Komentāri / Labu birokrātiju rada labas pusdienas
 

17 komentāri

SSelekts
Ko te var malt. SISTĒMA viena un tā pati. Kamēr Latvijā nebūs (būs) bezpartejiska un bezdiktatoriska valsts pārvalde, Auseklim (tautai) ar siksnu būs savilkts viduklis okupantu Dzelzs Krusta veidā.
24.janvāris 2019, 8:54 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Paldies "Selektam" par patiesības paušanu precīzi un tieši!

No sevis pielikšu, ka šis temats ir jāskata latviesu biedrībās (Kuru skaitam jabūt virs 3 000 vismaz).

Bet mēs zinam , ka komunistu viltīgā, slēptā vara 1993. gada 18. februāra naktī aizliedza likumīgos 1938. gada statūtus - un biedrības nedarbojās likumīgi).

Lasiet patiesību par komunistu un čekistu noziegumu 4. maija Latvijā : www Helsinki 86 Tautastribunals.eu "Mosties, celies, strādā"!
24.janvāris 2019, 17:16 Atbildēt
kkomunistiem pietuvinātais
Neko mums neizdarīsiet - latviešu zābaki. (Esam un būsim vareni).
25.janvāris 2019, 13:11 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Ja atjaunosim likumīgos 1938. gada statūtus Māmuļā - tad izdarīsim ātri!
27.janvāris 2019, 0:54 Atbildēt
vvoloģa
Man būtu priekšlikums aizliegt ieņemt ierēdņa amatu darbaspējīgām personām līdz, teiksim, 55 gadu vecumam (tur nedaudz jāparēķina). Līdz ar to valsts nošautu reizē 2 bukus: nodrošinātu ar piemērotu darbu seniorus, ievērojami mazinot nabadzības riskam pakļauto iedzīvotāju slāni; birokrātija iegūtu dažādu pazemojumu norūdītus darbiniekus, kuriem nav vajadzīgas nekādas relaksācijas. Un ieekonomēto naudu izlietot, lai ostas krāvēju līdz attiecīgajam vecumam sagatavotu kāda padomnieka padomdevēja profesijai.
24.janvāris 2019, 8:58 Atbildēt
oopis no laukiem
Te nu jāpiekrīt autoram,ka no izdaudzinātās demokrātijas pāri palicis tikai ĀRIŠĶĪGAIS rituāls un apvalks,bet iekšējais saturs jau ir klaji plutokrātisks. Vakar vienā no TV raidījumiem dzirdēju tādu terminu - ATVĒRTĀ DEMOKRĀTIJA! Atvainojiet,bet kas tā tāda? Mēs zinām,ka legalizējot kontrabandu, Latvijā neviena nekontrolēts darbojas importam ATVĒRTAIS iekšējais tirgus,zinām,ka neatzīstot valūtas brīvos tirgus kursus,Latvijas finanšu sistēma darbojas atvērtības režīmā - respektīvi,tā ir ...vaļēja. Vai tagad sāksim preparēt arī demokrātiju,uzšķēržot tās ārējo apvalku un iekšējo saturu aizstājot ar plutokrātiju? Globālistu mērķis ir mazākuma tiesības pielīdzināt vairākuma tiesībām,bet tā ir neiespējamā misija! Te būtu vietā atcerēties ko par šo tēmu ir teicis Vinstons Čerčils -" Demokrātija ir vissliktākā valdības forma, ja neņem vērā visas pārējās". Mēģinājums demokrātijas iekšējo saturu aizstāt ar visatļautību,kad visiem vienādas tiesības ,novedīs pie tā,ka šādā interpretācijā lēmumus varēs pieņemt tikai tad,kad VISI deputāti,nevis vairākums,par tiem nobalsos. Kā to panākt? Atsaukšos atkal uz Čerčila atziņām- " Viss, ko esmu vēlējies, ir, lai pēc KONSTRUKTĪVAS DISKUSIJAS (mans izcēlums) visi piekristu manām vēlmēm." Acīmredzot ari Kariņa kungs ir iemetis aci Čerčila kunga aforismos un veiksmīgi izmantojis tos attiecībā uz koalīcijas,sadarbības vai karteļa (sauciet kā gribat) padomēm un pēc "konstruktīvas diskusijas", ir panācis savu vēlmju piepildījumu,panākot konsolidāciju starp šiem pieciem,tik pretrunīgajiem partiju veidojumiem (izstrādājumiem).
Pie vienas reizes gribētu vērst arī pašvaldību reformātora,īpaši Pūces kunga uzmanību uz vēl vienu Čerčila kunga vērtīgu atziņu - "Es vienmēr esmu ievērojis principu: neskrien, ja vari stāvēt; nestāvi, ja vari sēdēt un nesēdi, ja vari gulēt."
Nu tad,lai veicas,bet nevajag mums reformas aiz kurām paliek nacionālās tautsaimniecības gruvešu kaudzes!
24.janvāris 2019, 11:12 Atbildēt
LLīva
Avotiņš pats neko nespēj, tik vienīgi skricilēt pasūtījuma rakstu. Ja ir kaut kādi fakti, tad precīzi un tieši galdā, lai ir pārbaudāmi, nevis, blā, blā.
24.janvāris 2019, 13:02 Atbildēt
EEzis UK
2012 gads valsts algas saņem 286 000 cilvēku,2015 gads jau 304 000,2018 gads 326 000!!! Katru darba dienu 20 "darba"vietu klāt !!!! Krievijas modelis ,valsts ir viss un iedzīvotājs nekas nav mainījie kopš padomju laikiem. Bet ko var gribēt ja komunisti nav cietumos ,bet vēl joprojām "vada"?
www.delfi.lv/bizness..dajoso.d?id=47121295
24.janvāris 2019, 14:18 Atbildēt
NNLO
"Tautas dusmām" būtu jābūt saprātīgām. Valsts algas (un pārsvarā stipri pieticīgas) saņem slolotāji, mediķi, sociālie, zinātnes un kultūras darbinieki... Nezinu, cik precīza Jūsu statistika, bet ir nozares, kur darbinieku trūkst. Un tieši tam zemāk atalgotajam galam nākas ieguldīt savus personiskos līdzekļus izglītībai un sevis izkopšanai.
24.janvāris 2019, 16:45 Atbildēt
aatbilde Līvai
Ja par muļķi kāds piedzimis, tad cerību uz izārstēšanos nav! Kas nu ir tiesa tas ir, tādēļ izsaku visdziļāko līdzjūtību!
25.janvāris 2019, 12:46 Atbildēt
ZZane L
Uzminiet, kurš sponsorēja šo rakstu? :D
24.janvāris 2019, 14:02 Atbildēt
mmurkšķis
Droši vien,ka esi blondīne,jo var tikai šausmināties cik primitīva tava,ja tā var teikt,"domāšana" ! Abus jūs ar Nja var bāst vienā maisā!
24.janvāris 2019, 16:16 Atbildēt
DDžoks
Pārlapoju veco piezīmju grāmatiņu, paspēlējos ar tur fiksētajiem gudru vīru domu graudiem, un iznāca raksts.
24.janvāris 2019, 14:04 Atbildēt
EESMAIJA
Izlasot rakstīto, manas domas aizgāja neceļos.Un tā. Pēdējās divās dienās noklausījos PRESES KLUBU.Man šķita interesanti dzirdēt, ko teiks par šo dienu karstajiem notikumiem divi ,, jaunie" deputāti. Abas reizes tie bija no JKP Uzvārdus neminēšu. Viens šausminājās par Ģenerālprokuroru, saistībā ar Juraša izdošanu kriminālvajāšanai. Otrs -teju vai gavilēja par Valdības veidošanas galaiznākumu. Kā lai saudzīgāk pasaka? Politikā paaudžu maiņa ir dabisks process, bet tā nav vieta, kur mācīties, Tur ir jāienāk jau ,, gatavam" , spriest un lemt spējīgam cilvēkam. Atšķirt graudus no sēnalām un saprast, kas ir kas. Būt papagailim, un saņemt mēnesī vairākus tūkstošus... klausījos un domāju, ko viņi darīs Saeimā? .Lai šos ne izskolotu, bet daudz maz apbružātu ar 3 miljoniem gan nepietiktu...
Vēl. Ar smaidu atceros TOS laikus, kad reizi nedēļā notika politmācības. Manā pārziņā bija lopkopēji. Viņu darba diena sākās piecos no rīta. Tiktikko fermā bija nodarīti rīta darbi, tā mašīna bija klāt un jābrauc uz politmācībām. Protams, cilvēki bija pārguruši, kā tika siltumā uz krēsliem, tā tūlīt aizsnaudās. Tam atbraukušajam runas vīram tas bija vienalga, viņam savs runājamais bija jānorunā, kad beidza, sakravāja papīrus mapītē un aizgāja. Izskatījās - tā uz pirkstu galiem, lai nepamodinātu palikušos... Es vēl ļāvu cilvēkiem pagulēt, kamēr atbrauca mašīna, jo pusdienas ta nedeva... kā Viktors min savā rakstā. Pārējais jau tāpat vien bija, jo vai nu guli, vai neguli, tas nu ir vienalga, kādā stāvoklī katrs visu uzņem. Tātad, iznāk, ka viss labais ir ticis saglabāts, ar starpību, ka te nekādi valsts līdzekļi skaitāmi miljonos netika šķiesti, bet bagāts jau dara kā tīk, nabags kā var.Tur tas suns aprakts.
Biia nomākts garastāvoklis, rakstot uzlabojās. Arlabunakti visiem!
25.janvāris 2019, 0:07 Atbildēt
mmurkšķis
Tagad ir atklājies,ka birokrātiju stiprina ne tikai labas pusdienas,bet vēl ciešākas saites veidojas, ja partijas biedri ar biedrenēm guļ kopā zem viena deķa!
nra.lv/vakara-zinas/..edrenem-gul-kopa.htm
25.janvāris 2019, 8:38 Atbildēt
EESMAIJA
Nu šitais pasākums ir pārķerts no TIEM laikiem Atceros, kā mans vīra tēvs, kad pēc kolhoza dibināšanas bija aizvedis visus kustonīšus uz kopējo kūti, vakarā raižpilnu seju stāstīja, ka sievas arī būšot jāsaved uz koplietošanas ēku, ko tūlīt sākšot celt un tur tām būšot jāguļ zem viena deķa. Un viņš no Dieva tiesas raizējās, vai tā uz rāvienu atradīs savējo... un ja nu cits jau būs pamanījies pa priekšu.... Nē, tā tā lieta diez vai ies cauri - viņš nogrozīja galvu.... Bet redz, ka iet un JKP to sāk pierādīt.
25.janvāris 2019, 9:24 Atbildēt
IInta
Aha. Veel viens veids, kaa izipljekareet valsts budzhetu... Kam tad tie amatu superkonkursi domaati, ja ne... neizgliitoto un kvalifikaacijas truukuma atsijaashanai. Ari pashiem sevi savaakt un komunikaaciju speeja pie maakaam tachu pieder.
25.janvāris 2019, 1:27 Atbildēt