Komentāri / Kad malka deg, biezputra vārās
 

36 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

PPagale
Man liekas dumjam putnam pucem reizē ar krasninu aizliegumu vajadzetu aizliegt arī mezu un purvu ugunsgrekus jo ,uzskatu ka šadi ugunsgreki dabu piesārno vairak ka malkas krāsninas 100 gados ! Ta ka puce rasti oaveli Dievam un zizliedz viņam dedxinat mežus ,ceru ka pucem lidziegie eirogeji jau ir aizlieguši vulkaniem piesarņot atmosferu !
26.jūnijs 2019, 9:07 Atbildēt
AAija
Interesanti zināt,no kā gan rodas šķelda? Ja nav prāta,tad nav. Kur gan rodas tādi izgudrotāji?
26.jūnijs 2019, 18:52 Atbildēt
EEiripīds
Ptolemajs bija sengrieķu zinātnieks. Uguni, atbilstoši teikām, nozaga Prometejs. Bet malkas apkarotāji motivējas no cieto daļiņu emisijas, resp. dūmiem. Tāds no stāv uz Mežciema balkona 9.stāvā un osta dūmus no Malienas ielas 60.gados celtās ''tintnīcas''.
26.jūnijs 2019, 9:37 Atbildēt
aatmaskojums
Malkas apkarotāji - centrālpkures biznesotāji motivējas no idejas ''cilvēki ir otrā nafta''. Kāds nelieto centrālapkuri? Bet mēs viņu piespiedīsim. Tieši kā spiedīsim un vai spiezdami netrāpīsim paši savās biksēs - par to gan nav padomāts. Tāpat kā sabiedriskās TV piespiedu abonentmaksas biznesotāji vai piespiedu siltināšanas kredītu biznesotāji nebija pārdomājuši savas izspiešanas shēmas un tās palika neīstenotas. Šī shēma būs trešā.
26.jūnijs 2019, 10:47 Atbildēt
EESMAIJA
Nē, nebūs vis. Pirms šīs jau bijis itin daudz citu - šīferu jumtu nomaiņa, kā kategoriska Eiropas prasība, kas vēlāk izrādījās tikai kā bijis ieteikums. Pēc vai pirms tam bija obligātie kases aparāti katrai tirgus tantiņai - tas nedarbojās, tad bija ātrās palīdzības aptieciņas nomaiņa uz jaunām, turklāt nebūt ne labākām, tad sirdsmājiņu uzskaite un apskaite... tagad malkas plītis un krāsnis u cik vien vēl nav pa vidam, jau aizmirstu, bet... ja tā labi paskatās, katrs zem sevis slēpj kāda varai pietuvināta uzvārīšanos. Bija dzirdēts, kurš varai pietuvinātais jau katru šo lietu aprēķinājis kā savu biznesu. Varai tikai vajadzēja ar likuma spēku to palīdzēt īstenot.
Bet tieši par malkas kurināšanas lielo bīstamību, kas nav bijusi bīstama visā cilvēces pastāvēšanas laikā, pat alu cilvēki jau mācēja aizkurt uguni uz kā cept medījumu... gan jāsaka, ka vilciens jau aizgājis, jo... varbūt es maldos... lēmēji jau nākuši pie prāta un šo priekšlikumu atcēluši.
Bet lasot rakstu man prātā nāk tie milzīgie ugunsgrēki, kas šad tad plosās ASV, Kanādā, Austrālijā , jā arī Latvijā, tikai te nav nekāda sakara ar malkas krāsnīm un plītīm...
Kad mēs septiņdesmitajos gados sākām celt pašu izprojektētu māju, tad galvenā vieta tika ierādīta plītij ar siltummūrīti, kuru vīrs savām rokām uzmūrēja pēc sena zīmējuma ar horizontālām cukām vai dūmvadiem, kā tās tagad sauc. Un šī vieta ir mūsu mājas dvēsele un gribas domāt, ka ne tikai mums un šo sajūtu dēļ būtu milzīga pretestība to likvidēšanai. acīmredzot vara to ir sapratusi.
26.jūnijs 2019, 11:46 Atbildēt
aatmaskojums
Tikai profesionāls panikas cēlājs no Kremļa troļļu fermas var murgot par totālu lauku ateju apskati - un ko tur tādu skatīs, brilli vai varbūt sūdu bedri? - tāpat kā obligātu aptieciņu maiņu šodien un tagad vai jumtiem. Sliktākajā gdījumā tās ir debilas reklāms kampaņas, bet katrs pieaugušais, kas tirgus ekonomikā nodzīvojis kaut vai vienu dienu, zina, ka reklāma pēc definīcijas ir debila, citda nevar būt un tāpēc ignorējama.
26.jūnijs 2019, 13:30 Atbildēt
EESMAIJA
Un, paldies dievam, ka arī malkas apkure ir bijusi tikai debila reklāmas kampaņa. Bet par jumtiem šī ,,reklāmas kampaņa"biedēja cilvēkus vairāku gadu garumā... Tādēļ jau tam visam galvenā doma ir tā, ar kādām muļķībām nodarbojas tie, kam jānodarbojas ar valstiski svarīgām lietām... un vēl - laikam jāsaka otrreiz ,, paldies dievam", ka pastāv tādi ,, kremļu troļļi" kam tas nav vienaldzīgi. Paldies, man prieks, ka Jūs tā cītīgi soli solī sekojat maniem komentāriem. Bet, ja godīgi - es nudien nezinu, kas tas ir - kremļu trollis? Tas būtu tāds kā pagodinājuma vārds vai nopēlums?
26.jūnijs 2019, 13:49 Atbildēt
aatmaskojums
Ja nezināt terminu ''Kremļa trollis'' - cik jums gadu?
26.jūnijs 2019, 14:12 Atbildēt
aatbilde
a es tikai rudenī sākšu iet skolā!
26.jūnijs 2019, 16:11 Atbildēt
aatmaskojums
Par biedēšanu. Biedēšana, tāpat kā tango, var notikt divatā vai nenotikt vispār. Terciums figuški dāturs, kā teica seno romiešu centurioni uz austrumu robežas. Ja nav kas baidās, tad nebūs arī kas biedē. Starp citu, termins ''gold plating'' - vietējo stulbību attaisnošana ar neeksistējošām ES prasībām - ir radies ne jau Latvijā un skatieties, kādi rezultāti biedēšanas anti ES kampaņai ir Lielbritānijā, bijušajā pasaules superlielvalstī ar simtiem gadu vecām demokrātijas tradīcijām. Tā ka nacionālajam mazohismam, ka latvieši 1000 gadus atpaliekot no pārcilvēkiem attīstītajās demokrātijās, nav pamata.
26.jūnijs 2019, 14:17 Atbildēt
EESMAIJA
Nav gan, bet ir milzumdaudz cilvēku, kam sevis šaustīšana sagādā baudu...
26.jūnijs 2019, 17:03 Atbildēt
aatmaskojums
Vai arī šodienas superlielvalsts ASV - prezidents populists, plakanās zemes ticīgo kustība, Apollo programmas noliedzēju kustība, visas iespējamās un neiespējamās sektas... Skatoties uz to visu, es esmu lepns, ka esmu latvietis!
26.jūnijs 2019, 14:23 Atbildēt
aatbilde
Lasu un domāju, ka viens foršs latvietis
26.jūnijs 2019, 16:20 Atbildēt
aatmaskojums
Visi nevar būt tādi sūdmuguras kā tu.
26.jūnijs 2019, 17:15 Atbildēt
aatbilde
Nu re, pamazām nonācām līdz loģiskam nobeigumam
26.jūnijs 2019, 18:28 Atbildēt
lloģisks nobeigums
Ko gribēji, to dabūji, un vispār, sūdmugura, tu man neesi ne rads, ne kaimiņš,
26.jūnijs 2019, 20:12 Atbildēt
aatbilde
Tiešām? un es domāju, ja jau uzrunā uz tu...
26.jūnijs 2019, 21:49 Atbildēt
NNīgrais
īstais dabas piesārņošanas un klimata uzkarsēšanas vaininieks ir tie miljardi tonnu akmeņogļu un naftas, ko Dievs bija tālredzīgi ierušinājis pazemē, bet ko cilvēki pirms 100 gadiem sāka ārprātīgos tempos celt ārā un dedzināt. Tas bija galvenais tehnoloģiju progresa veicinātājs, bet tas varbūt būs arī civilizācijas iznīcinātājs.
26.jūnijs 2019, 12:39 Atbildēt
vvaldis
piedeg
26.jūnijs 2019, 14:03 Atbildēt
aatmaskojums
Komentārs ne par tēmu - stulbeņi būs tik ilgi, kamēr būs stulbi piemēri. Ja kārtējā ''slavenība'' (slavena ar to, ka debila) lielās ar savu plikumu bildēšanu, tad kā jūs iestāstīsiet vidusskolniecei, ka cilvēka plikumi ir daļa no viņa privātuma un tos drīkst izrādīt tikai dzīves draugam un arī tikai viņa acīm, bet ne viņa kamerai?
26.jūnijs 2019, 14:20 Atbildēt
aatbilde
Jā, un ja kāds redz , cik augstu var uzkāpt bez liekas pūlēšanās ar meliem, viltību un blēdīšanos, tad cik gan nebūs tādu, kas to atzīs par labāku, nekā smagi un sūri strādājot...?
26.jūnijs 2019, 16:53 Atbildēt
aatmaskojums
tu varbūt esi tas smagais sūrais strādātājs, darba laikā par netaisnību kvekšķošais Kremļa nacist?
26.jūnijs 2019, 17:16 Atbildēt
ddaunim atbildei
Cik tad tu augstu esi uzkāpis ar meliem un naida kurināšanu? Pats debilākais trollītis par pusi no minimālās algas?
26.jūnijs 2019, 17:18 Atbildēt
ppagalnieks
Attparisti vienā dienā izdzina cauri trīs nejēdzības - kompensācijas ebrejiem, tekstā rūpes par juridisko kopdzīves likumu, zemtekstā rūpes par homīšiem un malkas iznīdēšanas "aicinājumu"...
26.jūnijs 2019, 15:58 Atbildēt
ppletīzerisstulbenītis
>Avotiņam ...nobučo no manis, uz austiņu Elitu
26.jūnijs 2019, 20:41 Atbildēt
ppareizi esi
izvēlējies savu niku !!!
26.jūnijs 2019, 23:03 Atbildēt
LLaionens
Kautko nodedzinašu tocna ja man malku aizliegs. Kautko lielu un skaistu varbuut Riigaa
26.jūnijs 2019, 23:12 Atbildēt
KKāpēc nevar nopirkt Latvijā
Tiešām! ASV interneta veikals Alibaba,piemēram, piedāvā lielā izvēlē,dažādu krāsu un dizaina,lielākus un mazākus, ļoti lētus elektromobīļus! Kāpēc tos nevaram iegādāties Latvijā? Vai tāpēc,ka tad ministrs Pūce nevarētu vairs lobēt dārgās centralizētās apkures monopolistus,gādājot tiem masveidā klientus,vainu par gaisa piesārņošanu lielākajās Latvijas pilsētās noveļot uz malkas apkuri?
26.jūnijs 2019, 23:57 Atbildēt
TTajā pat laikā
Nolietoto gumijas riepu kalnu uzglabāšana un pat dedzināšana-pašā galvaspilsētā Uldi Pūci un viņa vadīto VARAM neuztrauc ne mazākā mērā!
27.jūnijs 2019, 0:08 Atbildēt
TTiesnesis
Par Ptolemaju, kurš nozaga uguni Prometejam tiešām ir spēcīgi.
27.jūnijs 2019, 7:42 Atbildēt
MMaurice
Biezputra vārās arī kādu laiku pēc noņemšanas no uguns.
27.jūnijs 2019, 7:43 Atbildēt
UUldis
Ļoti patiesi raksts.Sapñotàjiem un murgotàjiem ir jàmostas!
27.jūnijs 2019, 11:35 Atbildēt
KKas visvairāk piesārņo gaisu
Degošas gumijas riepas! Kas gan neuztrauc pat Pūci un viņa vadīto ministriju.
28.jūnijs 2019, 12:36 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!