakstīts: Būs aitas, būs arī cirpēji.
3.janvāris, 11:06 Atbildēt
VVienīgi
Parakstoties par Saeimas atlaisanu!
3.janvāris, 9:38 Atbildēt
ppele
nevajag zag,tad LATVIJA plauktu!!!
5.janvāris, 21:10 Atbildēt