Komentāri / Jo neizglītotāka tauta, jo vieglāk vadāma
 

126 komentāri

JJo neizglitotāka tauta
Jo gaudulīgāki komentāri
21.jūnijs, 8:34 Atbildēt
uun
Jo neizglītotāka tauta, jo gaudulīgāki raksti.
21.jūnijs, 9:02 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Jo precīzāks varturu nicinājums! Lietuvēns, laikam jānokrata. tautastribunals.eu/?..page=1#comment-63960
26.jūnijs, 3:02 Atbildēt
ddebilitālelim fašistam
Debilitāleli, Latvijas Repubikā tiesu spriež tikai tiesa. Viens mēģinājums kādam konkrētam cilvēkam piedraudēt ar tavu kaktu tribunāleli un tu pats izmisumā ņuņņādams sēdēsi apsargātā būrī tiesas zālē. tev to vajag?
26.jūnijs, 15:35 Atbildēt
hha ha ha
Jo neizglītotāka tauta, jo nesekmīgāki
šmurguļi spamo netā, tēlodami
pieaugušos !
21.jūnijs, 17:50 Atbildēt
GGarām
Šmurguļi nelasa , pat nepazīst NRA ! Tie ir IZM un JKP fanu klubs .
23.jūnijs, 11:48 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Līgo info - jauna tradīcija! Atšķirsim svarīgo no no pelavām! tautastribunals.eu/?p=51022
24.jūnijs, 8:53 Atbildēt
IIestatītājs
:) Un, joprojām balso par partijam.
21.jūnijs, 8:38 Atbildēt
AA vajadzegu par komandām
Teiksim Dinamo ?
21.jūnijs, 8:50 Atbildēt
KKremļa daunim
Par partijām balso visās attīstītās valstīs. Mēģinājums veidot Saeimu no deputātiem vienpatņiem noveda pie haosa politikā, demokrātijas kā idejas diskreditācijas un 1934. gada 15. maija, kad Ulmanis un viņa aizsargi...
21.jūnijs, 15:57 Atbildēt
aaizver maizes irsu
Ulmaņa aprējēj !!!
21.jūnijs, 17:52 Atbildēt
ddebilam
Rej tu, debil, bet es konstatēju faktu - sīkpartiju demokrātija noveda pie Ulmaņa apvērsuma kā loģiska rezultāta, Lasīt proti, dauni, vai vēl bēbītis esi un pamperos dirs?
21.jūnijs, 18:01 Atbildēt
dde Soto
ak tad taadeelj pundura Bruunajaa Paradiizee visi tik viegli vadaami
21.jūnijs, 8:49 Atbildēt
mmade
:)))nu gan jaunumu pateica...es to zināju jau pamataskolā
21.jūnijs, 9:07 Atbildēt
TToreiz tu vēl biji izglitots
Bet tas tev ir gajis mazumā ?
21.jūnijs, 9:10 Atbildēt
mmurkšķis
Nauda seko skolniekam! Bet kas seko naudai? Bet naudai seko Joske un Zāre un viņiem 40 miljoni ir tikai sīknauda!
21.jūnijs, 9:59 Atbildēt
LLaikam
Mazbērnam ieteiktu jau laikus meklēt privātskolu. Valsts izglītība pamazām paliks tikai kā obligātais minimums. Tas nav nekas jauns pasaulē.
21.jūnijs, 10:07 Atbildēt
bblatu sistēma rullē
Kariņš: Dombrovskis EK sastāvā varētu ieņemt vadošu amatu, jo "ir pazīstams šajās aprindās"

Kariņam der tikai tie,kas nevis strādā Latvijas labā , bet- galvenais kriterijs: I
IR PAZĪSTAMS ŠAJĀS,t.i. VIENOTĪBAS APVIENīBAS APRINDĀS
Tagad man skaidrs, kāpēc Latvija ir pēdējā vietā,t.i. visatpalikušākā valsts ES
21.jūnijs, 11:24 Atbildēt
rrusnacistu debilam
Redzi, debil, politika ir profesija un tajā nevar neko sasniegt pēkšņi un vienkārši. Tāpat kā tu, debil, nevari ta pēkšni kļūt par akadēmiķi vai olimpisko čempionu, tu nevari arī neko nedarot pēkšņi kļūt par premjeru. Bet, ja tev nepatīk Latvija, vācies mājās kaut vai rīt, es tevi te neesmu saucis un ar varu neturu.
21.jūnijs, 17:17 Atbildēt
aak tad
tu esi tas blata čempions,
kurš ar visām četrām balso par
pazīšanās sistēmu ?
Un piedevām, vārdos, piehalturē
par iedzimto latvieti ?
21.jūnijs, 17:58 Atbildēt
ddebilam ak tad
tu esi rusfdebilin bēbītis daunītis tukšstrīdnieciņš, debiltrollītis ar pienākumu histēriski xdebilkvekšķēt par tēmām, kuras neproti pat izlasīt? DAUNI TAVS SKOLAS ATESTĀTS IR VILTOTS, TU VISPIRMS LASĪT IEMCIES, BET PĒC TAM SAPŅO PAR AMATIEM, DAUNIS BĻAĢ.
21.jūnijs, 18:02 Atbildēt
j
tipiska poļlumpena atvases leksika...
Šitāda skološana ir veltīga naudas
izšķērdēšana - labāk uzreizi likt
sēdēt atejā lai kliedz:- Zāņato ! Kudā
ļēzeš, bļ... -
21.jūnijs, 19:00 Atbildēt
ccenzorelis jūk prātā
Debilkvek debilkvek debilkvek neesmu spējīgs komentēt bet dirsīšu debilkvek! Tipiski rusnacistu padibenes debilkvekšķi!
22.jūnijs, 0:20 Atbildēt
EEdge
"Gudra cilvēka nelaime jeb Arī gudrinieks pārskatās !" Atcerēsimies, kas, kad un kā sāka veidot sistēmu, kurā viss tiek pirkts un pārdots. 1988.g. Radošo savienību plēnums - visas Latvijas nācijas smadzenes ( jebšu "sūd[cenzēts", kā rakstīja Ļeņins 1919.g.) - spicākie intelektuāļi sāk procesu, par kura galarezultātu pašlaik īgņojas:" Vajadzīga nevis reforma, bet gan revolucionārs sabiedrības kapitālremonts, uzskata žurnālists V. Avotiņš."Kopīgi domāt, kopīgi rīkoties ( «Padomju Jaunatne», 1988. gada 10. jūnijā, Nr. 112 / Barikadopedija.lv )
21.jūnijs, 11:25 Atbildēt
EEdge sūda rusdebils
Rusdebilkvek rusdebilkvek rusdebilkvek heil Hitler und Putler Krimnaš rusdebilkvek ienīstu Latviju, bet prom nevākšos rusdebilkvek!
21.jūnijs, 15:58 Atbildēt
IInta
Kaa no vienas Savieniibas noraahu razhotaaja - Valsts plana tikush valjaa, taa otras EU-birokraatu kaa jau MONETAARAAS Saviebniibas Regulu razhotaaju apritee iekshaa. Kaads gan tad briinums, ka no suverenitaates vairs tik himna, karogs un pastmarkuizilaishana veel atljauta?...
:(
21.jūnijs, 11:49 Atbildēt
ZZane L
Tieši tā tiek ievēlēta Saskaņa un KPV!
21.jūnijs, 11:58 Atbildēt
LLudis
Hā, Avotiņš tieši tādiem viegli manipulējamiem prātiem arī raksta.
21.jūnijs, 12:44 Atbildēt
AAndris
Nekādas būtības te nav: viss pa virsu virsai. Kompetenču stulbums pat nav pieminēts, bet tieši tas skolas iztukšos ātrāk nekā bērnu trūkums.
21.jūnijs, 13:34 Atbildēt
aandrjuham debilam
Tikai nez kāpēc tie stulbie rietumnieki dzīvo augsti attīstītā ekonomikā, bet tu tāds visgudrs tikai debili kvekšķēt proti?
21.jūnijs, 17:19 Atbildēt
AAs nabļuzneju
Viktor, bet vai zini, kas rada šo neizglītoto un stulbo tautu? Atbildu - nekompetentās skolotājas un nekompetentie skolotāji.
Kā domā, kas no manas klases aizgāja studēt par skolotājām? Atbildu - stulbenes un divnieku karalienes, kas nekur citur nevarēja tikt. Šamējās tika Daugavpilī. Tagad nesen satiku un nemaz nebrīnijos, jo kā bija duras, tā arī ir palikušas duras. Tikai ar to starpību, ka tagad viņas māca, izglīto un skolo bērnus.
21.jūnijs, 13:45 Atbildēt
ootina
un, kas skoloja jūs? Arī stulbeņi? Tad jau var saprast... Nu, nevajag vispārināt!
Cita lieta, ka skolotāja prestižs tik ļoti nonīcināts, ka augstskolās konkursu nav un uzņemti tiek visi, kas vien grib. Protams, ka skolotājam jābūt ļoti zinošam un erudītam, patiesībā īpašam, ar patiesu aicinājumu šim darbam! Bet kur lai ņem tos, kas par zemu atalgojumu un absolūti nenovērtēti, sabiedrības nicināti, gribēs šo darbu darīt? Jūsu komentārs jau atkal kārtējo reizi uzspļauj visiem, arī tiem, kuri strādā no sirds un labi. Un, reformas šo problēmu neatrisinās.
21.jūnijs, 14:14 Atbildēt
AAs nabļuzneju
Es nevispārinu. Konkrēti norādiju, ka pie vainas ir nekompetents mācībspēks. Atkārtoju - nekompetents! Nekur neminēju, ka visi skolotāji un visas skolotājas ir stulbas. Ir arī labi un grudri skolotāji, bet tas ir retums. Bet manas bijušās klasesbiedrenes - neapšaubāmi bija un ir stulbas.
Mani skoloja arī stulbas skolotājas un stulbi skolotāji. Tikai tā starpība, ka man ir paveicies ar gudriem vecākiem un gēniem - skolā bija tikai labas un teicamas atzīmes. Manām stulbajām klasesbiedrenēm bija pārsvarā nesekmīgas atzīmes, bet 90.gados bija tādi laiki, ka vidusskolā uz otro gadu neatstāja un pažēlojot pārcēla uz nākošo klasi. Joprojām notiek šī žēlošana un mācību procesa atvieglošana, lai tik stulbenes un stulbeņi varētu beigt skolu. Tas, ka tagad vairumam absolventu matemātikā vērtējums ir 20-30% (teicams ir 100%), tas ir "vāks"! Un otrs "vāks" ir tāds, ka stājoties augstskolās nav barjeras - reģionālajās augstskolās, ja nav konkursa, tad uzņem visus, kuri piesakās un arī tādus, kuriem matemātika zināšanas ir 5% līmenī. Svarīga ir naudas apgūšana un nevis cilvēku izglītošana! Šī iemesla dēļ esmu par mazo skolu slēgšanu. Un zinu arī to, ka mazās skolas laukos nav nekādi kultūras centri - skolā notiek pasākumi bērniem un nevis pieaugušajiem, un skolotāji nenodarbojas ar kultūras dzīves veidošanu laukos!
21.jūnijs, 14:57 Atbildēt
RReāli
Kā maksā -tā strādā. Konkurētspējīgs atalgojums ar profesijas prestiža atjaunošanu veidos konkurenci.
23.jūnijs, 11:56 Atbildēt
ddaunim debilkvekšķim
Protams, ka skolās notiek pasākumi bērniem - kur vēl citur tos rīkot, tēmu komentēt nespējīgais nacistu debil? Un, debilais nacistu atkritum, skolotājiem jau ar savu darbu pietiek, lai viņi tev, cietuma pidoram, vēl par bezalgas kultūras organizatoriem strādātu.
21.jūnijs, 16:29 Atbildēt
rriusnacistu daunim
Parastie rusnacistu dauņu kvekšķieni ''Visi ir pidrilas, tikai es viens d'Artanjans.'' Ko tādu tu, visgudrais, esi sasniedzis, ja neskaita visdebilākā troļļa statusu?
21.jūnijs, 16:00 Atbildēt
ddaunim
Debil, maksas apmācība atšķiras ar to, ka ''maksātājs nosaka kārtību''. Nu cilvēkam kaut kāda iemesla dēļ vajag kaut ko apgūt, vinš samaksā un apgūst. Tā kā tev, dauni, neviens no viņiem naudu neprasa, tad drīksti turēt savu dauņa rīkli aizvērtu,
21.jūnijs, 16:21 Atbildēt
ttam pašam daunim
Mūsdienās, debilais sovoku dauni, cilvēks turpina mācīties arī pēc studijām- vai nu studē vēl kaut ko vai arī darba devējs viņam uzsauc kursus par tēmu, kas vajadzīga darbā. Tikai debilu impērijā peseresijā cilvēks varēja iznākt no skolas ar komunisteļu atestātu, bet neprast pat lasīt (saprast izlasīto). Darbā tev nebūs jāanalizē citāti un jārēķina vidējais skrienoša kamieļa ātrums tuksnesī, ja Meka ir uz dienvidiem un trumpā ir kāravs. Darbā tev būs jārisina situācijas, kas neatkārtojas, un tur tev nepalīdzēs ne iezubrīti citāti, ne apgūta prasme rēķināt standarta vienādojumus. Tāpēc ka dzīvē ir jādomā un jālemj pašam, bet visi aprēķini ir nestandarta un tev būs pašam jāizdomā vienādojums, pēc kura rēķināt.
21.jūnijs, 16:38 Atbildēt
zzane
Latvija bagatie paliek bagataki, nabagie nabadzigaki. Citas valstis skolotaji respektejama karjera. Pie mums respektejami ir vienigi likumigie zagli. Tada ta tauta paliks
21.jūnijs, 22:07 Atbildēt
AABC
Izskatās, ka obligātā valsts apmaksāta izglītība būs tikai līdz 9.klasei - lasīt prot, saskaitīt 2+2 prot: marš prom uz ''maximām'', betonētājiem, celtniekiem un fabrikām, jo nodokļi ir vajadzīgi ''elitei''! Vidusskolas izglītība drīz būs par maksu - jau pašlaik tā pamazītiņām notiek, jo vidusskolas izglītība vairāk domāta tiem, kas domā vai cer tālāk mācīties kādā augstskolā par maksu. Iznākums būs tāds pats kā ar medicīnas reformu - valsts pārvaldei vajadzīgi paklausīgi ''baueri'' ... dumji, neko nezinoši ļautiņi.
21.jūnijs, 13:45 Atbildēt
AAs nabļuzneju
Tai ir jābūt par maksu! Kāpēc Latvijas nodokļu maksātājiem jāskolu strādniekus priekš Vācijas, īrijas un citām valstīm?
Ja pēc vidusskolas beigšanas 5 gadus nostrādāsi Latvijā, tad valsts atmaksās mācību maksu. Ja negribi dzīvot un strādāt Latvijā, tad mācies vidusskolā par savu naudu un pēc vidusskolas beigšanas dodies pasaulē!
Un, lai iestātos vidusskolā, tad jābūt konkursam! Ja esi stulbs, bet vari maksāt - tad tik un tā tev nav vietas vidusskolā!
21.jūnijs, 15:03 Atbildēt
dddd
Tu laikam esi betonētājs pēc attīstības līmeņa.
21.jūnijs, 15:13 Atbildēt
AAs nabļuzneju
Bet tev, ddd, smadzeņu vietā ir biezpiens un tāpēc pēc attīstības līmeņa esi augsts ierēdnis ar algu 4000 eiro mēnesī.
21.jūnijs, 15:23 Atbildēt
ffašistu gauleiteram
Redzi, herr gauleiter, brīva darbaspēka pārvietošanās ir vien no ES pamatiem, bet ja tu, fašistu kropli, mēģināsi ģimenēm draudēt ar atmaksājamiem rēķiniem, tad ģimenes brauks prom ar visiem bērniem, skolos viņus tur un no bērnības viņiem atgādinās, Latvijā nekad nerādies, tur ir slima sabiedrība!
21.jūnijs, 15:42 Atbildēt
AAs nabļuzneju
Pareizi, muļķi, "brīva darbaspēka pārvietošanās ir vien no ES pamatiem". Bet tas neaizliedz Latvijā ieviest maksas vidējo izglītību! Tagad jau ir arī maksas augstākā izglītība un dažiem absolventiem, kuri nemūk vergot uz ārzemēm, valsts dzēš šo maksu.
21.jūnijs, 15:56 Atbildēt
AABC
Es esmu Kremļa nacistu debiltrollis debilkvekšķis. Darbu katrs izvēlas pats, marša kolonnās nevienu neved. Tāpat katrs pats izvēlas, vai mācīties vai nē. Tā bija visās valstīs visos laikos, arī PSRS,
21.jūnijs, 15:48 Atbildēt
ddaunim debilkvekšķim
Dauni nacistu debilkvekšķi, ja mērķis ir padzīt cilvēkus no Latvijas, tad var ieviest arī likumu par pārvietošanos lecot atmuguriski uz vienas kājas, ar kriminālatbildību par nelēkšanu. Kāds būs rezultāts? Tāds. ka HUJ tev nacistu gauleiteram kāds maksās, bet samaksās par biļeti un aizbrauks uz neatgriešanos ar visiem bērniem. Bet tu bļaudams skraidīsi pa tukšām, pamestām mājām un liksi pastkastītēs sodu kvītis, kuras neviens nekad nelasīs un neapmaksās.
21.jūnijs, 16:25 Atbildēt
rrusnacistu debilam
Tēmu komentēt nespējīgais rusnacistu dauni debilkvekšķi debilgebelseli, ANALFABĒT DIRSĀ UN GALVĀ PISTAIS, 21, GADSIMTĀ CILVĒKI, TU RUSNACISTU AKRITUM, IR BRĪVI UN STRĀDĀ PAR ALGU. RUSMELĪGO JEBALU AIZVĒRI, DZĒRUMĀ TAISĪTAIS CIETUMA PIDOR?
21.jūnijs, 16:31 Atbildēt
nnacistu gauleiteram
To, ka loģikā tu ei nesekmīgs, mēs jau noskaidrojām. Tagad zināsim, ka esi nesekmīgs arī vēsturē un ekonomikā. Tika galvā drātēts - un man pie dirsa avotiņa draudi - Kremļa trollis var debilkvekšķēt, ka Eiropā kāds ''vergojot''. Dauni, Eiropā strādā brīvi cilvēki un saņem cilvēka cienīgu algu, bet vergo tu, debilmeli.
25.jūnijs, 18:26 Atbildēt
AAs nabļuzneju
Vai tauta ir gudra? Nesen internetā bija raksts, ka daudzi pieaugušie nespēj atrisināt uzdevumu, kur kalnā augšā un lejā kopā kāpa 1h - turpceļā patērēja 70% laika un atpakaļ ceļā 30%. Bija jāaprēķina ceļa garums un ātrums katrā posmā. 99% tā arī šo uzdevumu neatrisināja. Kas vainīgs? Gan skola, gan slinkums, gan slikti gēni un iedzimtais primātisms.
21.jūnijs, 15:30 Atbildēt
ppadomju sistēmas upurim
Lai noteiktu ceļā pavadīto laiku, ir pulkstenis - piefiksēji ceļa sākuma un beigu brīdi un lūk tev arī pavadītais laiks. Pie tam, dodoties ceļ, neviens nerēķina ātrumu un laiku līdz sekundei, tie ir bezjēdzīgi aprēķini. Labākajā gadījumā nosaka aptuveni, piemēram, 5 kilometriem vajag 1 stundu, bet es nekad neesmu redzējis gājēju ar hronometru. Cita lieta - kredītu procenti, pirms kara matemātikā bija daudz uzdevumu par ekonomiku un kredītiem, tie ir praktiski noderīgi aprēķini.
21.jūnijs, 15:39 Atbildēt
AAs nabļuzneju
Muļķi, jautājums bija par attapību. Piemēram, tev, muļķi, ir pulkstenis. Vilciens no Daugavpils uz Rīgu brauc ar ātrumu 80km/h, bet vilciens no Rīgas uz Daugavpili ar ātrumu 105km/h. Uzdevuma ietvaros pieņemsim attālumu no Rīgas līdz Daugavpilij vienādu ar 300km. Pēc cik minūtēm šiem vilcieni saskriesies? Nu, muļķi, vari pateikt atbildi skatoties savā lētajā aviatora pulkstenī? Šajā aprēķinā laiks nav bezjēdzīgs - katra sekunde ir dzīvības un nāves jautājums.
21.jūnijs, 15:50 Atbildēt
ttam pašam
Un kā tev patiktu vēstures uzdevums ''Vai tā sauktā Makdonalda kolonna pie Vagramas 1809. gadā bija Napoleona jaunievedums taktikā vai tīri nejauši sagadījās, ka franči laiciņu pacīnījās tādā ierindā?'' Interesants jautājums, tikai kāda ir šī jautājuma praktiskā nozīme?
21.jūnijs, 15:45 Atbildēt
AAs nabļuzneju
Muļķi, tavs jautājums nav interesants.
21.jūnijs, 15:53 Atbildēt
mmuļķim rusdebilam
Nacistu dauni, tu varēji būt strīdu zaudējis debils pieaugušais, kurš vismaz prot aizvērties, kad nav ko tikt, bet tagad esi strīdu zaudējis debils bēbītis. Tā labāk, tēmu komentēt nespējīgais bēbīti daunīti kvekšķīti?
21.jūnijs, 16:03 Atbildēt
AAs nabļuzneju
Es esmu krievu okupantu daunis debiltrollis debilkvekšķis.
21.jūnijs, 16:04 Atbildēt
ddaunim
Rusdauni rusdebil, vilcienu saskriešanās būtu avārija. Tālāk rusdauni rusdebilm sakautais spītēšanās šovmenīti. Vilciena pasazieri neinteresē, cikos viņam pretī brauks cits vilciens, viņu interesē tikai vilciena atiešanas laiks un laiks, kad viņš ieradīsies tur, kur viņam vajadzēs. Pie tam neviens nerēķina ceļojumus ar precizitāti līdz sekundei. Dauni rusnacistu deģenerāt, pat ja tevi otrā galā gaida viesnīca, tu dauni debil aizvērties nespējīgais kvekšķi vari rezervējot pateikt aptuveno ierašanās laiku, bet ceļā drošs paliek nedrošs pārzvanīt. Aizvēri debilo komunisteļa rīkli vai vēl gribi, tēmu komentēt nespējīgais mauka?
21.jūnijs, 16:49 Atbildēt
ddebilam
Debil, pulksteņa man nav - ibo ņehuj divas ierīces pirkt, kad laiku var ļoti labi pateikt pēc mobilā telefona. Tālāk, debil. Kādā reāli iespējamā situācijā, tu debilais rusokupantu bļaģmauka, mani varētu interesēt pretī braucoši vilcieni un kā es zināšu, ka tieši šis vilciens nāk no Daugavpils, nevis Krievijas, debilkvekšķi tēmu komentēt nespējīgais hujpipele? Aizvēri debilo nacistu dauņa rīkli vai vēl gribi, debil okupantu pidaras no Latvijas patriecamais ieklīdeni?
21.jūnijs, 16:54 Atbildēt
ppadomju debilam
Toties kredītus, par kuriem tu debil ŅIHUJA nezini, ņem visi - kaut vai mājoklim. Un tagad, debil, kādu kredītu tu debil vari atļauties un kādai ir jābūt drošības rezervei, ja tev debil gadījumā nosvārstās alga? A? Nihuja nezini? Tātad tavs debilu impērijā izdotais skolas atestāts ir huiņa un podjebons, kas arī bija jāpierāda. Starp citu, kā frāze ''kas arī bija jāpierāda'' skan latīniski? Ko, debil?
21.jūnijs, 17:08 Atbildēt
ddaunim
Dauni, pat filmās nav vilcienu ar pašnāvniekiem, kuri sēdēdami kupejās rēķina, tieši cikos, minūtē un sekundē, viņu vilciens saskriesies ar citu. Piemēram, vecajā padomju filmā ''34. ātrais'' vagona aizdegšanās un viss pārējais, kas tai sekoja, bija tīrā nejaušība. Dauni, vilcieni brauc pa dažādām sliedēm un tāpēc nesaskrienas, bet, ja saskrietos, tev debil NIHUJA nepalīdzētu lapiņa ar precīzi izrēķinātu sadursmes sekundi. GALVĀ DRĀTĒTAIS, VILCIENI BRAUC GAN VIENS OTRAM PRETĪ, BET PA DAZĀDĀM SLIEDĒM UN TĀPĒC NESASKRIENAS, BET PABRAUC VIENS OTRAM GARĀM. UN NEKĀDA DZĪVĪBAS UN NĀVES JAUTĀJUMA NIHUJA NAV. STARP CITU, DEBIL, VILCIENI VAR ATPALIKT NO GRAFIKA UN TU TIKI VELTĪGI TĒRĒSI LAIKU, MĒĢINOT RĒĶINĀT, CIKOS TEV GARĀM PABRAUKS OTRS VILCIENS, JA TU DEBIL VISPĀR ATŠKIRSI ŠO VILCIENU NO VAIRĀKIEM CITIEM, KO SATIKSI CEĻĀ. VĒL VIENS PRIEKŠMETS, KO PADOMJU SKOLĀS NEMĀCĪJA VISPĀR , IR LOĢIKA. SEKAS IR KATASTROFĀLAS, DEBILI, KAS SPRIEDELĒ PAR PAŠNĀVNIEKIEM PASAZIERIEM, KAS RĒĶINA SASKRIEŠANĀS LAIKU, UN DEBILIEM DZELZCEĻNIEKIEM, KAS SPECIĀLI RĪKO AVĀRIJAS :P
21.jūnijs, 17:30 Atbildēt
ttam pašam
Dauni, pasaules karu laikā reizēm gadījās, ka pretī ienaidnieka vilcienam palaiž lokomotīvi - bet sadursmes laiks ar precizitāti līdz sekundei nevienu neinteresēja un netika rēķināts, svarīgs bija tikai sadursmes fakts.
21.jūnijs, 17:32 Atbildēt
ddaunim
Tēmu komentt nespējīgais deuiblkvekšķi sakautais dauni debilais bēbīti, es nepērku ne lētākos pulksteņus, tāpēc ka sūdīgi, ne arī dārgākos - ar mīzolu pielūgšanas māniju neslimoju.
21.jūnijs, 17:34 Atbildēt
ttam pašam daunim
Dauni, ja Napoleona taktika vēl varētu interesēt diezgan plašu publiku - vēsturniekus, interesentus, filmu konsultantus, militāros rekonstruktorus, datorspēļu veidotājus un neoficiālo modu autorus, tematiskās preses un forumu lasītājus - tad jautājums, cikos tev garām pa otrām sliedēm pabrauks cits vilciens, neinteresēs nekad un nevienu. Varbūt vienīgi tavs ārstējošais ārsts varētu painteresēties, kāpēc tu domā, ka vilcieni tiek speciāli laisti pa vienām sliedēm, lai saskrietos, un kā precīzs sadursmes laika aprēķins varētu glābt tavu idiota dzīvību. Un kāpēc tu vispār kāptu vilcienā, iepriekš zinot, ka tas ar kaut ko saskriesies.
21.jūnijs, 17:43 Atbildēt
ddebilkvekšķim
Attīstītajā pasaulē aprēķināja trajektoriju, pa kuru Apollo nosēdās uz mēness- bet homo postsovieticus dauņi debilkvekšķ, ka amerikāņi tur nesot bijuši. Tad kura sistēma prāka, debil?
22.jūnijs, 0:28 Atbildēt
aatbilde
maķenīt neprecīzi. Ātrums bija dots. Augšā kāpiens bija 3 km stundā, lejā kāpa ar 7 km stundā. Jāaprēķina ceļa garums augšā kāpienam un lejā kāpjot. uzdevums ir vienkāršs, ja pieņem, ka lejup tūrists kāpa pa to pašu ceļu.
22.jūnijs, 1:12 Atbildēt
tteorija pelēka
Un tagad pastāsti, kurš reālajā dzīvē rēķinās pārgājiena laiku ar precizitāti līdz sekundei? Nav arī skaidrs, kāpēc tiek ignorēti tādi faktori kā laika apstākļi vai reljefs, kas var sajaukt visus tavus plānus un aprēķinus, un vispār maz kas ceļā gadās. Piemēram, vēl padomju laikā Urālos b. Djatlova grupas teltij uzslīdēja mikrolavīna, puiši un meitenes apjukumā, vairāki jau ar traumām, rāpās ārā no telts - bet tur nakts, aukstums... Vārdu sakot, grupa sāka izdarīt haotiskas darbības un līdz rītam nenodzīvoja neviens.
25.jūnijs, 17:44 Atbildēt
uun viens no glābējiem
tūrists ar stāžu, pēc vairākiem mēnešiem ieraugot atrasto telti, uzreiz pateica ''Es nekad nebūtu cēlis telti šajā vietā.''
25.jūnijs, 17:50 Atbildēt
NNapoleons
Bet velns viņu zina to Makdonalda kolonnu. Viedokļi ir trīs. 1. Krītoties karavīru sagatavotības līmenim, Napoleons bija spiests formēt milzīgas masas galvenajā virzienā. 2. Tā sauktā Makdonalda kolonna radās tīri nejauši, kad frančiem, kuri pārgrupējās, uzbruka austriešu kavalērija - tāpēc franči drusku pacīnījās kolonnā, vai drīzāk milzīgā karē. 3. Tā kā kolonna izpildīja savu uzdevumu, tad jebkura Napoleonam adresēta kritika atkrīt.
26.jūnijs, 13:50 Atbildēt
NNapoleons
Divu sistēmu sadursme - tā kā Napoleons laikmetā ar vājiem sakariem un bez elektronikas vadīja veselas impērijas bruņotos spēkus un bija pats sev arī štāba priekšnieks, tad viņam bija vajadzīga fenomenāla atmiņa. Mūsdienu ģenerālis var atļauties vairumu informācijas turēt štābā/datorsistēmā, bet viņa rezultāti kaujas laukā var būt labāki nekā Napoleonam, pateicoties mūsdienu sakariem. Piemēram, Napoleons neprata apvienot divas armijas kaujas laukā, bet mūsdiens to prot katrs lunis datorspēlētājs. Ja Napoleons varētu no Fontenblo (tas ir pie Parīzes), vienlaicīgi divos monitoros lūrēdams, vadīt vienu armiju pie Lisabonas un otru pie Smoļenskas, tiešajos sakaros nolamādams katru korpusa komandieri, tad pretfranču koalīcijai sūdi būtu! Es ceru, ka esmu apgāzis autora tēzi ''Jācenšas pēc primitīvi organizētas sabiedrības, jo primitīva organizācija ir viss, bet pārējie faktori ir ignorējami.''
26.jūnijs, 14:00 Atbildēt
aavotiņš kremļa sulainis
Jo stulbāks kremļa sulainis avotiņš, jo stulbāki viņa raksti. Protams, šis PSRS izglītības sistēmas upuris ar savu pakaļu, kur viņam smadzenes, pilnīgi neko nejēdz ne izglītībā, ne vadībā.
21.jūnijs, 15:31 Atbildēt
AAivars Gedroics
Es sūkāju pimpjus. Starp citu, Dienvidamerikā nogalinātais nacists herbertelis cukurelis joprojām ir noziedznieks.
21.jūnijs, 15:33 Atbildēt
AAntipiders
Vai tik nebūsi kāds garīgi slims Latvijas radio žurnālists, kurš parakstās ar Gedroica vārdu?
Ne tikai stulbi skolotāji tautu padara stulbu, bet tautu stulbu padara arī stulbi žurnālisti.
21.jūnijs, 15:43 Atbildēt
AAivars Gedroics
Neesmu zurnālists, debilkvekšķi, un vispār te nav iepazīšanās portāls, nav tava dauņa darīšana, kas es esmu. Saprati?
21.jūnijs, 15:46 Atbildēt
ppidaram
Bet tu ieliec pimpi mutē, nevarēsi vairs pasaukāties.
21.jūnijs, 16:04 Atbildēt
oopis no laukiem
Administratīvi teritoriālās pašvaldību un skolu reformas vienīgais mērķis ir pielāgot Latvijas tautsaimniecību,izglītību un medicīnu hroniskajam apgrozības līdzekļu trūkumam iekšējā tirgus apgrozībā un valsts pārvaldes budžetā,ko izraisa importa protekcionisms ar šoka terapiju vietējam ražotājam un eksportam.Ja Latvijas Banka netiek galā ar savu pienākumu nodrošināt Latvijas iekšējo tirgu ar apgrozības līdzekļiem vajadzīgajā daudzumā un kvalitātē,tad jādod iespēju uzņēmumiem daļu no nodokļiem segt natūrā ar savu produkciju. Atcerēsimies pēckara gadus,kad naudas kā tādas vispār nebija,un labi atceros,ka laukos "algu" izmaksāja vienu reizi gadā un tā bija DAŽI DESMITI KAPEIKU uz rokas, gada beigās,par katru nostrādāto "izstrādes dienu",bet naturālajā samaksā nāca līdzi vesels zirgu vezums ar naturālo produkciju,kas kopā ar palīgsaimniecībā gūto ļāva cilvēkiem izdzīvot. Ja šodien valsts finanšu sistēma ir tik vārga,ka nespēj nodrošināt tautsaimniecībai nepieciešamo apgrozāmo līdzekļu daudzumu iekšējā tirgus apgrozībā,tad jāatgriežas pie daļējas nodokļu nomaksas naturā. Un īpaši tas attiecas uz lauksaimniekiem,jo tā kā valsts atbildībā atrodas skolas,slimnīcas,armijas daļas un citi objekti,tad VALDĪBAI jārod iespēju zemniekiem un lauksaimniekiem,hroniskā naudas trūkuma apstākļos, daļu nodokļu nomaksāt pa tiešo ar savu pārtikas produkciju,par cietām valsts cenām,jo valsts iepirkums, tas nav brīvā tirgus ,bet ir ADMINISTRATĪVĀ tirgus sektors!
21.jūnijs, 16:49 Atbildēt
ppadomju sistēmas upurim
Skatos, tu tā arī nesaprati no savas padomju skolas, kāda ir likuma loma valstī. Likuma loma, debil, ir tāda, lai tev katrā sadzives situācijā nevajadzētu šauties. Bet cenas vienmēr ir stingri noteiktas, tāpat kā algas, austrumu bazārus pameklē citās valstīs. Vai tev patiktu, ja tev nolīgtās algas vietā sāktu pārskaitīt mazākas, patvaļīgi izvēlētas summas?
21.jūnijs, 17:03 Atbildēt
ppadomju sistēmas upurim
Protekcionisms, NESEKMĪGAIS, ir mākslīga importa ierobežošana. Vienīgais, kas sargā importu, ir preču kvalitāte un pieņemama cena - ja ievestā prece būs par dārgu vai nekvalitatīva, to nepirks un tā pazudīs no tirgus. Tas pirmkārt. Otrkārt, es nekad neesmu dzirdējis, ka importētājiem tirgus traucē, vajag ''atbalstu'' utt, - tādu huiņu nes tikai tirgus ekonomikā strādāt neprotošie homo postsovieticusi. UN, DEBIL, NEKĀDUS DESMITUS KAPEIKU VIENREIZ GADĀ PĒC KARA NEMAKSĀJA, PADOMJU SAVIENĪBA KOMUNISMU NESASNIEDZA UN PADOMJU CILVĒKI NORĒĶINĀJĀS AR NAUDU. ŠĪS DIENAS DEBILĀKAIS KOMENTĀRS!
21.jūnijs, 17:14 Atbildēt
oopis no laukiem
Protekcionisms,SEKMĪGAIS, ir mākslīga importa stimulēšana(lobēšāna) uz eksporta rēķina. Un tādi "absolventi" nāk ārā no debilizētās izglītības sistēmas? Tu nožēlajamais cilvēciņ nemaz neapjēdz ka esi kļuvis par globālistu propagandai noderīgu idiotu! Un mēs vēl brīnāmies - kāpēc katra nākošā Saeima kļūst arvien dumjāka,kā lai tā nebūtu,ja vēlētāji,tādi kā tu viņus ievēl?
21.jūnijs, 19:40 Atbildēt
BBĒBĪTIM DEBILAM
NIHUJA LASĪT NEPROTI, BET HUJ AIZVĒRSI MELĪGO RĪKLI? LASI, DEBIL - NEVIENU NEVAR MĀKSLĪGI PIESPIEST PIRKT PRECI, KURA VIŅAM NEPATĪK. PĒRK TO, KAS IR LĒTĀKS UN LABĀKS, DEBIL! KĀ PSRS APRAUDĀTĀJS, TĀ OBLIGĀTI DEBILS! KRREMĻNACISGTU PROPGABGANDONU PAKALPĪGAIS DALBSAJOBS, ANALFABĒTS, DEBILKVEKSŠĶIS UN CITU SAUKĀTĀJA SAVĀ VĀRDĀ UN VĒL NIHUJA NEAIZVĒRSIES, JA PADIRSIS STRĪDU! NAHUJ NO PIEAUGUŠO TĒMASD, DEBILAIS BĒBĪTI!
22.jūnijs, 0:24 Atbildēt
DDAUNIM
STARP CITU, DEBIL, TAVS DATORS, UZ KURA TU RAKSTI DEBILIZOLACIONISMA PROPAGABDU, IR NO ĶĪNAS, BET OPERĀCIJU SISTĒMA NO ASV. KO NU, DEBIL?
22.jūnijs, 0:26 Atbildēt
oopis no laukiem
Atvaino, JKPistu trolli,es nekad neiešu ar klibu skrieties vai ar idiotu diskutēt!
22.jūnijs, 8:13 Atbildēt
rrusdebilistu trollim
Nihuja neatvainošu, strīdā sakautais rusdebilistu dauņtrolli. Nākamajā reizē, kad būsi papisis strīfdu, aizveries klusējot, būsi strīdu papisis debilmelis, bet vismaz pieaugušais, nevis bēbītis kvekšķītis, kas kvekšķ pretī, lai tikai paturētu pēdējo vārdu. Skaidrs, idiot debil dauni rusdebilistu trolli?
25.jūnijs, 17:53 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Komunistu noziegumi šeit redzami! tautastribunals.eu/?..page=1#comment-63894
21.jūnijs, 17:45 Atbildēt
ddebilitālam
Pašieceltiem tribunālistiem, kas nepārstāv nekādu tautu, atgādinu, ka Latvijas Republikā tiesu spriež tikai tiesa. Skaidrs?
21.jūnijs, 18:05 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Helsinki 86 nav pašieceltie, bet cilvēktiesību aizstavības sabiedriska kustība!
22.jūnijs, 10:53 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Ari 3 reiha valdība tika sodīta starptautiskajā Nirnbergas tribunālā .......! tautastribunals.eu/?p=51022
22.jūnijs, 10:50 Atbildēt
DDEBILITĀLAM DAUNIM
NIHUJA NESAPRATI, DAUNI NACISU KVANKŠĶI? ATKĀRTOJU - TAVA NOŽĒLOJAMĀ GRUPELE NAV SALĪDZINĀMA AR STARPTAUTISKU TIESU, KO VEIDOJA VAIRĀKAS VALSTIS. AIZVĒRIES VAI VĒL STRĪDĒSIES PRETĪ, PA ŠIOECELTAIS LIELSODĪTĀJ EJKSTRRFEĒMISTU KVANKSĶI? UN PAR KATRU CENU GRIBI AIZKVANKŠĶĒTIES LĪDZ ATBILDĪBAI LATVIJAS TISAS PRIEKŠĀ?
25.jūnijs, 17:55 Atbildēt
EESMAIJA
Jo neizglītotāka tauta, jo vieglāk vadāma... .Ar šo vien pietiktu veselam sarunu ciklam, bet šajā reizē es minēšu tikai vienu piemēru, kas apliecina šo vārdu patiesumu.
Tātad - Ikdienas skrējienā vai vēlās vakara stundās atveru savu veco datoru un izlasu kas jauns NRA. un kā kurš raksts ir uztverts no pārējiem lasītājiem . Un redzamā aina ir šokējoša - lielākai daļai, var redzēt, pietrūkst prāta saprast rakstīto, tā niecīgais pārpalikums pietiek nedzirdētām rupjībām. Un netraucēti. Un nevienam nav iebildumu. Acīmredzot, tie lieti noder uzmanības novēršanai no autora rakstītā, it īpaši, ja autors arī nav vēl piejaucēts rakstīt to, kas jāraksta....... un varai tas ir pa prātam. Lai aprij viens otru un nebāž degumu, kur nav atļauts... Varbūt es maldos?
Tikko kāds komentārs paudīs kritisku vai noliedzošu nostāju par procesiem, kas nav pieņemami, par greiziem lēmumiem vai likumiem, kas ne tautas labumam pieņemti, tā raksts viens divi pazūd no ekrāna, vai komentārs tiek dzēsts, vai vispār liegta iespēja komentēt.. Nē, tautas nevadāmā daļa nav un nekad nebūs varai pa prātam, kaut nemaz nebūtu par sliktu viņos šad tad ieklausīties.
Ir tāda sajūta, ka šādi komentāri kaitē arī raksta autoram... ja rasts nepietiekoši ilgi nav atvērts lasītājiem.
Bet. Ja IM pārstāvji par reformu var teikt, ka tas mazinās izglītības pieejamību,,, tad tālāk vairs turpināt negribas
22.jūnijs, 1:01 Atbildēt