Komentāri / "Kur cilvēka maks, tur viņa sirds"
 

19 komentāri

EEs pats
Labajai Latvijas tautai (un tās savtīgajai inteliģencei, un padumjajai lecīgajai elitei arī!) ir VAJADZĪGS MONARHS (valdnieks, karalis, prezidents, diktators, virsaitis, cars, lielhercogs, arhibīskaps, mestrs) - SAIMNIEKS - iespējams, pat VĒLĒTS. Jo (pulkam, baram, karaspēkam) valstij VAJAG KOMANDIERI - kurš dod komandu, KAS JĀIZPILDA. Savādāk ir "liberum veto", brīvais (kouptantu) tirgus, bardaks un tā visādi "savādi gan".... Lai pats Dievs mūs vada uz vienvaldību Viņa vadībā! :-)
22.maijs 2019, 11:10 Atbildēt
ppamuļķais vai
tev dzīvoklī slaistās bariem komandētāju,
jeb tu pats kā nebūt tieci galā ar savu
ģimenes dzīvi ???
22.maijs 2019, 21:38 Atbildēt
AABC
Uzmini nu? Var minēt trīs reizes ... ''kur veidojas vēl 8 censoņu ''maki ar sirdīm iekšās?'' '' ... Briselē ... Valsts Prezidenta amats odziņas tik vien ir ... elite mums ir štruntīga ...
22.maijs 2019, 12:57 Atbildēt
RRuta
Vai Levita kungs ir morālo vērtību iemiesojums? Levita kungs pieprasīja drošu koalīcijas atbalstu. Tas nav prezidenta kandidāta cienīgs gājiens. Ielikteni mums nevajag.
22.maijs 2019, 14:22 Atbildēt
IInta
LIELAIS ZHETONS!
:))
22.maijs 2019, 16:18 Atbildēt
aatbilde
Jā, tieši tā - tautai ir vajadzīga inteliģence, tautai ir vajadzīga elite, turklāt tāda, kurai katrs gribētu līdzināties, kurā ieklausītos, kura spētu vest un vadīt, aicināt un sagaidīt sekotājus... Jūs tikko minējāt Lancmani... taču neteiksit, ka viņš ir vienīgais. Tikai viņi kļuvuši nepamanāmi, jūtas bezspēcīgi pret to bastionu, kas nav sagraujams, pret tiem, kuriem sirds vietā ir maks - (tas ir tik patiesi!) Tie ir cilvēki, kas no īstas inteliģences stāv neaizsniedzamā tālumā. Viņu darbošanās vairāk līdzinās, ja ne kopē tos,tiem, ko Ruks aprakstījis svā grāmatā. ,, 25 gadi sektā " - cilvēku nicināšana un nīšana... Satversmes un likumu piesmiešana, savu interešu lobēšana. bezkaunība, meli, augstprātība, viltība un negodprātība...viss tiek likts vietā. un aizved sabiedrību uz pretējo pusi, tālāk no tā, kas viņai būtu vajadzīgs. Tie paši ,,mūža brāļi " viens otru savelk Saeimā, valdībā un... jo nekrietnāks, jo vajadzīgāks...
Patiesa inteliģencē, elite nevar būt ietekmējama, kā tas bija redzams lietussargu revolūcijā, to nevar nopirkt, tā nerakāsies pa čekas maisiem, lai izvilktu savējo kartņu, tā nepūtīs katra pasniegtā stabulē, nevāks parakstus noziedznieku aizstāvībai... nerādīs tautai ar pirkstu pie deniņiem, un bezkaunīgi piezīdīsies visam, ko tā pati nicināmā tauta saražojusi... gods stāvēs pāri visam.
Man ir daudz gadu, bet neesmu aizmirsusi to eliti un inteliģenci, kas bija toreiz - manā bērnībā un kam mēs katrs gribējām līdzināties. Kur palicis, kādēļ tas zudis, par to būtu cits stāsts bet tas jau būtu pārāk garš.
22.maijs 2019, 15:59 Atbildēt
AAnita
Jā, tagad jo nekrietnāks, jo vajadzīgāks. Ja nepakļausies - izmetīs ārā,krietnie taču tiek definēti kā muļķi vai pat slimi.
25.maijs 2019, 10:34 Atbildēt
ccerības un vilšanās
Es nezinu, draugi, ko gaida,
Ko kāro dvēsele.
Es gribu būt vēl kur citur,
Kur citur nekā še.

Reiz saulē pie ezera zila
Mums rādījās laimīgāks laiks,
No dziesmām gaisi tur sila,
Še daiņo tik dūmi un tvaiks.

Cik auksta ir pasaules telpa,
Sirds pateikt sev neuzdrīkst.
Tur rozēm bij svabada elpa,
Še miglā pazares līkst...

(Kārlis Skalbe, 1920.)
22.maijs 2019, 18:43 Atbildēt
aatbilde
Arī tā var komentēt, Lasot kļuva skumji. Līdz asarām. Kā tad, kad savu mīļāko dzejnieku arī ieraudzīju Ruka grāmatā...
22.maijs 2019, 22:15 Atbildēt
ttā jau
ne nu tev rožu, ne dzimtenes, usnes aug
22.maijs 2019, 22:32 Atbildēt
ttam tā jau
Es biju tur, kur dzimtenē
Pēc veciem dūmiem ož,
Kur blusas zirgu lielumā
Un nikni kājās kož... (K.S.)
23.maijs 2019, 0:55 Atbildēt
IInta
youtu.be/AGlv4JWh1js Briivbriidim jau tas...
22.maijs 2019, 19:00 Atbildēt
ttā ir
nu pareizi, Avotiņ, tādos mēslos kā vārtījāmies: pietiek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skumji, ja sirds pie maka, labāk pie smadzenēm........
22.maijs 2019, 22:30 Atbildēt
EEdge
Blinder Eifer schadet nur / Заставь дурака Богу молиться, он и лоб расшибёт / Muļķis pat baznīcā pērienu dabūs! Būsim reālisti, beigsim moralizēt, jo tas nepalīdzēs pat apjēgt esošo situāciju - saprast pirms 30 gadiem pieļautās kļūdas. LELB arhibīskaps Jānis Vanags – Ekumeniskajā dievkalpojumā Rīgas Domā 18.11.2011 (..)
Mēs izšķīrāmies veidot savu Latviju par patērētājsabiedrību pēc rietumu parauga, nenojaušot, kādām problēmām pretī dodas paši rietumi. Nu mums ir daudz preču, ko patērēt – protams, ja ir nauda. Taču patērētājsabiedrība galu galā cilvēku pašu padara par preci un nosaka viņa vērtību pēc tā, cik viņš spēj iegūt un tērēt. Cilvēks ir tik nozīmīgs, cik liela ir viņa konkurētspēja patērēšanas maratonā. Tos no mums, kuri šos noteikumus pieņem, patērētājsabiedrība dzen nežēlīgā skrējienā un stresā, kur statuss un pirktspēja kļūst par identitāti. Cilvēks domā, ja es iegūšu to, ja man piederēs tas, es būšu pelnījis cieņu un varēšu cienīt sevi. Tad es būšu realizējies un laimīgs. Taču, lai iegūto paturētu, cilvēkam jālej asinis, sviedri un asaras pelnīšanas sacīkstē un jādzīvo bailēs no algas samazinājuma vai darba zaudēšanas. Katra ziņa par konsolidāciju un ekonomikas sarukšanu nāk kā bazūne viņa pasaules galam un dienas paiet apokaliptiskās raizēs."
22.maijs 2019, 23:44 Atbildēt
IInta
Lai nu katrs pars evi vien arii atbild! Mees neizskjiiraamies - mees izskjiraamies par briiviibu un it kaa neatkariibu tachu. Bija tie - sen jau kaa briivalsiti Izraeelas virzienaa, tik aizbrukushi dajebkur crtur, kaut vai ar tio pashu "Puguli" peedeejaa tuuree, kas "staazheejaas" Austrijaa, utt. un maaciijaas, kaa gojus pagriezt vajadziigajaa virzienaa, sakot, ka zinot visu kas un kaa. Nu palaida LC pie teikshanas, ja reiz tik zinoshi, varoshi un esot naacijas inteligjences zieds. Arii shamais "kandidaats" nebija nekaads iznjeemums, lai ar ko nesacereetu ticamaakai legjendai kaarteejie glaimotaaji bari un par ko tad arii nesapnjotu pats...
23.maijs 2019, 10:57 Atbildēt
IIztoričeskijs
Bez elites - “ cauri gadsimtiem” mierīgāka dzīve latviešiem.
23.maijs 2019, 7:24 Atbildēt
AAnita
Galvenais - godīgam būt vairs nav IZDEVĪGI!
25.maijs 2019, 10:26 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Šoreiz Viktor - garām! Vai tad galvenais nav likumība?

Likumus pārkāpj valsts amatpersonas!

Tās jāsauc pie atbildības! Un pirmkārt tieslietu ministri, kuri uzspļauj Latvijas likumiem, satversmei un latviešu tiesībām BIEDROTIES! (Uzspļauj 1938. gada Rīgas Latviešu Biedrības likumīgajiem statūtiem).

tautastribunals.eu/?p=33716
25.maijs 2019, 12:01 Atbildēt
EESMAIJA
Piedodiet, Valdi! Sakiet atklāti, vai Jūs arī esat kādas korporācijas biedrs. Es runāju par tām biedrībām, kuras Ruks apraksta savā grāmatā ,, 25 gadi sektā". Nekas, pilnīgi nekas nevar līdzināties šiem korporeļiem, kas to vien darījuši kā rijuši, rijuši, rijuši un vienmēr darbojušies pret Latviju un tās cilvēkiem. Ulmanis viņus aizliedza, kara laikā viņi izpaudās savā patiesajā elementā - tika pie slepkavošanas, pēc tam atrada kopēju valodu ar VDK , bet tikko atjaunojās Latvijas valsts, tā bija klāt, cerot uz krietnu laupījumu, pamazām iespiežoties visās varas struktūrās un beidzot, var teikt - reāli sagrābjot varu, viens otru piesedzot, viens otru iekārtojot, izspiežot citādi domājošos. l Vai Jums arī nav kāda saikne ar viņiem? Man ir aizdomas, ka ir, bet, ja manas aizdomas nav pamatotas, tad izlūdzos piedošanu. Kādēļ es tā domāju? Tādēļ, ka Jūs bez gala un malas vaimanājat par vienas biedrības iznīcināšanu, bet ne asara nav par to, ka tiek iznīcināta visa Latvija un notiek ņirgāšanās par Latvijas cilvēkiem.
25.maijs 2019, 18:01 Atbildēt