Komentāri / Kam vajag dvēseli?
 

23 komentāri

EEdge
"Vislabākā liecība tam ir totalitārie režīmi dažādās pasaules malās - ....." Ķīnas Tautas Republika 1.oktobrī svinēs 70. gadadienu - un Avotiņa kungs līdz ar citiem NRA "dvēseļu ganiem" atkal varēs publicēt kārtējo gaudu rakstu par totalitārismu. Laiks tā kā būtu smadzenes sakārtot, ar prātu izvērtēt notikušo, notiekošo un nākotni.
17.septembris 2019, 9:22 Atbildēt
UUzņēmējs
Par blakus rakstu. Šoreiz Nekomentējamā Elita trāpījusi desmitniekā. Ja ar mokām sastiķētas valdības ne visai profesionāliem ministriem 3 x paceltu algu, vai viņi sāktu strādāt 3 x profesionālāk?
17.septembris 2019, 10:17 Atbildēt
NNīgrais
Elitiņa zāģē zaru, uz kura pati sēž. Jo lielākā daļa partiju naudas aizplūst pie medijiem par pirmsvēlēšanu reklāmu. Patiesībā vislielākie pretinieki valsts naudas piešķiršanai ir lielie uzņēmēji, tostarp mediju patiesie īpašnieki, jo viņiem zūd iespēja komandēt partijas. Kāda lieliska shēma: oligarhs dāsni finansē partiju, jo zina, ka ziedotā nauda ar viņam piederošā medija starpniecību atkal atgriezīsies viņa kabatā, bet apaimotā partija būs spiesta pildīt viņa prasības.
17.septembris 2019, 11:48 Atbildēt
vviesis
Pārlasīju Elitas rakstu. Kļūda ir principā domāt, vai valsts finansējums mainīs partijas vai nemainīs. Nekas nevar mainīties viena principiāla iemesla dēļ- mežonīgajā kapitālismā partijas un politiķi pēc noklusējuma nav spējīgi strādāt sabiedrības labā, jo, savādāķ jau tas vairs nebūs mežonīgais kapitālisms. Visi tie strīdi par to, ka valsts finansējums padarīs politiķus sabiedrībai draudzīgākus, ir muļķības. Ja politiķi šodien uzskata, ka PSRS laikā dzīvojušie pasi pie tā ir vainīgi un valsts par viņiem nav atbildīga, vai, ka krīzes laikā ir jāglābj bankas nevis iedzīvotāji, un tml., tad viņu uzskati arī pēc valsts finansējuma palielināšanas nemainīsies. Līdz ar to, ir valsts finansējums vai nav, ideoloģiski nekas nemainīsies, un līdz ar to arī sabiedrībai no tā ne silts ne auksts.
17.septembris 2019, 12:26 Atbildēt
EEdge
Elita strādā pareizajā virzienā! Ikvienam ir roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet! Viss notiek, process turpinās:"Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete..." Kalniete: Mums jābūt ES kodolā (NRA)
17.septembris 2019, 12:30 Atbildēt
PPirktspēja
"Metodahisti".
17.septembris 2019, 10:22 Atbildēt
IInta
.."valsts vara, ka politika arvien ir tikai sava stāvokļa patērētāja, nevis tautas pārstāve."
Par šo te atziņu autoram žetons! Un pašiem žurnālistiem nav ko likt šamos celebrity statusā - iespēju gtad arī būs mazāk to stāvokli "patērēt"....
:))
17.septembris 2019, 11:58 Atbildēt
vviesis
Patērēšanas laikmetā dvēsele nevienam nav vajadzīga. Viņu pat pārdot nevar, cik viņa ir nevajadzīga mūsdienu pasaulē.....
17.septembris 2019, 12:14 Atbildēt
EEdge
Patērēšanas laikmetā dvēsele ir fantastiski liels pieprasījums - par to jau K.Skalbe savā "Pasakā par vērdiņu" spilgti aprakstījis. Taču LV intelektuāļi par to nevēlas runāt, jo nespēj apjēgt notiekošo - savas darbošanās sekas: "Latvijas stratēģija kopš 1991. gada ir izrādījusies ne sevišķi gudra. Kāpēc tā? To vērtēs nākamās paaudzes, ja paši nespējam saprast." Maija Kūle:Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?.
17.septembris 2019, 12:27 Atbildēt
AABC
Velns iedeva pie varas esošiem ēzeļiem katram pa vērdiņam, lai rīvē ...
18.septembris 2019, 17:52 Atbildēt
vvendetta
Agrākos laikos par cilvēku dvēselēm rūpējās baznīca,bet mūsu modernajos laikos baznīca ir kļuvusi par modes lietu un tur goda vietās bieži vien sēž lielākie valsts izlaupītāji un nodevēji. Tā ir poza,kas šodien skaitās moderna,bet,ja tu dvēseli esi pārdevis naudas sātanam,,tad ko tu meklē baznīcā? Cilvēku dvēseles šodien ir pamestas pilnīgā pašplūsmā,ja ķermeņa orgānus var pārvērst naudā,tad kur tu pliko dvēseli liksi? Bet velns nav tik ļauns kā viņu mālē,jo sātans labprāt uzpērk pazudušās dvēseles,bet tad bez atrunām jāpilda viņa rekomendācijas un atpakaļceļa vairs nav un ir jāparakstās zem Kangara zvēresta:
kangara zvērests...visai noderīgs un pamācošs šo laiku kangariem
Tādēļ ka par laimi Baltijā drīzumā
Nācis no vakariem kāda sveša tauta,
Viņa meklēs iekarot Baltijas zemi,
Ticību jaunu šeitan gribēs izplatīt.
Es arī vēlējos še to jauno ticību,
Tā manim vairāk ienesis gan pelņas,
Tādēļ ka man tā jau pieder liela dala
Pašu viņas nesēju, viņas mācītāju.
Es no tevis prasu palīdzēt šo ticību
Ievest šinī zemē, izplatīt pa Baltiju;
Par to tevim dāvinu trej-deviņus gadus!
Zvērē manim, liekuli, pie šā pūķa rīkles,
Ka tu pilnam apņemies Pērkonu aizliegt!" -
Un par savas tautas nodevēju palikt." -
Palīdzēt tautas varoņus samaitāt." -
Še svešas ticības mācītājus ievest." -
Tautiešus pierunāt svešiniekiem klausīt." -
Kaut un dedzināt tos, kas turas pretim." -
Vispārīgu verdzību beidzot še ievest." -

A.Pumpurs eposs "Lāčplēsis"
17.septembris 2019, 14:18 Atbildēt
IInta
Paldies! Gan jau kādam no piltmafijas noderēs un varbūt pat liks aizdomāties.
:))
17.septembris 2019, 16:45 Atbildēt
IInta
Vispār jau politmafija tur tas vārds bija domāts, bet kā iznācis, tā arī derēs...
:)))
17.septembris 2019, 16:45 Atbildēt
EESMAIJA
Lai Viktors man piedod, bet es atkal rakstīšu gari un baidos, ka kā parasti ar savu garumbūšanu atbaidīšu tālākkomentētājus. Tātad:

tagad bērniem skolā pasniedz arī kristīgo mācību tiem, kuru vecāki to vēlas, Un mans mazmazpuisītis - otrklasnieks mani mājās apber ar jautājumiem. Man ir jāatbild kā nu protu Un viens jautājums bija - kas ir dvēsele? . Es teicu, ka dvēselīte ir kā tīrs trauks, kā svētums, par kuru cilvēkam visu mūžu jāgādā, lai viņā neiekļutu nekas slikts- kā sliktas domas vai nejauki vārdi, tad dvēselīte raudās Un cilvēki tādās reizēs saka - man visa kā gana, bet dvēsele raud...- Un kas man ir jādara, lai viņa neraudātu.? - Skan jautājums. - Dzīvo tā, lai tu būtu Dieviņam tīkams. - Un kā es varu zināt, kas viņam ir tīkams? Gribēju jau teikt par baušļiem, kas jāievēro, bet pateicu citu - Tu taču esi gudrs puisis un ļoti labi saproti, kas ir slikti un kas labi. Pirms ko runā vai dari padomā un slikto nelaid sev tuvumā. - . Pagāja pāris dienasun atkal nācās ar to pašu saskarties. Omīt, -viņš pārnācis no skolas man saka - šodien Einārs man iespēra, bet vēlāk pats paslīdēja, pakrita un sasitās. Es viņam palīdzēju piecelties. Vai tas Dieviņam patika? - Tātad kaut kas sāk iedarboties .... Pēc laika atkal jautājums - vai mūsu taksītim arī ir dvēsele? Ko man bija atbildēt? Bet jāatbild bija. - Tu taču jūti cik ļoti sunītis mūs visus mīl, tātad viņā ir mīlestība un tas nozīmē, ka ir arī dvēsele. Tiem, kam nav dvēsele arī mīlestības nemēdz būt. Labi, ka viņš man nejautāja, vai visiem cilvēkiem ir dvēsele. Ko man tad būtu darīt - melot, patiesību teikt tik maziņam es vēl nespētu. Manuprāt dvēsele ir kaut kas tik svēts un netverams, ka ar vārdiem to nedrīkstēu aizskart tikai ar sirdi un domām, tajā ir viss tas gaišais, mīlestības pilnais, ko Dievs katrā ir ielicis, veidodams cilvēku pēc savas līdzības tikai mēs to tīro trauku piesārņojam, ka ne mīlestībai, ne žēlsirdībai tajā vairs vietas nepietiek.
17.septembris 2019, 18:23 Atbildēt
vviktors avotiņš
Liels Paldies Tev ESMAIJA. Lielā cieņā, Viktors
17.septembris 2019, 19:18 Atbildēt
EESMAIJA
Mēs esam viens otram,
lai vientulības tuksneša saulē
nesadegtu.
Mēs esam viens otram,
lai svešu galaktiku
pievilkšanas spēkam
kopā spētu pretoties.
Mēs esam..., ja esam
tas devējs un tas ņēmējs,
kas šeit un tagad īstā brīdi
būtu blakus... nemeklēts.
M.S.

Paldies Tev, Viktor! Es jūtos pagodināta.
18.septembris 2019, 6:05 Atbildēt
IInta
Pie viena par tiem kaķīšiem un suīišiem arm ja reiz varnešiem viss ir tikai ekonomika un ...bizness:
www.infowars.com/ban..-offend-east-asians/
17.septembris 2019, 21:34 Atbildēt
IInta
17.septembris 2019, 21:00 Atbildēt
ŠŠamanis
Dvēselēm ir īpašības- laba,ļauna,mākslinieka un tā tālāk.Kandiba rakstīja,ka senos laikos tos cilvēkus,kas bija domāti kā sābiedrības kalpi,tika pakļauti hipnozei kā rituāls,lai tur iedēstītu morāliskās uzvedības normas.
17.septembris 2019, 21:18 Atbildēt
IIntriga
Kāds būtu velns,ja viņu pievērstu kristīgai ticībai,nokristītu?Islamā taču pievērš džinus.
17.septembris 2019, 23:09 Atbildēt
AABC
Filmas, Fakti, Fragmenti ... vispirms godīgs, pēc tam, būdams pie varas, pārdod pat ''savu māti'', pēc tam paliek tikai fragmenti no dvēseles ...
18.septembris 2019, 17:46 Atbildēt
IInta
Atgādinu vien tos jūdaisma - kristietības vecākā brāļa - pielūdzēju, dvēseļu kolekcionāru plānus savas iecerētās šamo Impērijas izveidē un ar Ukrainu sākot:

youtu.be/BWIa5PP7Nqc
18.septembris 2019, 22:22 Atbildēt
ccieti
mums pagalmā ir treknā materiālisma pielūdzēju un patērētāju gadsimts
19.septembris 2019, 9:16 Atbildēt