Komentāri / Tiražējam politieslodzītos?
 

20 komentāri

::)
Varas ( precizāk kriminālo klanu) galvenais uzstādījums ir pizģit. Pizģīt visu, ko vien var - nodokļu maksātāju naudu, Eiropas naudu, starptautisko aizdevēju naudu. Pizģīt do poķeri puļsa. Un otrs uzstādījums - turēt reņģēdāju no šī pasākuma tālāk, izmantojot tādus klasiskus instrumentus kā meli un iebaidīšana. Faktiski tā ir cīņa uz dzīvību un nāvi - reņgēdājs bandītus vai bandīti reņģēdāju:)
16.maijs, 9:31 Atbildēt
..
apbrīnojami, ka tik zemu ir nokritis Latvijas Tautas frontes viens no dibinātājiem, ka sāk aizstāvēt Latvijas nīcinātājus... žēl...
16.maijs, 9:43 Atbildēt
llabāk nevajag
Ja sāksim runāt par Latvijas nīcinātājiem, tad būs oi oi oi...
16.maijs, 10:00 Atbildēt
RRaimonds
Paskaidro lūdzu ... kādā tad veidā tas rakstā pieminētais Ansis Ataols Bērziņš nīcina to Latviju ārā?
16.maijs, 21:24 Atbildēt
ggoro
DP pareizi dara,ka šņorē ždanokveidīgos un citu sugu pārstāvjus.Avotiņa kgs,esarī esmu par demokrātiju visās viņas ispausmēs,bet labāk ir preventīvi sašņorēt šķietamu kropli,nav pagājis ilgs laiks,kad sprancūži,vai vācieši žēlojās,ka cilvēks ir bijis viņu uzmanības lokā,un pēkšņi pāris desmiti ir nogalināti.Es domāju,kalai arī kā tur būtu,bet DP džeki lai šancē.Visu cieņu.
16.maijs, 10:06 Atbildēt
RRaimonds
Bet uz kāda pamata tas Gapoņenko un Lindermans ir arestēti? .. tā ir slepena informācija? ... tad ar ko tagad DP atšķiras no Staļina laika NKVD?
16.maijs, 21:27 Atbildēt
SShadowVoice
Pieņemu ka ar nosaukumu un komandu avotu. Tad komandēja Maskava. Tagad Brissele uz Vašingtona.
17.maijs, 20:13 Atbildēt
EESMAIJA
Atminos Andra Bērziņa teikto, kad viņam pārmeta krievu valodas lietošanu tiekoties ar krievu tautības cilvēkiem,, valoda cilvēkam dota, lai saprastu vienam otru, ne kā
Atminos Andra Bērziņa teikto, kad viņam pārmeta krievu valodas lietošanu tiekoties ar krievu tautības cilvēkiem,, valoda cilvēkam dota, lai saprastu vienam otru, ne kā politisks ierocis." Viss. Blakus nolieku tagadējo prezidentu... Varbūt kāds jūt valsts Prezidenta rūpes par visiem savas valsts iedzīvotājiem, es nejūtu. Viņš līdz zemei klanās tiem, kas šķeļ un sēj naidu. VIŅŠ nepilda SEV UZLIKTO MISIJU, kas skaidri un gaiši skanēja viņa zvērestā. Acīskrītoši ir arī šeit lasāmie komentāri - manuprāt tie nav nejauši radušies no nejaušiem lasītājiem, jo rokraksts ir pārāk vienveidīgs un līdzīgs... Tad šī lamāšanās, draudēšana, nolādēšana un viss cits simtkārt nepārspēj to, ko runājis Lindermans vai runā Ždanoka? Kādēļ tad te neskan roku dzelži??? Nē, Viktors runā vēl pārāk saudzīgi.
16.maijs, 10:13 Atbildēt
RRaimonds
Vējonis ir izteikti stulbs cilvēks. .. tādu no prezidenta amata būtu jātur gaismas gada attālumā ....
Latvijai būtu labāk, ja prezidenta krēsls būtu tukšs ...
16.maijs, 21:32 Atbildēt
ppletīzeris
Bravo! ...Victor(...) ...day in democracy.
bet,... Achtung !- Izglītības ministram un norāde: Amerikas latviešu laikraksts "Laiks" 1998. raksts "Jaunā politiskā nācija - jeb "negatīvā brīvība"(freedom from...) un .."
!!! ...raksta VERDIKTS ir pret Šadurska autokratisko sludinājumu - "freedom to ..." kas rada totalitārisma draudus Latvijā zem nacionālisma aizsega
16.maijs, 13:14 Atbildēt
VVSV
Savulaik (patiesībā – vēl pavisam nesen, salīdzinoši, pirms ~ 3 desmitagdēm) bija aktuāls kāds visnotaļ "pamācoši audzinošs" pastāstiņš iz nacistiskās "fāterlandes" sociālsabiedriskās realitātes (kā izrādās – t.sk. arī 100% atbilstošs PAŠREIZĒJAI, "šajā laikā un vietā" aktuālajai ikdienišķajai realitātei):

"Kad nacisti atnāca pēc komunistiem, es klusēja, es nebiju komunists.
Kad viņi atnāca pēc sociāldemokrātiem, es klusēja, jo nebiju sociāldemokrāts.
Kad viņi atnāca pēc arodbiedrībām, es klusēju, jo nebiju arodbiedrības biedrs.
Kad viņi atnāca, pēc ebrejiem, es arī klusēju, jo es taču neesmu ebrejs.
Kad viņi atnāca pēc manis - ...nebija vairs neviena, kas varētu protestēt."
/ tulkojuma citāts no oriģināla Martina Niemolera 1946. gada dzejoļa /

Kā izrādās - patiešām, acīmredzami un neapšaubāmi: "Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS."

Ir sacīts: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."
16.maijs, 17:24 Atbildēt
SSelekts
Populisms. "KGB" jau iepriekš sagatavo "jaunus valsts vadītājus", ko vēlēt no partijām. Katram gadījumam.
16.maijs, 17:30 Atbildēt
sshadowvoice
Paklīda bauma, ka booking.com Viļņa atver biroju ar 900 darbiniekiem. Viļņas pilsētai tiks darbavietas, nodokļi, utt. To Lietuvas valdība var parādīt saviem vēlētājiem.
Latvijā aiztur cilvēkus par politiskiem uzskatiem. Tas ir viss, ko nacionālās valdības var parādīt saviem vēlētājiem. Ekonomisko panākumu nav.

Ak jā - Rīgā būs IKEA veikals. Kurā valstī atrodas IKEA Baltijas birojs? Saku priekšā: tā NAV Latvija.
Sākam skaļi vainot krievus, vai ne? Citu jau grūti ko pateikt.
16.maijs, 22:32 Atbildēt
UUldis
Vienīgais politieslodzītais šobrīd ir Bērziņš. Pārējie, fašistiskie iebrucēji, staļiniskās cūkas, nevar būt politieslodzītie pēc definīcijas.
17.maijs, 9:08 Atbildēt
UUldis
Kā bija rakstīts uz vieniem vārtiem: "Jedem das Seine", jeb katram ko pelnījis. Pēc Ždanokas, Gapoņenkas, Linģermana, Giļmana un citiem fašistiem bendes cirvis raud.
17.maijs, 9:12 Atbildēt
UUldim
"fašistiskie iebrucēji" "staļiniskās cūkas" - KAS TAD TĀ PAR VALODIŅU, SVĒTAIS ULDĪTI??
;-)
17.maijs, 9:19 Atbildēt
TTā ja
Tas ir pēc līdzības-" suki,fašisti, sobačij jazik,ubļudki utt" ar ko dāsni tiek aplaimoti pamatiedzīvotāji savā valstī(Latvijā).Un tie ,kuri šos epitetus bagātīgi izmanto ir tieši tie,par kuriem atgādina Uldis.Vai tiešām mums ar šiem apzīmējumiem klusējot jāsamierinās?
17.maijs, 9:55 Atbildēt
UUldis
Tie, kuri attaisno Staļina sarīkoto WWII un viņa pastrādātās zvērības pret latviešiem un citām civilizētām tautām, kā tos dēvēt?
17.maijs, 10:20 Atbildēt
ddurvistev
PVC logi no 20 Euro. Pilns servis.
17.maijs, 11:19 Atbildēt
IIlona Kulda
Avotiņš aizstāv Gapoņenko un Lindermanu, kuri īsteno Kremļa politiku Latvijā
17.maijs, 17:20 Atbildēt